Bakonur 2012 - hledám parťáka

23 nepřečtených
  • Sipal

    Bohužel mi oba potenciální parťáci na Bajkonur odřekli, tak zkouším štěstí na fóru. Kdybyste měl někdo zájem jet, nechte tu kontakt nebo pište na mail. Radši bych jel svižně, loni jsme dali cca 85km, 12. místo v HH při dost neoptimální trase. Ideální bude chrtice 44+, bedna v kategorii DH+ to jistí :-), ale v podstatě je mi to jedno.

    0 0
    • oddie  

      Taky hledám, ale někoho s o něco málo menšími ambicemi než je bedna :)

      0 0
    • Sipal  

      Update – už jsem si našel nechrta, ale přece jen bych radši jel v tempu. Pokud by měl někdo zájem, dejte mi do zítra vědět.

      0 0
      • Darkson  

        Ahoj. sice nejsem ještě 40+ a ani nemám mapník, ale přidal bych se:-)

        0 0
        • kolda  

          a jsi aspon chrtice??

          0 0
          • karliner  

            Nevyhovuje v žádném z kritérií :-)))

            0 0
          • Darkson  

            sakra, jsem přehlídnul pohlaví, tak to dopadá, když čtu něco v rychlosti v práci:-)

            0 0
        • Sipal  

          OK, beru než si to rozmyslíš, konkurs uzavřen :-). Mapník mimochodem taky nemám. Napíšu ti mail.

          0 0
    • Zlatka  

      Chrtice DH+, to je co za termíny ? :))

      0 0
      • oddie  

        Chrtice = hubená, chlupatá, se špičatým čumákem a schopná vyvinout velkou rychlost.

        DH+ pak znamená věkovou kategorii nebezpečně se blížící černému uhlí.

        0 0
      • Sipal  

        DH+ je kategorie mix se součtem věků nad 80. Chrtice je ženský rod od chrta, to dá rozum.

        0 0
    • pepan_kladno  

      Taky shanim nejlepe partacku.. ale i partaka, ambice hezky se projet… Mapnik snad sezenu.

      0 0
    • pepan_kladno  

      Taky shanim nejlepe partacku.. ale i partaka, ambice hezky se projet… Mapnik snad sezenu.

      0 0
      • Sipal  

        Psal jsem i dvěma holkám a obě se divily, proč zdůrazňuju, že to neberu jako seznamku. Zjevně nesledujou BF :-). Mapník se dá půjčit na http://autopilot.makeit.cz/, už mám rezervovaný dva.

        0 0
        • pepan_kladno  

          Coz o to, ja bych to jako seznamku klidne bral :-D (a ted uz to bude zapikany), dik za tip na mapnik

          0 0
        • karliner  

          Počkej, takže tobě jde skutečně o závodění???

          0 0
          • Sipal  

            A ty bys snad hledal chrtici 44+ kvůli něčemu jinému než závodění?

            0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.