• decimax

    Tak co myslíte, pustí nám to letos nebo ne?

    0 0
    • Smazaný účet  

      Tak ja doufam, ze zavreli podle narizeni v nouzovem stavu a ten uz neni. Takze dokud nevyhlasi jinak tak by meli. A to uz ani neresim ze jim zatim soud snad rozporoval vse co naridili. A i ty nouzaky jako protipravni. Takze doufam ze jim uz vlekari na to budou srat. Bez nouzaku stejne zadne kompenzace nemaj.

      0 0
    • decimax  

      Nikde se neda nic docist..

      0 0
      • Smazaný účet  

        A to je nejvic co me sere a nechapu, pise se o uplne vsem krome tohodle.

        0 0
        • Melvin  

          Právě, že všichni mají spojené vleky jen s lyžema, tak to nikoho ani nenapadne nějak řešit= nikdo si toho nebude všímat. Takže osobně si myslím, že se to rozjede jen co sleze sníh. Si vzpomínám, že loni jel Kareš, v době kdy bylo ještě spousta věcí zakázaných.

          0 0
          • Smazaný účet  

            no jo, ale nam tu treba porad stoji lana primarne pro pesaky treba. Tak jsem z toho porad takovy spatny.

            0 0
    • lubosalbi  

      Kareš tento víkend startuje

      0 0
    • decimax  

      Já sem zvědavej na Peklák..

      0 0
      • Elwing  

        Taky bych jela! Vloni měl už otevřeno nějak na konci dubna, to byla paráda. Bude otvíračka?

        0 0
    • decimax  

      Tratě budou otevřené ale lanovka ve hvězdách zatím..

      0 0
    • Kremen  

      Bikepark Ještěd cituji:

      První bikery letos přivítáme pravděpodobně od 1.5.2021 (v závislosti na platných opatřeních kvůli COVID-19).

      0 0
    • mais  

      Pustí, co by nepustili a když ne, za svý se taky dá jezdit.

      0 0
      • Radek Broz  

        Dej 10× špindl za svý:)

        0 0
        • mais  

          V životě jsem na kole na lanovce nejel a překvapivě jsem 1/3 roku na horách, zázrak co..

          0 0
          • Smazaný účet  

            ono existuje i dyscyplyna DEHA a pokud chces proggress…

            0 0
          • kycis  

            A tim jsi lepsim clovekem a my ostatni se ti od ted mame klanet, nebo co jsi tim chtel rici?

            0 0
            • Smazaný účet  

              Navliknout do chráničů, dát mu velkou helmu, do ruk sjezdový kolo a poslat ho v koutech nahoru, by ho ty kokotský kecy přešli.

              0 0
              • mais  

                No holt někdo jezdí na kole z kopce, někdo se učí češtinu, takže kecy přešly víme?

                0 0
            • mirorek2  

              Že akorát chytračí a v životě k tomu nečuchl!

              0 0
            • Elwing  

              Klid. Já se taky navážím do silničářů, že jsou to buzny v elasťákách :-)

              0 0
            • mais  

              Chtěl jsem říct, co jsem řekl, tedy: K ježdění na kole lanovku nepotřebuji a je zbytečné o tom plakat, že nejezdí, ale to je fuk…pro určitou skupinu lidí je to zcela zásadní věc

              0 0
              • kycis  

                Tak jak jsi to napsal to vyznelo hodne povysene. Ja jezdim vetsinou za svoje, ale do parku taky rad zajedu. A pro kluky co to s jezdenim dolu berou trochu vazne to jezdenim za svy proste nenahradis, stejne jako se skialpovanim nenaucis jezdi z kopce.

                Proste za svy das ten kopec 3×, a navic posledni jizdu uz do toho stejne neslapes pac jsi mrtvej, lanem to das 15× a tim padem se naucis mnohem vic.

                Me to sere hlavne kvuli malejm detem, ja si na ten kopec za svy v zime vyjdu a v lete vyslapu, ale nemuzu chtit po svym 6 letym prckovi aby to v zime slapal stromeckem (tak maly skialpy snad ani nejsou) a na biku taky 800 vejskovejch za den nevyjede.

                Nechapu to, ze se planuje pustit lidi na stadiony a tohle zustane zavreny.

                0 0
              • theedge  

                Tak proc tu trolis kdyz to je vlakno o lanovkach ? Pak mas jeste debilni kecy o cestine … bez vysirkovat jinam. Ses tu pochvalil jakej jsi borec. Uz ti to asi hodne chybelo kdyz to nikdo jinej neudela co ?

                0 0
              • AussigBiker  

                Ve vlakne o bike parich ma tento tvuj prispevek cenu zlata a vsechny jsi tim obohatil.

                0 0
          • Breakpain  

            Hele, mam co delat, abych dal 10–12 jizd na lane dolu, v ramci DH. Neumim si predstavit, jit to po svejch ;). Na tom kole to nevyjedu (no, nebudu lhat, ani na XC), ale tlacit skoro 19kg a jeste mit na sobe asi 8kg vybavy … no nevim. Staci ty jizdy dolu a jsem mrtvej ;).

