• Gumicuk

    Nevite o nejakejch strankach kde by byli nejaky pekny fotky z tehle vystavy? Nevzal jsem si fotak a ted toho docela lituju. Nejvic jsem si chtel vyblejsknout RB CRX

    0 0
    • admin  

      par jich je v sekci FOTO ale opravdu jen malo dosli me baterky :)

      pokud mate nekdo fotky z akci a chcete je sem nahodit tak me je prosim poslete mailem. dekuji.

      0 0
      • Gumicuk  

        Jojo diky, uz jsem je zkoukl jenom je skoda ze ti ten fotak vyplivl jen kousek od toho meho cile… RB CRX Holt zakon schvalnosti :-))

        0 0
      • Hrabě  

        Žádný fotky tam nevidím.

        0 0
      • kOmE  

        Neco mam ,ale bylo strasne nervany ,tak mi tam furt lidi ale neco skusim vybrat

        0 0
    • náčelník  

      Něco je u „zlatého slavíka“ Štěrby.

      0 0
    • preacher  

      Něco je na www.cykloshop.cz. Jsou tam fotky Sport Prague i fotky Sport Life Brno.

      0 0
    • Nego  

      taky jsou fotky na www.freeride.cz

      0 0
    • pz  

      mám pár fotek, hlavně to CRXko od RB. dám to do večera ke mně na web. až to tam bude funčkní zas se ozvu. mám fotky s 3megáče a ptám se v jaký kvalitě – tedy velikosti to chcete? aby to mělo význam tak počítám jpeg na 200–300KB.ok

      0 0
      • blue  

        ja praktikuju maly nahledy na rychly zobrazeni (tak 400–600 pixelu sirka/vyska) + archiv hi-res originalu ke stahnuti, podle me idelani reseni

        0 0
      • pz  

        tak už by to mělo běhat na webu kalbi.zde.cz odkaz na úvodní stránce, ju

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.

Podobné diskuse