• sann

    Ahoj připravili jsme další z testovacích víkendů, který se uskuteční 10.4.2010 u naší prodejny Evropská 34. Tentokrát bude možno otestovat značky Trek, Gary Fisher, Giant. To vše na jednom místě. K dispozici bude opravdu hojný zástup modelů a velikostí horských 26" a 29" pevných i celoodpružených kol, carbonů. V testovaní nebudou chybět silniční kola Madone Project One a TCR, GF

    Kde: parkoviště před prodejnou Atombike Evropská 34, Praha 6 mapa(zaparkovat lze v postranní ulici Mydlářka)

    Program:

    10.4.2010 – hlavní testování 9:00 – 17:00

    11.4.2010 – vyjíždka v 9:00 dále pak dle situace další možnost během dne testovat

    Jak bude testování probíhat:

    mužete si zapůjčit dle situace na 30–45minut libovolné testovací kolo, bude vyznačena ideální testovací trasa, mužete využít i našich predjezců z teamu Atombike Trek Racing Team

    K zapůjčení kola budete potřebovat dva platné doklady totožnosti a 500 CZK vratné zálohy, tretry (boty), pokud nemáte nášlapný spd systém, tak pedály

    Testované modely:

    Giant

    • Trance X1 M, L; – Reign 1 M, L; – Reign X1 M; – XtC 2 29" M,L; – Anthem X2 M, L; – Anthem X 4 – M, L; – Trance X3 – M,L,XL; – Anthem X W – S
    • TCR Adv 3 -M (silnice)

    Trek

    • Fuel EX 9 – 18,5 a 19,5; – Fuel EX 8 WSD – 17,5; – Top Fuel9 – 17.5, 18.5, 19.5, 21.5; – Remedy 8 – 18,5;- Scratch9 – 19.5;
    • Madone 4.9 – 58 a 62cm (silnice)

    Gary Fisher

    • Hifi Pro – 17, 19, 21; – Superfly 100 – 19; – Superfly – 17,19, 21

    A nezapomeňte na dobrou naladu, počasí je objenané :)

    0 0
    • Sobi  

      Desatero:

      Reklama patří jinam !

      Na fórum reklama nepatří. Pokud chcete inzertní plochu, kontaktujte mediální agenturu.

      0 0
      • fousek  

        U Velo test festu nic takovyho nepises, proc?

        Je pravda ze tohle je kapku vic na hrane, ale vpodstate je to zadarmo oproti test festu. Nikdo tu nepise ze si mas koupit Gianta, Treka nebo GF, zve te jen aby sis je vyzkousel a za zkousku nic nedas.

        Me to prijde jako uzitecna informace.

        2 sann:

        10. je to pro me zabity, ale toho 11. by me zajimala ta vyjizdka. Start taky na Evropsky v 9:00? Vyuziti predjezdcu? to jako ze nas budoui tahat do kopce? To by nebylo uplne marny:-)

        0 0
        • Sobi  

          Protože ten thread nezaložil Ruda Hrozna z vela, ale jen uživatel BF který se ptal zda-li se někdo zúčastní. Tady je to naprosto konkrétní reklama psaná stylem já a my vás zveme.

          A to je sakra rozdíl!

          0 0
          • pete_ax  

            aby ses nepo… to je jak black_knives a jeho noze. boooze poserme se vsichni ;o)

            0 0
            • Sobi  

              Řekl bych že k tomu posrání máš blíž ty! :-))) Nerozčiluj se, v klidu, jen jsem upozornil na reklamu. Já prostě nemám rád tenhle styl… toď vše. A ranní stolici mám v pořádku :-) Mám jí pravidelně v 7:30, problém je v tom že vstávám až v 8:00 ;-)))

              0 0
              • miche  

                A neměl by si toto hlídat admin … Nevím co se vzrušujete. A jak píše Fousek, musel by smazat 80–90% příspěvků, odkazů na kola a komponenty internetovejch obchodů je tu nepřeberně. Mě to třeba nevadí, rozhodně přínosnější než příspěvky od HáděXXX apod. :-)))

                0 0
        • sann  

          Vnedeli bychom to nejradeji udelali tak, ze vezmeme vsechny kola, co tam jsou a pojedeme cca na dve hodinky nekam do okoli, kde mame sve cesty. Sraz je zase v 9:00

          0 0
        • karliner  

          Já se Sobim souhlasím. Nahoře na HP je banner, kterej ti taky neříká, že si máš založit účet, ale o něčem tě informuje a nabízí možnost prokliku. A neřekl bych, že to AXA banka má zadara. Tohle je to samé, ať kouká Atombike nakulit peníze.

          0 0
          • fousek  

            Zas tohle je takovy jo a ne. To zarazeni do vyjizdek/srazu je docela trefne.

            Treba zavody pres 2 kopce, Plesivecka drzka a jine taky zalozil jeden z poradatelu a je to teoreticky „komercni“ akce.

            Kdyby to formuloval tak ze zve na testovani kol tech a tech a sponzorem teto akce je Atombike tak by to bylo v poradku?

            Rek bych ze je to i uzitecna informace, kterou treba ja ocenim.

            Co se tyce reklamy tak mi tahle vadi min nez ty flashovy nesmysly, ktery mi zerou 10% procesorovyho cau naprosto neustale.

            0 0
            • karliner  

              Ale jo, taky máš pravdu, je těžký určit hranici.

              0 0
            • pete_ax  

              na reklamu staci pouzit ad-block a je po problemech, na bf nevidim zadnej banner ;o)

              0 0
              • fousek  

                Nemam rad zadny add-on, je to potencionalni zdroj problemu, ale to je kazdyho vec. Dalsi reseni je neinstalovat vubec flash, coz je docela elegantni reseni akorat potom nefunguje 99% videi na netu.

                0 0
          • Lasky  

            Já bych řekl, že než se tu dohadovat jak děcka, je mnohem lepší si jít zadáčo pojezdit na pěknejch strojích :-)

            0 0
            • mr.antik  

              já tam nepojedu, akorát by mě štvalo že mám starou šunku a budu chtít hned novou…

              0 0
              • fousek  

                Takhle hezky kola uz Giant nedela, takze by si tam mel jedno z nejhezcich kol

                0 0
    • vikicek  

      Trek 8500 k testování nebude? :(

      0 0
      • sann  

        bohuzel jsou tam jen lepsi pevnaky, ale treba pojizdka na GF Superfly neni spatny zazitek :)

        0 0
        • vikicek  

          No mě nejde ani tak o to vám pojezdit kolo a mít z toho zážitek, ale o to ho opravdu vyzkoušet (rám) s úmyslem ho potom u Vás i koupit :)

          0 0
      • JakeF  

        Jednu 19.5"ku nejspíš povezu v autě. I když to na tebe bude moc velký, co?

        I když, v tu neděli by se zase jelo na těch testovacích kolech? Původně jsem chtěl nechat zkontrolovat kolo, ale vlastně na něm všechno šlape :-).

        0 0
        • vikicek  

          To je škoda, já vycházim spíš na 17,5" .. tak nic, ale díky :)

          0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.