Am/En Náboje 100x15 + 142x12 32děr

37 nepřečtených
  • Pohys

    Ahoj.

    Poradil/ doporučil by mi někdo spolehlivé (s hlučným cvrckem :-D ) náby na AM/EN? Přemýšlím nad DT 350, ale ty prachy… Jak jsou na tom Novatec, Tune a jím podobní oproti DT? Budu rád za tipy a případné zkušenosti.

    0 0
    • ra.ma1  

      .....hope?

      0 0
    • vojtechposmourny  

      No pokud ti dt350 přijdou drahý, na Tune zapomeň.

      0 0
    • wilda81  

      DT 350/240 nejsou moc hlučné, ale jsou spolehlivé. 370 řval o něco víc, ale zase nemá rohatku

      0 0
    • krabica  

      Ber Hope to je vyvážený poměr cena/hlučnost/vý­kon. :-)

      0 0
    • Sistematicx  

      350 nerve ani zdaleka jako hope. Hope je dost hlucnejsi a zvuk je takovej raznej a jistej. U 350 mi to prislo ze nema tu silu.

      0 0
      • Pohys  

        Kdyz jsem koukal na videa, tak mi ty DT zvukove neprisly nic moc extra teda… Verim ze spolehlivosti to bude jedno z nej, ale ten ratchet system me zvukove neuchvatil a myslim ze klasicky praporky uz ani nevedou…

        0 0
        • crom  

          co takhle z 350 vycistit vazelinu a namazat zubatku olejem,kamos to ma a rachta to dost.me je zvuk jedno,tak to mam jak je to origo.proc kamosi opoustej hope a maj ted 350 nevim:)

          0 0
      • ra.ma1  

        Kdyz vymenis 18t ratchet na 36 nebo 54t, tak te bude taky slyset

        0 0
        • Sistematicx  

          Mel jsem 350 dva a pul roku v zakladu. Takze nejakej tuning zvuku jsem neresil. Financne nema smysl. Naba je to vyborna, spolehliva. Nebyl s ni problem. V zimni pauze jsem sundal orech vycistil promaznul a jelo se dal. Ted mam hope a to stejny. Funkce nasad a zapomen. Jediny co mi je pripomina je cvrk. Za me hope hlasitejsi. A zda se mi ze orech hope je trosku tvrdsi matros. Do dt se mi silene zakusovala kazeta u hope se mi taky zakousla ale ne tak hluboko. Na hope jsem presel jen z duvodu ze dt nebylo v boost k sehnani kdyz jsem potreboval.

          A neni nahodou dt levnejsi aji?

          0 0
        • Pohys  

          To mozna ano, ale treba 54t mi prijde zvukove jako turbovčela na redbullu…

          0 0
    • Pohys  

      A co třeba Novatec?

      0 0
      • Pohys  

        Nikdo zkušenosti s Novatec nábama?

        0 0
        • Smazaný účet  

          Za mě Novatec naprosto v pohodě. Jednoduchá údržba, docela odolná konstrukce.

          0 0
        • allrose  

          tichý,funkční (2,5roku),nero­zebiratelný ořech (alespoň ten můj)

          0 0
        • pitos  

          Novatec jsou v pohodě, měl jsem přední(už nevím přesně typ) a 6let jsem na něho nemusel sáhnout. Teď mám na Banditovi Novatec i vzadu, konkrétně tento: https://www.dookie.cz/…12-xd-cerna/

          Jediné co mi vadí je že ořech není moc hlučný. Ne že by to bylo úplně potichu, ale byl jsem zvyklý na větší rachot. Místo zvonku je ten zvuk k nezaplacení.

          0 0
      • Smazaný účet  

        Jezdím na nich asi 10 let. Nejdřív značkový záplety a teď poslední 3 roky rebrandovaný na RB (koupeno s kolem).

        Na prvních mi praskl praporek, to vyřešil v rámci reklamace zadarmo nový ořech. Ty druhý jezdí bez problému a bez vrtání se v nich celou dobu.

        0 0
    • edems  

      Industry Nine Torch…bordel neskutecnej, ale cenove si nepomuzes

      0 0
    • goofy  

      Pokud uvažuješ i o DT, tak Hope Pro4. Cenově podobné, cvrkot hlasitější, a jako bonus si můžeš vybrat barvičku… ;-)

      0 0
    • ra.ma1  

      ted mam na kole Newmen sl straightpull (sic jen 28spici),ale rachot je to dobrej – uz se to spise chove jako plasicka

      0 0
    • wilda81  

      Kluci tu ještě doporučovali Bitex náboje. Osobní zkušenosti s nimi ale nemám.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.