Aktuální hodnota kola Merida Crossway 900 2015

17 nepřečtených
  • Maska1

    Hodlám z treku přejít na silničku, protože stejně jezdím převážně po okrskách a jen výjimečně nějakou zkratkou typu polňačka či šotolina a tak by mne zajímala cena, za kterou lze cca. prodat mé kola Merida Crossway 900 2015, vel. 52. Kolo bylo zakoupeno na podzim roku 2015, kdy byly ihned vyměněny brzdy za Shimano XT – pořizovací cena byla tudíž cca. 40.000,–Kč a kolo komplet na výbavě Shimano XT. Kolo je udržované, servisované, kdy má celkově najeto necelých 11.000km. Loni na jaře jsem kolo předělal na pohon 2×10 – tudíž nový střed, kliky 40–28, přesmykač, přehazovačka a kazeta 11–36 – vše Shimano XT a dále jsem nasadil novou pevnou karbonovou vidlici Force. Letos na jaře byl vyměněn zadní náboj – odešel ořech. V zásobě mám ještě nové pláště, brzdové destičky s chladičem a ICE kotouče. Mohl bych za vše dostat cca. 25.000,–Kč? Předem díky za názory.

    https://jizdni-kola.heureka.cz/…specifikace/

    0 0
    • Bubaaak  

      Když se najde někdo, kdo za to dá 25k kč, pak to prodáš za 25k kč.

      Pokud se nenajde někdo, kdo dá 25k kč, pak to za 25k kč neprodáš.

      0 0
    • Alojs01  

      Mohl, ale byla by to velika nahoda…

      0 0
    • Vilém  

      Prestavby, dostavby ap, to kupujiciho moc nezajima. To kolo se prodavalo pod 30tKc, od toho se bude pripadny kupce odrazet, takze bych rekl, ze je to drahy.

      Ale tak treba na nejakyho hejla narazis.

      0 0
      • Maska1  

        No, pod 30 nestálo. Stálo něco málo přes 38, paragon mám, mínus 2 za ty sundané brzdy + 3,5 za ty brzdy XT, takže cca. těch 40. A od loňska je vlastně komplet nový pohon. Na něm najeto cca. 3,5 tis. km + ta nová vidlice, tak jsem myslel, že snad těch 25 by šlo.

        0 0
        • Bubaaak  

          Po otevření tvého odkazu, jsem zjistil, že pod 30 stálo… Ani google jsem nepoužil, jen tvůj odkaz

          0 0
      • Vilém  

        Napriklad zde. A to je Sterba, kterej neni z nejlevnejsich. Verim, ze se dalo sehnat jeste s nejakou slevickou.

        0 0
        • Maska1  

          O.K. Uznávám, v doprodeji tedy stálo těch 30, tudíž budu rád za těch 20.

          0 0
    • team_daddy  

      Upřímně bych se bál, že trh pro treková kola je tak malý, že se Ti možná nepovede prodat za cenu, která by Tě neurážela.

      0 0
    • Smazaný účet  

      Nechci ti krást iluze, ale jestli ho prodas za 18–20, tak budeš lucky

      0 0
    • Maska1  

      Ještě bych měl dotaz k té silničce, na kterou chci přejít. Rozpočet mám cca. 30. Libí se mi Author Aura 55 2019. Aktuálně stojí 29. Má někdo s tímto kolem zkušenosti?

      0 0
    • roman 3D  

      Za mě tak 13 – 15 max., za 25 jsem koupil novou fitnesku s karbonovou vidlicí, hydr. kotoučovky na 2×11 ultegra

      0 0
    • Honzis  

      obávám se že v tomto segmentu není moc kupců ochotných moc platit a jaksi XT neocení, za mě 13, bohužel.

      0 0
      • Maska1  

        Tak to snad ani nemá cenu prodávat.

        0 0
        • Honzis  

          právě, ono teď letí e-kola a turisti na XT jsou spíš tak v Německu. Chce to pořádně vyčistit, nafotit a zkusit třeba 19 s dohodou jestli se někdo najde. já prodával Authora na Deore (2003 ale udržovaného) s véčkama kámošovi za 2500,–

          K silničce – zrychlí tě to na silnici tak o 1–2km/h proti crossu, z vlastní zkušenosti to víc prostě neudělá, pokud teda nepočítám silný protivítr

          0 0
    • vn25  

      Spolupracovník právě číhá na nějakého zoufalce který bude prodávat nějakého treka. Za těch 13 by to vzal.

      Bratr kupoval Cube nature pro za 9 tisíc. Bylo 2roky staré, jak právě vybalené z krabice. Hledal sem na něm nějaké škrábanečky ale nenašel. Majitel na něm snad ani neseděl a přes super stav se mu ho nedařilo prodat.

      0 0
      • Alojs01  

        Ano, pozadavek je potreba podporit nejakym pribehem, to zabere vzdycky…:-)

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.