• MadmanAhojek

    Zdravim lidicky na jare tohoto roku jsem poridil zachovale freeride kolo zn.: Banshee Chaparral 2006 s vidlicema Marzocchi bomber , nu a muj dotaz se tyka prave te vidlice – mam za to ze se tomu rika patrona a ta v nei byla dole utrzena (v tom sroubu) mam ji jiz po repase ale zajimalo by me jak k takovamu defektu dochazi a zda se mu da predejit? nemuze v tom hrat roli mych 98kg ? dik za rady

    0 0
    • Smazaný účet  

      Takto založ ještě 10×..

      0 0
    •  

      A co takle nejdrif prestat zrat a dat se trochu do kupy a pak resit vidlici a stupidni dotazy s ni spojeny? Tvl stokilovy cune to je sila :o(

      0 0
      • Atilla  

        Máš komplex, že jsi chcípáček?

        0 0
      • Pipa  

        A co tak se hodit do klidu a do kupy si dat hlavně svou hlavu.. Jestli přestat žrát nebo nežrat se zakladatel neptal.

        0 0
      • MadmanAhojek  

        taky dobra rada dik . mam taky jednu pro tebe jsi li nervni tak si kazdej vecer oplachuj prirozeni vlaznou vodou to pomaha fak :-D 666

        0 0
    • Pipa  

      Ahoj jak předejit utrženi patrony netuším a asi bych se zeptal osoby co ti prováděla opravu-repas zda a jak se proti tomu dá chránit. Ještě se můžeš zkusit zeptat tady http://www.bartonicek.cz/index.php?… nebo pročíst diskuzi. To že by Marzocchi vadilo 98kg jsem nenašel nikde napsáno.

      0 0
      • MadmanAhojek  

        ahojky dekuju vono abych to doplnil tu patronu jsem neutrhnul ja ja to tak uz koupil a vedel jsem o tom ptal jsem se jen orientacne zatim je kolo v klidu ale ete jednou dik

        0 0
      • MadmanAhojek  

        no mel jsem to u Bartonicka ja jsem v tomhle zacatecnik a nikoho jineho na marzocchi neznam a vlastne ta vydle :-D mi prisla postou i s opravenymy dily a po telefonu jsem ho takovimto dotazem nechtel nak otravovat no :-d tak to zkousim zde zda nema nekdo podobne zkusenosti :-D

        0 0
        • Vilém  

          Neboj, tva vaha v tom roli nehraje. To to spis nekdo pred tebou pri montazi pretahl, nebo se nejak blbe trefil do matice, co kouka ven, teda pokud i teto vidle kouka ven.

          0 0
          • MadmanAhojek  

            ok dikes a dle toho co pises tomu asi rozumis vit ? :-D prosim te nevis kde bych nasel nejakej manual jak tuto vydlici nastravovat? je to ta na mem obrazku myslim ze to je 2006rv byl bych rad za cokoliv neb hledam hledam a i google mlci :-D

            0 0
    • Smazaný účet  

      Bombera mám a vážím 120KG a zatím pohoda. Terén zvládá dobře.

      0 0
      • MadmanAhojek  

        me jen zajimalo zda v tom v budoucnu nebude hrat roli vaha ale jak tak ctu tak asi ne :-D dik

        0 0
    • wladeq  

      Pokud polepy nekecají tak je to RC2 ETA, nevím kdes vzal RV…2 komprese, rychlá – tlumení velkých mrd, pomalá – boření při šlapání a brždění, rebound – zpětný útlum, ETA – tvrdost luftem…stejně z toho víš kulové, přes net ti to nikdo nepošteluje, zkoušej, nebo se někoho zeptej, všechny vidle to mají +/- stejně

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.

Podobné diskuse