• Karlos009

    Chtěli bychom ve středu (státní svátek) navštívit terény v okolí Brna. A protože to tam nikdo z nás moc nezná, tak se ptám. Nenašla by se nějaká skupinka, nebo jednotlivec, kteří by přibrali 3–4 kolaře na AM fullech? Nejsme žádní chrti, spíše technické ježdění v pohodovém tempu. Konatkt na mail, nebo mob: 607 574 776

    0 0
    • Splinter  

      jel bych, ale az prijdu z prace bude uz tma :(

      0 0
      • Karlos009  

        Ty klidně pracuj, s tebou bychom stejně nejeli, jak tak koukám na tvý kola a běháky. Nerad bych si ve svátek uhnal infarkt. :-)

        0 0
    • mastihuba  

      abych pravdu řekl tak mne ani nenapadá kam vás poslat. Snad okolí utěchova, adamova a točit to směr blansko, případně okolo priglu?

      0 0
      • Paja  

        vsak ti to pepek napise…;D

        0 0
        • pepek  

          Já nésu AM, já su turista.

          0 0
          • geri  

            Pepo nedělej krávu a vysyp trasu z rukávu… ;-) Jsem jeden z těch 3–4, co chce jet s Karlosem.

            0 0
            • pepek  

              Tak jo: Rudické propadání, Brantecův sjezd ve Sloupu, Babí lom, Starý hrad, Křížofka, Cyklistická zastávka. . . Myslivna. . . .. no a mezitím si to musíte nějak pospojovat.

              0 0
              • mastihuba  

                no a ze sloupu je to docela blízko na novej hrad a vocuď po zelené na čertův hrádek nad blansko(tisíce děkovných dopisů) :)

                0 0
                • geri  

                  Tak díkec sirové! Teď si vzít mapu a začít si to přebírat, ať vím, vo co gou… :-S

                  0 0
      • Karlos009  

        O.K. Lokalita v mapě vypadá dobře. Nějaké zaručené úseky, které bychom neměli minout?

        0 0
    • jIrI___  

      Já měl rád tuhle trasu , člověk na ní v podstatě nenarazí na asfalt, ale na AM to asi taky zrovna není.

      0 0
      • Karlos009  

        Proč to není AM? Profil vypadá dobře.

        0 0
        • jIrI___  

          Na AM si představuju těžší terén. Tohle je až na pár těžších míst jen taková klasická lesní/polní cesta (byť s hravými i technickými úseky). Však místní soudruzi ji určitě popíšou :)

          0 0
    • mastihuba  

      snad by moh přispět bagr, kterej posledně naletěl Jezedakovi :D

      0 0
    • scoty  

      ..říkáš AM..?..tak to jedině..:)

      0 0
      • pepek  

        to není AM, to je turistika

        0 0
      • Karlos009  

        A nechceš se k nám přidat? Vypadáš jako náš člověk (doufám, že se neurazíš):-) a mohli bychom si prohlídnout tu tvojí nádheru. :-P

        0 0
        • scoty  

          Když budu ve st v Brně, tak se ti ozvu.

          Uvidíme co počasí. Předpověď není moc příznivá..

          0 0
    • Karkulka  

      Už chápu proč je v users ta kolonka poslední reakce :-D

      0 0
    • Karaya  

      Já to mám taky tak, no ale Franta se toho snad zhostí, na Buk se dá i na enduru :-)

      0 0
      • mastihuba  

        sem se v neděli prošel a projel po lese a zjišťuju že rychlejší je chodit pěšky bez kola :D

        0 0
        • Paja  

          zas o kolo se muzes opirat, kdyz se ti cestou domu udela nevolno;D

          0 0
          • madcat  

            To je přesně ten důvod, proč ssebou kolo do lesa beru :))

            0 0
    • o.unca  

      Zdar, rad vas zitra trochu provedu. Sraz tak v 10? Podrobnosti na mail.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.