Amulet - Favorit Shimano 105 SC za pakatel.

12 nepřečtených
  • Werwolf

    Zdarec, přemýšlím o tréninkovém silničním kole. Za malý peníz. Trkla mne tato nabídka

    www.bradsky.cz/index.php?…

    Mým cílem je najíždět co nejefektivněji tréninkové kilometry za co nejméně peněz, ale 20 let starý Favorit z kumbálu taky nechci vytahovat :-)

    Co myslíte stojí to za ty prachy za to?

    0 0
    • XC-biker1  

      ne ja bych to nebral,za tu cenu a ani to nema dual control

      0 0
    • dancing dog  

      Já už si toho taky všimnul, něco podobného jsem koupil v roce 96 za úplně stejnou cenu…inflace za tu dobu postoupila, cena koruny klesla, takže se dá říct, že to není špatný… a podle mě ani není, ale možná bys za podobný dobrý prachy sehnal z druhý ruky něco o dost lepšího…

      0 0
    • Din  

      To bych nebral, nevim tedy odkud to je, ale musí to být prastarý,vidím tam šišatý převodníky Shimano Biopace, který jsou na prd(nešlapeš do kruhu, ale do oválu) a ty se přestaly vyrábět někdy kolem roku 1993.

      0 0
    • roud  

      hahaha tady je někdo ftipalek co za tu cenu postavíš lepší kolo xD

      0 0
    • nooski  

      Kdyby to mělo navářky na blatníky, tak je to perfektní retro hodící se akorát na zimáka, takhle je to naprd. Myslím že za ty orachy by se dalo sehnat něco ojetého s trošku lepší výbavou. roud: pokud se ti podaří postavit kolo za tyhle prachy v normálních podmínkách a díly budou nové tak tleskám:) za 10 000 jo, za tuhle cenu bych to nedal

      0 0
      • roud  

        podívej se na mýho pellsíka s aksiama stal kolem 18000kč (made in home) :o)

        0 0
        • nooski  

          No moje Rbeso stálo cca kolem 22 000 a jsou tam jenom nové díly (a taky aksia tehdy začínaly a stály 5000 kua). Ale kde máme do 6000?:) Horala jsme stavěl za 10 000, ale to už řazení a přehazovačka byly z bazaru.

          0 0
          • roud  

            za 10k by se dalo postavit hezky kolo ale tohle je hruza muj favorit kteryho sem prodaval za 4k na tom bl líp (měl ještě new lak a pláště a měl sem na něm vypleteny grand remerxy.....)

            0 0
            • nooski  

              Právě, u tak levných kol je třeba dávat bacha hlavně na střed, hlavu a náboje. Tohle je na levných šuntech dobře ojebané.

              0 0
              • roud  

                no v každym případě ti přejem hodně štěstí při koupi… a pak se pochlub u čeo si nakonec skončil :o)

                0 0
                • Werwolf  

                  No, jsem v docela delikátní situaci. Soused přesně toho samého Amuleta prodává taky za 6 T a mněl jsem možnost si ho ohlédnout.

                  Navíc jsem přemýšlel zdali si ho od něj nekoupím. Chtěl jsem si ho alespoň vyskoušet, ale až by se dozvěděl, že si za stejné prachy koupím nového.

                  0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.