• Rora

    Známej toto koupil za 500,– v bazaru…má to cenu dávat to do kupy?

    dík

    0 0
    • Mig_all  

      rozhodne bych do toho sel!

      0 0
    • Richi  

      Kefalín, co si představuješ takého pod slovy „má to cenu dávat do kupy?“ :-)

      0 0
    • Jakobo  

      Velkou hodnotu to mit nebude, podle ramu a osazeni, oboje uplne zakladni to byl nejaky low-end. Treba ty radici packy Simplex znam, plastove a vyztuzene U plechem. Ten U plech navic odstava doboku, no proste des. Nevim, co by se s takovym kolem dalo delat, je to trochu lepsi obdoba ceskeho Favorita.

      0 0
    • Mig_all  

      Dal bych tomu bianchi zelenou.

      0 0
      • karliner  

        Co je podle tebe taková „bianchi zelená“?

        0 0
        • Mig_all  

          Ses totalně blbej nebo chceš zase chytat za slovíčka nebo o co ti jde?

          0 0
        • LubošL  

          ty neznáš slavnou bianchi celeste?

          0 0
          • karliner  

            Tak to samozřejmě znám. Ta je ale MODRÁ

            0 0
            • alinceb  

              Wiki:

              Bianchi bicycles are traditionally painted Celeste (pronounced che-les-te in Italian, Se-lest in English), a turquoise also known as Bianchi Green, (and sometimes, incorrectly Tiffany Blue, a copyrighted colour). Contradictory myths say Celeste is the colour of the Milan sky, the eye colour of a former queen of Italy for whom Edoardo Bianchi made a bicycle (the crowned eagle of the company logo is an adaptation of the former royal crest) and that it was a mixture of surplus military paint. The shade has changed over the years, sometimes more blue, then more green.

              0 0
              • Biker jak Pes  

                Ta sedla! :D

                0 0
              • karliner  

                Je mi tedy jasné, že když to tvrdí wikipedie, tak uznávám, že jsem se mýlil a v Itálii (a Španělsku) mají (na rozdíl od zbytku světa) nebe zelené.

                Fakt jsem si doteď myslel, že to kolo, co mi stojí doma je modré jako nebe, no nic, vnímavý čověk se každý den naučí něco nového :-DDD

                0 0
            • JSt  

              jj. celeste green je modra :-P

              0 0
            • Mig_all  

              takže blbej…

              0 0
            • JakeF  

              Ty v poslední době sbíráš jeden fail za druhým koukám :D.

              0 0
              • standoslav  

                Za ty peníze bych to koupil i já, fajn jsou ty vysoké náby, (takové jsem taky měl, ale Campa) ale méně bych křížil při rerasi špice, toto je moc.

                0 0
                • Jakobo  

                  Ja bych to nevzal ani zadarmo, na kolejich, kde jsem bydlel bylo v kolarne takovych kol hafo. Ruzne Gitane, Peugeot Carbolite ad, vsechno je to zakladni C ocel, hi-ten. Z jednoho lepsiho jsem poskladal singla, viz profil, ale to je CrMo Mannesmann. Nedavno jsem koupil za 1500 Kc starou japonskou silnici Nishiki na galdach a top sade Suntour nekdy ze 70. let, to je uplne jina liga. Pak mam jeste dalsich 5 ocelacu, mtb a silnic 2× butted Tange a Columbus, do neceho takoveho ma cenu investovat penize a hlavne! cas.

                  0 0
                  • Mig_all  

                    Ale tohle není zadny posrany peugeot, mozna lowend ale prece jenom kultovní značka…

                    0 0
    • vojta2004  

      a je někde na tom rámu ( ne samolepokou) napsáno že to bianchi je? jelikož já mám na korunce mezi spodní rámovou a hlávkem písmenko B a pod šlapacím středem mám přímo v rámu vylisováno bianchi. mám rám ze začátku 80. let . ale kolo za 500 je fajne ;)

      0 0
      • Aviatik  

        Takhle jsem na stavbu lehokola rozřezal rám, na kterém byly nálepky Bianchi ale zespoda na šlapacím středu výrobní číslo s písmenem f v kroužku.

        Ale tohle se přece jenom v nějakých detailech od Favorita liší.

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.