            0 0
          • Smazaný účet  

            Hele, já jsem lanovkou s kolem taky nikdy nejel, ale zas tak bych to nehrotil. V tomto případě je to to samé, jako by ses navážel do lyžařů sjezdařů, že se vozí na vleku a nešlapou stromečkem nahoru podél sjezdovky.

            0 0
          • Radek Broz  

            Tak to jsi skoro na třetině toho, co já, no.

            0 0
          • Darkson  

            tak proč se sereš do diskuze k něčemu, co vůbec neprovozuješ a vo čem víš houno? :-D

            0 0
      • Breakpain  

        Za svy? Ve full armoru s DH kolem? To je tak na dve jizdy za den :D

        0 0
        • mais  

          No jo, když musíš maximalizovat zážitek…jsem zvědav, kdy mezi DH bikery se objeví první ekvivalenty skialpinistů – ty taky jdou ten kopec celej den, aby to jednou sjeli.. zatímco pupík neujde s lyžema do kopce ani pět metrů a radši si dá dvacet minut frontu na vlek

          0 0
          • Smazaný účet  

            Mas auto?

            0 0
            • mais  

              jo mám, ale zjistil jsem, že s ním prakticky nejezdím :D

              0 0
          •  
            Obsah tohoto příspěvku je blokován.
            0 0
          • Breakpain  

            Bavime se o sportu, to znamena, trenujes i na tu jizdu dolu ;). Doporucuji vyzkouset, pak zjistis, ze muze byt problem jak technicky, tak fyzicky, abys to sjel a nedej boze jeste se snazit stahnout nejakou vterinu dolu ;).

            0 0
            • mais  

              Hele mám na horách bike park s lanovkou ca půlhodiny pomalé chůze od baráku a překvapivě tam občas jezdím – respektive sjedu to, když se vracím tím směrem domů, stejně jako jezdím i jiné trasy, co tu jsou, akorát o nich většina lidí neví a překvapivě na těch ostatních není lanovka a překvapivě se tam taky jezdí…akorát džíňáci/pupíci – pojmenuj si to jak chceš jezdí jen na té lanovce, místní domorodci jezdí většinou jinde. Každému dle gusta. Ale brečet, že nejede lanovka na nejprofláklejších trasách mi přijde děs..to je přece příležitost objevovat jiné trasy.

              0 0
              • Breakpain  

                OK, ale je to jak u vseho, kdyz budes mit oproti konkurenci petinovy objem, tezko budes konkurence schopny. Nic vic jsem tim naznacit nechtel a uz prestavam prudit.

                0 0
              • Atilla  

                Dej video/foto jak letíš něco co stojí za řeč. Takhle to jsou jenom plky pokud si cestou domů nedáváš Štrůdl ve stylu se všema skokama.

                0 0
              • nksh  

                Jestli myslis Spicak, tak většina jezdicich domorodcu je tam zamestnana, nebo jinak zainteresovana ;)

                0 0
              • decimax  

                Promin ale co ty jsi za blazna:)))??????­Mozna se budes divit ale vetsinu lidi co jezdi v bikeparku, jezdi i za svoje!!!A dokonce plno tech lidi maka daleko vic a to kolikrat na tezkych endurkach, ve srovnani s nekym jako ty, co si to evidentne slapes na nejakym lehkym xc..na kterym si pak jednou za rok prijedes do bikeparku, ve kterym si tam slanis nejakou modrou drahu s vystrelenou sedlovkou a smrti v obliceji..a pak jen kroutis hlavou co na tom ti lidi vidi.. Nejde ti to, neumis to nebo te to nebavi…je to uplne fuk, ale porad nechapu co se tu snazis rict??Ano bavi tu mnoho lidi objevovat nove trasy a dokonce tu mnoho lidi slape i do kopce ale zaroven se tesi na bikeparky a to kolikrat vic nez na vse ostatni, proto tak nejak tohle tema asi..

                0 0
              • decimax  

                A jestli jsem ti krivdil s xcekem a vlastnis fulla a nejel jsi nikdy na lane, tak bud lzes nebo musis trpet nejakou zvlasni formou sadomasochismu:)Ji­nak si to nedokazu vysvetlit..Pokud teda nejsi takovej ten typek co jde za kazdych okolnosti proti proudu:)

                0 0
                • Breakpain  

                  Hele, ale ja obcas vidam v BP borce, co jezdi zase jen nahoru a dolu lanem, prej je to taky nejaka disciplina, bez ironie.

