anketa pro zoufalce, co jsou a budou víkend 28-29.4 u compu..

75 nepřečtených
  • dancing dog

    Ahoj, naplněn zoufalstvím při pohledu z okna, rva si vlasy,že nejsem někde venku, ať kolmo či pěšo.. jen taková anketka z nudy, nedůležitá věc, blbost, jen tak pro zajímavost…

    P.S. neměl jsem si fakt pouštět Panoramu na ČT 2

    0 0
    • Luma  

      Mám chřipku už 10dní a furt se s toho nemůžu dostat.Obě kola jsou naleštěný a jenom čekají až je provětram.Už jsem doma protivný,aspoň to říká manželka,že bych už měl vyjet ať se trochu uklidním.Ještě asi týden musím vydržet:-((

      0 0
      • gobike  

        To jsme dva, uz je mi sice lip, vcera chvilk na biku, ale neni to ono, akorat se pritizilo, tak ho necham zaprasit v garazi a pristi tyden snad vyjedu:(

        0 0
        • Luma  

          Víš co je nejhorší?Bydlím vedle cyklostezky a počítač mám vedle okna tak pořád vidím jak jezdí lidé na kolech kolem baráku a já nic:-(((A ještě to super počasí.

          0 0
          • dancing dog  

            O tom počasí ani nemluv, eště k tomu mám tady úplnej klid, takže sice nemusím nic dělat, ale zase víc trpím, když mam čas koukat z okna… snad zejtra…

            0 0
            • Luma  

              Jak jsem se včera nudil,tak jsem vyměnil pláště na biku.Karmu za Spešl Fast Trak a potřebuji to projet v terénu.Večer jsem se projel asi kilometr s rodinkou na jedno točené,po asfaltu to celkem jede.Já bych se projel,ale stará mě pořád straší s kontrolou,takže možná večer na jedno s rodinkou:-)))

              0 0
          • gobike  

            no ja to mam nejak podobne, kolem naseho baraku jezdi lidi z mesta na mistni prehradu, kdyz je pekne tak se to tu strida jeden za druhym a to nemluvim kolik jich vidim z okna jak jezdi po hrazi smer obcerstveni ci les:)

            0 0
            • goofy  

              No kdyz jsem delal loni brigadu, tak jsme prez ty nejvetsi vedra delali dvanastihodinovky na miste kde se neslo schovat do stinu. Kousek vedle byla sterkovna a kolem jezdily cely den pipinky v plavkach na tu sterkovnu. Jsem si cely den vzdycky trhal vlasy, kdyz jsem videl co tam jezdi :o)

              0 0
              • gobike  

                :D Soucitim s tebou, ja sem taky v cervenci pres ty nejvetsi vedra makal a treba te to uklidi, ale v tom stinu to nebylo o moc lepsi:)

                0 0
                • Luma  

                  Tak to máme skoro stejné,ja bydlím u přehrady Olešná ve F-M a ještě na cyklostezce.Ve středu jdu na kontrolu tak už to ukončím a ve čtvrtek bych už mohl vyjet.

                  0 0
    • dancing dog  

      jo, myslel jsem přes den..

      0 0
    • black maniax  

      tak dneska prosedím den u PC, protože musím být v práci, zítra se ale půjdu na chvíli projet, k večeru na fotbal, a večer do práce na noční, takže to snad nebude tak zlé.

      0 0
    • Misiak  

      dnes doobeda a zajtra poobede. holt, ked chcem novy bajk nieco musim obetovat…

      0 0
    • chupas  

      a co treba spanek? jediny den v tydnu kdy se pekne „do ruzova“ vyspim, podivam se co rss kanaly a jak vypada predpoved pocasi. potom se najim a az potom vyrazim na cely den ven. a nez se uvari jidlo, muzu sedet u kompu

      0 0
    • Jenda  

      pisu disertaci:-(

      0 0
    • kurýr na bajku  

      To jako na to mám lozit i vo weekendu, dyš na tom sedim celej tejden? Depak, to se půjdu raději trochu poupravit :-D

      0 0
      • dancing dog  

        Ty si, Kurýre, zvláštní případ, svým způsobem Ti celkem závidím. nejsem teda rozhodně výkonostní jezdec, ale jezdim fakt rád a živit se jízdou na kole, to by se mi asi líbilo.. jasně, vim, vim, o všech negativech a pakárně v blbym počasí, taky bych spíš než messengera dělal raděj třeba profesionálního cykloprůvodce mastňáckejm Němcům a Holanďanům při jejich turistickejch výletech třeba po sudetech- od Šumavy po Orlický… na pár sezon by se mi asi líbilo…

        0 0
    • Neddy  

      Jezdím jenom k večeru a brzy z rána, po obědě bych opravdu nevyjel… ještě jsem adaptovanej na zimu (ráno když čekám při 5°C na autobus, tak mám jenom tričko a zima mi není) a když je víc jak 12°C tak už sem v kraťasech a tílku. Ale tyhle dvacítky jsou fakt záhul :-(

      0 0
      • Misiak  

        zima ti byt nemusi, ale pozor na klby, ladviny a pod… moze sa ti to neskor vratit.

