neodpovidejte blbeckum prestane je to bavit

60 nepřečtených
  • BB

    Pokud otevrete prispevek ala Kolo je zakopane, tak se na to vyserte a nepiste tam nic o provokaci atd. Na to ten kteten ceka, kdyz uvidi, ze na nej vsichni kaslem, necha toho.

    0 0
    • TinkTink  

      Nenecha…

      0 0
    • kolombo  

      No, nevím, už jsem to taky navrhoval, ale diskuse k tomuto příspěvku je dostatečně výmluvná :-(

      0 0
      • Pá-dlista1  

        Vsak pocitam s tim, ze se cely tento prispevek smaze i s inkriminovanymi tematy. Od toho tu mame schopneho admina narozdil od predesleho bf.

        0 0
      • blue  

        jeste ze admin pridal tlacitko blokovat :-)

        0 0
    • swiss  

      Koukám že jsem se v B-F hodně zmílil. Myslel jsem si že je to seriozní diskuze a místo toho se vždycky najde nějakej pá-prudič kterej to celý schodí a ostatní, aby se snad vyrovnaly, nebo ho ještě trumfly dělaj to samý. Kašlu na B-F nemam to zapotřebí hádat se s nějakym…

      0 0
      • Pá-dlista1  

        Budu ti vdecny.

        0 0
      • enjoy  

        predcit?prosimte jak jsi tu dlouho?:-)

        0 0
      • wroum  

        jo jo, vybodni se na to. ono stejne cist prispevky nekoho, kdo udela v necelych dvou radcich minimalne tri brutalni hrubky, nestoji za to.

        napoveda: zmÝlil, vyrovnalI, trumflI

        0 0
        • enjoy  

          jsi udelal opravu za nej:-),ted uz si to bude muset jenom jit nechat od pani ucitelky podepsat,ach jo:-)

          0 0
          • wroum  

            kdepak. stokrat opsat, podepsat od obou rodicu a poslat faxem adminovi. ten mu za to zrusi filtr na IP, kterej by za to mel ted dostat :-)

            0 0
            • biker seli  

              Pro všechny, nechcete se už konečně bavit o něčem normálním.Třeba něco o kolech a tak

              0 0
              • enjoy  

                prosim,mas moznost:-) tak treba me by zrovna uz delsi dobu zajimalo jestli vazne odejde orech na crossmaxech XL(prej sram) po 100km.jestli jo,tak si je asi nekoupim(nerikam ze dneska):-)

                0 0
                • Rampage  

                  Já mam sice Xmaxy Enduro, ale můžu potrvdit že po stovce ořech neodejde. Mám ale takovej pocit že ten náboj je stejnej… XL maj lepší ráfek.

                  0 0
                  • enjoy  

                    no jedna osoba co je ma mi rikala ze sram orech co tam byl odesel prakticky hned(pry nic neobvyklyho).po reklamaci pry vporadku.me by se je jenom nechtelo reklamovat,to je cely:-)

                    0 0
                    • Rampage  

                      To tě chápu. Nejsem si jistej jakej ořech v těch Endurech mam, ale po stovce neodešel ani po 200 ani 300…

                      0 0
              • Homer  

                Me by zajimalo tohle: mxc 2005 85mm 2041g mxc 2005 105mm 1951g

                Jak muze mit vidlice s vetsim zdvihem nizsi hmotnost? Je to dost seriozni?

                0 0
                • Homer  

                  oprava 105mm – 2031g, ale porad je to o 10g min

                  0 0
                  • vlty  

                    těch deset gramů ti udělá rozdílné množství oleje v jednotlivejch vidlách, ti taloši to tam totiž lejou vod voka…

                    0 0
                • biker seli  

                  Sou věci mezi nebem a zemí, takže je možné vše. Mě by zase zajímalo něco kolem B-F. Proč nejsou schopni někteří bikeři uvést správně své iniciály a nenapíšou tam nic nebo si něco vymýšlí. Člověk pak neví s kým se baví a odkud je

                  0 0
                  • enjoy  

                    ty mas co rikat:-).zkus priste napsat svoje příjmení s diakritikou:-)

                    0 0
                    • biker seli  

                      Já se tak jmenuju, nezáviď ze můžu číst své příjmení i po spátku

                      0 0
                  • fousac  

                    ano… „Sou věci mezi nebem a zemí“ treba parasutisti…

                    0 0
                    • biker seli  

                      a nebo to že si vyhrál jon?ák:)

                      0 0
                      • fousac  

                        nezavid… ;)))

                        obcas si rikam „nejen pivem ziv je clovek“ a v takovejch chvilich se bude nealko hodit… (bud se to hodi nebo se to vyhodi)… jedna takova chvile je zrovna ted po vcerejsim sessionu s blackym… :/

                        0 0
                  • rasto  

                    na to, zes skoro skoncil na voziku, resis malichernosti ;-) ted vazne: podle me je zbytecne po nekom zadat jeho identifikacni znaky. chapu to tak, ze nekteri uzivatele si chrani sve soukromi. nakonec, proc ne? :-)

                    0 0
                    • biker seli  

                      Jméno klidně nemusí, ale věk a hlavně město by mě vážně zajímalo.Je třeba mít trochu přehled

                      0 0
                • Pá-dlista1  

                  To dela podlozka, ktera ti zmensuje zdvih. Ty vidlice jsou jinak stejny.

                  0 0
        • Pekáček  

          A je „novej“…

          0 0
    • McBlacky  

      alespon je to někdy vtipný, přece z toho tady nechceme mít něco jako diskuzi programátorů Unixu ne :-)

      0 0
    • Lada1  

      Ja nevim, on tady pise at mu neodpovidate a vsichni mu sem do vlakna pisou vzkazy.

      0 0
    • MaPa  

      Podle příspěvků za poslední dva dny usuzuju, že někdo uveřejnil link na B-F na i-dnesu. Škoda, nebylo to tu špatné… Co s tím?

      0 0
      • enjoy  

        ale notak!nepanikar­.neni tak zle.nebo nebud tak suchej,to je druha moznost.

        0 0
        • MaPa  

          :-)) Je pravda, že sem zase nechodím tak dlouho, ale některé komentáře… To už snad ani není xmíchu.

          0 0
    •  

      Máme rádi zvířata!

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.