                  Nevysmivam se nikomu a klobouk dolu, ale pro me je kralovska disciplina sjezd a neni to kvuli lanovce :)…

                  0 0
                  • decimax  

                    Ja jen nechapu co koho vede k tomu, vlezt do tematu ktere je evidentne mimo jeho rozsah a tam vsem rozporovat jejich konicek..To muze jit rovnou do motokros fora a tam zacit borcum rozporovat proc nejezdi radsi za svoje:)Nebo jestli ma pocit ze sjezd nepatri na bikeforum??Ze by se to tu oklestilo jen na dotycnyho disciplinu, protoze evidentne to je ta jedina a prava bajkovacka:)??

                    0 0
                    • theedge  

                      Je to jenom komplexák kterej si nevidí na špičku nosu a hrozně se potřeboval pochválit jak je strašně dobrej …

                      0 0
                  • Melvin  

                    U běhu (či chůze) mě to už taky napadlo. Protože cesta dolů zabere skoro to samé co cesta nahoru. Ale u kola to moc nechápu, tam je cesta dolů výrazně rychlejší než nahoru, takže tam tolik „ztrátového času“ nevzniká.

                    0 0
          • Lochy13  

            Davno vymysleno, jmenuje se to enduro ;)

            0 0
    • Smazaný účet  

      No a popici to jsou fakt dementi https://covid.gov.cz/…anovych-drah

      0 0
    • Smazaný účet  

      Aspon to mam kousek do Polska a bialsko a szczyrk to jisti.

      0 0
    • Lochy13  

      Nejsem sjezdar, ale bavi me to hlavne z kopce a rad lanovku pouziju. Bohuzel tady (UK) zadny nemame, jen nekde vozej nahoru dodavkama.

      Stejne je zajimavy, ze jedna z nejuspesnejsich zemi v DH nema BP s lanovkou.

      0 0
      • Smazaný účet  

        Jako ted jsi nas ale dostal kamo. Vlastne ani ve Fort Williams lano neni pokud si pamatuju a to tam jezdi svetak. :) tak edit ve FW je dokonce kabina :D

        0 0
        • Lochy13  

          Jo tak na FW jsem zapomel a nikdy na kole nebyl. Ale celkem jsem z toho byl prekvapenej, ze nikde v anglii a walesu nic nemaj. Treba BPW by si lano zaslouzil.

          0 0
          • Smazaný účet  

            Tak ja to i chapu, tady lano zivi zima. Leto je spis privydelek nebo spis byval, ted uz je to asi lepsi ale porad je to kombinovane i s pesaky. Proste ten provoz lana by asi neutahli a ty shuttly jsou lepsi.

            0 0
    • Melvin  

      Tak od 10.5. se můžou spustit lanovky.

      0 0
    • my_dudesty  

      Nechystá se někdo (ideálně teď ve čtvrtek 9.9.) na Szczyrk? Užít ještě pěkného počasí s šancí na minimum lidí.

      0 0
      • hrota  

        :D asi bych to tu měl víc číst, zrovna včera jsme tam s kámošem zajeli.

        Plánujem ještě něco letos stihnout, jezdíš pravidelně?

        0 0
        • my_dudesty  

          Včera už bylo počasí slabší, ne? Ale i tak to musela být paráda (krom té lávky v lese na Zboju – ty kořeny před ní klouzaly jak led i minulý čtvrtek a jestli mezitím popršelo, tak díky pěkně :D )

          Já si zajezil luxusně, dlouho jsem tam nebyl a ty nové části mají super, jen ta černá je pekelná, ta mi stačila jednou :) Já teď musím vyřešit nějaké technikálie, takže mám nedobrovolnou stopku a bohužel asi až do konce sezóny :/

          0 0
          • hrota  

            My vypadli před deštěm, takže dobrý. Kořeny klouzaly, poprvé mne to trochu dostalo, ale naštěstí dobrý.

            Byl sem takhle v bikeparku poprvý, musím jezdit častěji, černou jsem třeba vůbec nejel.

            Jinak co se technikálií týká, kolega defektil a já nějak polámal patku :D Naštěstí vozim náhradní.

            0 0
            • my_dudesty  

              Taky dobrý :D Já u té lávky lehce oťuknul jeden stromek a zajebal si brzdovou páku od smůly ;) a na černé jsem ztratil pumpu.. Ale jinak to byl great success, jak říká Borat :D Ohledně defektů už jdu s kanónem na vrabce – vepředu maxxis DD a vzadu wtb though s vložkou, efektivita šlapání jde asi dohajzlu, ale defekty už prostě řešit nechcu.

              A v duchu svých nejlepších tradic jsem hodil držku akorát když jsem byl pěšky očíhnout konec černé, jak to mám projet dál ;) Prostě větší šanci na tlamu mám když slezu z kola, což je motivace to tam posílat i naslepo :D

              0 0
    • Kremen  

      Zdar. Někdo do bikepraku o víkendu 9.-10.10.? Jsem flexibilní po celé severní hranici. Zatím se mi v okolí nerýsuje žádný parťák. Jsem z Jablonce nad Nisou a pojedu autem s nosičem kde je jedno místo volné.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.