• Kohout

    Nahradil jsem IE Mozillou (Mozilla/5.0 rv:1­.7.3) a nejde mi do B-F přidat příspěvek. Píše to „formulář neobsahuje data“. Nevíte někdo čím to je? Díky všem.

    0 0
    •  

      no já sem používal jak mozillu, tak teď firefox a no problemo, akorat mi browser občas padá tady na BF

      0 0
      • admin  

        pouzivam:
        firefox, mozillu, NN6, IE 5, IE 6 a zadny problem sem nemel.

        0 0
        •  

          ted sem presel z mozilly RC10 na final release 1, tak uvidime

          0 0
      • lubos  

        Muze byt zpusobene flashem (blby kod flash), vypni flash , muze to pomoct. Nebo novejsi verze pluginu ?

        0 0
    • Daf  

      Doma pouzivam Firefox a nepamatuji si ze bych mel nejakej problem.

      0 0
    • dedek55  

      používám mozilla firefox..a jezdí to normálně..o))

      0 0
    • CoolingeR  

      Mozilla 1.7, Firefox 1.0pre, Konqueror 3.2 – 3.3.1, Opera 7.54, IE 6 (Wine) vse pod Linux Gentoo a bez problemu.

      0 0
    • guard  

      tak isto firefox bez problemu

      0 0
    • nachti  

      Používám Operu 7.54. Na B-F neni problém. Nerozbaluje se mi ale popis u zboží na Bikestore.

      0 0
    • Tomcat  

      Moc „pomalí“(přetížený) spojení. Projdou jen některý data (statický), dynamická část se ještě nestihne nahrát a chybová hláška je na světě. Jinak IE6 SP2, Mozilla 1.7.3 a Firefox 1.0 bez problémů.

      0 0
      • jonti  

        bude to mozno tym ze firefox ma nastaveny default kratsi timeout ako IE, napriklad ked sa odpojis od netu a das nejaku stranku, IE ti vypise ze nenasiel server o dost neskor

        0 0
    • hYs  

      Mam pouze problem kdy kliknu na info o userovi v prispevich, okno se otevre ale behem chvilky se to presmeruje zpatky na prispevky.

      0 0
      • jonti  

        aky mas prehliadac? mne to vo firefoxe 1.0 PR ide dobre, nic take ako spominas

        0 0
      • CoolingeR  

        nemas blokovany popup windows?

        0 0
        • hYs  

          Mam, BF neni v povolenejch, otevre se novej tab a zustane otevreny. Asi to dela tabextensions, ale vidim to poprvy.

          0 0
    • RomanP  

      Mám poslední FireFox 1,0 a vše jede jak má.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.