        0 0
        • KubaBajk  

          to ti pravím hošane,že já teda jezdím nejradši v úplném pařáku a pokud není aspoň 20 stupínků,tak mě to do sedla moc netáhne.Moja se vždycky modlí,ať nedostanu infarkt-jí říkám,prosimtě,v pě­tadvaceti..:-)

          0 0
          • dancing dog  

            no, nejmladší infarkt sem viděl v 28. Bez ******. Nejdřív šlahoun,roztáhnout balonkem a stent,pak by-pass. Prostě smůla- tak si taky dávej bacha .-)

            0 0
            • KubaBajk  

              moje chyba je,že si připadám v tomhle nesmrtelný..a jak říkáš,dost možná mě to šlahne někde v kopci..a to jsem ještě kuřák,sice lehký,ale přece..panebo­že,vždyť já su debil!!Sa možu zabit s takovú

              0 0
          • Jenda  

            mas recht petadvacet neni az takovy horko:-) pockej az v padesati bude venku padesat – to bude jeden infarkt za druhym:-)

            0 0
    • goofy  

      U mne se to skloubilo… Dohanim veci do skoly + musim dat klid rameni

      0 0
      • goofy  

        No tak jsem neodolal… Prastil jsem s diplomkou a sel se na hodku a pul projet. Dal jsem si takove lehke XC, at nenamaham rameno a hned mi je mnohem lepe. To jsem potreboval :-)

        0 0
    • lysergine  

      Dnes návštěva tchýně, zítra musíme uklidit chatu před sezonou, v ponělí musíme do Ikey do Brna a na prvního máje snad konečně můžu na kolo. Kur.. sere mě to.

      0 0
      • lysergine  

        A to jsem minulý víkend byl v Barceloně a příští, kdy naše občanské sdružení :) pořádá cyklovýlet tak jedu do Normandie. Paradoxně to na 8 května přeložili kvůli mě…

        0 0
    • scret  

      mam pasovej opar:(((((((

      0 0
      • dancing dog  

        aj,aj, tak to přijmi mou hlubokou účast..to už je lepší hnít vpráci než todleto..

        0 0
        • scret  

          jj,diky:) ale nevim,zas tak hrozny to neni,krom teda toho ze musim hnit doma:(((

          0 0
      • enjoy  

        ja ho mel dvakrat.prej to neni mozny:-)

        0 0
        • scret  

          to je nesmysl,je to mozny! klidne ho muzes mit kazdej rok…coz neni ale vubec dobre!:(( je to neco spatne v imunite:(( takze me jeste ceka po uschopneni litani po imunologii:((

          0 0
          • enjoy  

            tak s tim asi pani doktorka nebyla uplne seznamena:-) jinak jsem nebyl asi 5 let u doktora,pokud nepocitam prohlidku na ridicak a nejaky to zraneni.co se tyce imunity,tak se me asi jentak nezbavite.

            0 0
            • scret  

              jj,taky tak,ale ted se mi to nejak se..e:(( stres,fyzicky narocna prace,spatna zivotosprava,ab­sence kola,plavani atd. k tomu velkou merou prispely…

              0 0
    • Páník  

      jsem zrovna po obede premyslel nad zalozenim podobneho threadu…bohuzel sprtim na statnici,od rana do vecera:(

      0 0
      • dancing dog  

        státnici z čeho?

        0 0
        • Páník  

          choroby prezvykavcu a prasat…a ze toho muzou chytnout docela hodne:)

          0 0
          • Eva  

            Hmmm,tak to jsem delala dvakrat,jeste jednou v srpnu :-)))

            0 0
            • Páník  

              no to bych nerad, pac me hlavne prezuvavci asi budou zivit a uz v cervenci mam nastup:/

              0 0
              • Eva  

                Kliiiiiid,ja jsem nastoupila do prace 1.8. a pritom statnici delala az kolem 20.8.No a poprve mne vyhodili z porodnicke otazky,no a ted v porodnici delam :-)))

                0 0
                • Páník  

                  hehe,koukam ale,ze si zakotvila u uplne jinyho zivicisnyho druhu:)

                  0 0
                  • Eva  

                    V te podobe v jake ja s „tim“ manipuluju neni skoro zadny rozdil mezi clovekem a zviraty :-)))

                    0 0
          • dancing dog  

            aha, tak proto to brno v profilu…jo, medicína zvířátek, to je pěkně těžký študium..tak to moc držím palce…

            0 0
      • Páník  

        tak jsem po obede provedl zakladni chybu studenta – vzal jsem si skripta a presunul se do polohy vlezmo…prave jsem se probudil:)

