• Maxmilianos

    Dobrý den,

    přemýšlím o změně kola na B'Twin Rockrider 560 S. Ovšem mám pár otázek spíše na vlastníky tohoto kola.

    1. Vlastnosti, zkušenosti s tímto kolem? (případně poprosím i váhu a výšku, děkuji)
    2. Doporučíte toto kolo spíše na lesní cesty? (kamenní, kořeny, listí, atd)
    3. Jak často s ním jezdíte?
    4. Nalezené problémy?
    5. Nebyli problémy s tlumiči?

    Předem děkuji za odpovědi.

    Anketa: Doporučíte toto kolo?

    Ano
    5x
    71%
    Ne
    2x
    29%
    0 0
    • Ladis91  

      S kolem nemam zkusenost, ale na YT ho recenzoval trailhunter.

      https://youtube.com/watch?…

      Jinak podle meho nazoru je lepsi za ty penize nejakej lepe vybavenej HT.

      0 0
    • Tomoto  

      Testovačku ve velikosti L (měřím 180) jsem měl půjčenou na jeden den a dal jsem s ní 100km. Příjemné, celkem lehké kolo, vidlice není na začátku kroku sice nejcitlivější, ale zadní stavba chodila fakt hezky. Jediné mínus pro mne byly brzdy(stačilo by vyměnit jen přední, nebo dát alespoň 180 kotouč) a sedlo-prdel poznala středověk:-) Myslím, že za ty prachy fakt povedené kolo.

      0 0
    • blue.sun  

      Připomíná mi to staré ASX, které jsem proháněl před čtyřmi roky. Na těžší trail bych ho určitě nevzal, ale v běžných lesních podmínkách to bylo pohodové, pohodlné a příjemně rychlé kolo. Žádný závoďák, ale zase netrpěla záda. Jinak pružení X-Fusion je spolehlivé, pokud oželíš široké možnosti nastavování, i jízdně příjemné. Dala se s tím sjet třeba kamenitá pláň, aniž bys ho dostal opravdu za hranici možností.

      Nejsem tedy úplně majitel, jen jezdec se zkušeností z podobného stroje, takže můj dojem spíš k porovnání pocitů.

      0 0
    • raskin  

      Vše odpovídá ceně a souhlasím s recenzí od Trail Huntera

      0 0
    • Petr L2  

      Právě koukám v novém čísle VELO na test/představení tohohle celopéra za dvacet a už tu cenu chápu.

      Obdiv zaslouží autor textu, já bych takto tu realitu takhle pozitivně opravdu popsat nedokázal…

      0 0
      • competitor  

        Můžeš nastínit víc k tomu „už tu cenu chápu“ Nebo scan článku.

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.