• Benl

    Hodlám koupit hardtail na traily a našel jsem tady toto kolo Author Versus 2018, chtěl bych se zeptat jestli s ním nemá někdo zkušenosti, nebo poradit nějaké jiné kolo v této kategorii s podobnou cenou. Děkuji

    0 0
    • THORX  

      Ber ho nic lepšího za tu cenu není. Vidlici si nech překopat na olej mám 160mm zdvih. A na bezduších ušetří hodně přes 500g já konkrétně 525g. Mám poslední XL rám co v ČR byl. Je to limitovka pro rok 2019 se Versus neplánuje.

      0 0
    • vantom28  

      Ještě bych koukl po ctm zephyr 2017. Viděl jsem ho za dobrou cenu

      0 0
    • Benl  

      Ještě jsem se díval na tady tohle ve stejné cenové kategorii, ale author u mě asi zatím vede

      0 0
      • THORX  

        Není to špatně osazení je na 95% stejně jen to nemá 4 pístky. Za to zase chválím 28T pilu váha je taky good, zdvih 130 půl bídy, barva nic moc.

        0 0
        • Atilla  

          Vidlice je o dost lepší , brzdy o maličko horší, Teleskop musí být lepší protože to RST je k ho…, dle mě lepší řazení, pila 30z beru jako mínus, ale kliky jsou podle mě lepší, váha o kilo menší. Bohužel cena vyšší. Určitě je to vhodnější k budoucí tuning než versus.

          0 0
          • THORX  

            Trošku mimo ne? Vidlice je stejná jako u versusu jen nižší zdvih a pila má jen 28T. Brzdy horší. Jen ta váha je lepší.

            0 0
            • Atilla  

              kolik jsi toho vyzkoušel? Máš první kolo a víš leda prd. Vidlic jsem víc servisoval , než ty jsi za život zahlédl. Pila je 30z na RACE FACE AFFECT 30Z S MRP 1X TR VODÍTKEM ŘETĚZU. Ty 4 písti nebrzdí lépe než obyč SLX. Tak si prosím strč své rady za klobouk a šoupej nohama, když víš kulové…

              0 0
    • Benl  

      Děkuju moc za všechny rady budou se hodit

      0 0
    • Mildee  

      Mrkni na Ghost Roket, Rock Machine Blizz, případně Trek Roscoe, ale ten je samozřejmě hůř osazený, drahá značka.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.