        0 0
    • coolboy  

      btw dneska krásných 90 km na bajku. bohužel příští sobotu mi na Šela maratonu končí veškerá legrace a pomalu bych se měl začít učit na maturu a ne jenom jezdit na kole a zevlit na bike-foru :-)

      0 0
      • KubaBajk  

        já jsem měl maturitu za 14-opravdu jsem ji lehce podcenil..pán je suvenýr

        0 0
    • Stancek  

      Tak ja od 11.4. marodim :-( Chribska50 v prdeli, to jsem mel teploty. Sela v prdeli, protoze neschopenka mi konci tesne prez zavodem… Sedim doma na PC, nebo lestim kola, ale nesmim se divat ven, to by me certi sebrali, jak je krasne a ja se na kolo muzu akorat divat… :-( :-(

      0 0
    • vlkouš  

      Zhruba 1× za 5 týdnů na mne vyjde pracovní celovíkendová „domácí pohotovost“ včetně včech svátků. Tak sedím doma a čekám na telefon, jak to zazvoní tak vyjíždím. Ale dá se to vydržet, chodím si zaběhat, zacvičit, promažu a seřídím bajka i žiletku, s mapou naplánuju vyjížďky. Takže 30.4. vyrážím na 3 dny a pak zase 4.5. na 4 dny. Už se těším. V.

      0 0
    • fireman01  

      TAK TO JA BUDU TECH VIKENDU BEZ KOLA MIN. 10, ZLOMIL JSEM SI OBRATEL :((

      0 0
    • H1J4CK3R  

      Hmm já měl víkend doma pojištěnej z několika stran, mám jakéhosi hemofila (ale už se to lepší a v týdnu zase vyjedu) a navíc musim makat na seminárce, dodělávat protokoly z laborek, referáty atd…Ale aspoň si odbudu teď a příští víkend budu mít volno.

      0 0
    • Lister  

      tak jako spousta ostatních taky práce…ale říkám si – vydrž to a představ si za ty vydělané peníze třeba část norýho rámu, kola, vidlice........ :o)

      Holt pro bajka se něco obětovat musí

      0 0
    • lidumil  

      Já byl zaplaťbůh aspoň včera odpoledne a bylo krásně, takže mi to dneska tolik nevadí.

      0 0
    • tomfree  

      Jo jo,to je něco pro mne,postihla nás výměna oken v domě takže na kolo můžu zapomenout,všechno v igelitu,i todle píšu na pda.

      0 0
      • goofy  

        Jo jo.. Vymenu oken dobre znam. nejlepsi ze nam to zapomneli povedet, a najednou vola typek, ze nam vezou okna. Tak sme se nesmele zeptali, kdy ze to prijdou montovat, a ze prej zitra rano (bylo 5 hodin odpoledne). Docela fofry to byly vsechno zabalit a uklidit :-)

        0 0
    • Lister  

      no prostě musím si postěžovat…se podívejta jak je venku…totál azuro, teploty ideální ( no možná až moc vysoký) a já zase tvrdnu v práci…tak se přidejte a nadávejte se mnou všichni ti co jste na tom z jakéhokoliv důvodu stejně...........

      0 0
      • kankrlicek  

        Ve čtvrtek večer divný pocit :), v pátek přetrpění práce, v 15.00 už v posteli, so jen v posteli, dneska aspoň na b-f :). Pondělí vypadá na další přetrpění, auto nemám, musím do práce na kolobrndě (cca 20 minut lesem). Snad se to nevrátí.

        0 0
        • kámen úrazu1  

          Ještě že si s námi v úterý nejel. :-) To bych si vyčítala, že si kvůli mně X krát zmokl a prostydl. Takhle mám čistý svědomí. ;-) Připadalo mně divný, že si nevolal, jestli dneska razíme do TM. :-) Tož se brzy uzdrav, Kankrlíčku.

          0 0
        • Lister  

          to je možná ještě horší, i když já mám taky blbý týden ve čtvrtek jsem odcházel z práce až v pátek odpoledne pak super sobota tu jsem si užil, ale dnes jdu domů až zítra v 15:00 a v úterý to samé – další 32 hodinovka :(

          0 0
          • kankrlicek  

            No, ale zase tě musí těšit pocit, že pečuješ o blaho lidu :)

            0 0
            • Lister  

              to nazahřeje :o)))))

              Se posiluju tím, že si za ty vydělaný peníze představuju nějaký hezký komponenty :)

              ale to už jsem psal vlastně o pár řádků výše :)

              0 0
    • Kubiczech  

      Jeste pred tydnem sem vas vsechny v duchu litoval a ted uz bych potreboval taky politovat. Radsi mam zabedneno, zaluzky zatazeny a sprtam pri svicce… (:

      0 0
    • dancing dog  

      anyway: je to prostě v prdeli, když je venku hezky, máme náladu vyjet, ale z jakéhokoliv důvodu nemůžeme… tak ať se to děje v nejmenší možné míře, přeju nám všem!

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.