• Dumbo

    No takže… mám možnos? kúpi? RST Sigma Tl 180mm zdvihu a 20mm pevná osa olejeové tlmenie + oceľová struna. Moja otázka znie, jazdil ju niekto z vás ? ak áno napíšte vaše zažitky. Jazdim DH/FR nie veľmi tvrdo, no doteraz som jazdil RST Gila Tl ktora mi praskla… takže si myslím že tá Sigma bude príjemna zmena :-) no ďalší problem je v tom že ju kupujem na inzerát… načo si mám dáva? pozor ? voľa v nohách, praskliny, a ?… ak si niekto kladie otázku či NATO mám rám keď som doteraz jazdil RST Gila TL, hm zauimava otázka ale myslim ze to checker pig zvládne…a keď nie pojdem do dangerousmike alebo do Benesta :-) Šli by ste do takej kúpy ?

    0 0
    • wroum  

      NE!

      mel sem tu moznost tuhle vydlici asi pred 2 rokama zkusit. nijak zvlast me to nezaujalo. navic od kamose servisaka vim ze to neni nijak bezproblemova a bezudrzbova vidle. tlumeni nic moc. citlivost jakbysmet. ostatne vzhledem ke kvalite a funkci ostatnich rst produktu, nemuzes ani u sigmy ocekavat zadny zazraky. dalsi vec je upsidedown konstrukce kterou bych fakt nechtel a ve spojeni s RST a dostupnosti dilu…

      Za kolik to ma byt penez? kdyby byla tak za do 5000, tak by to slo (docasne). Vic bych za ni nedal.

      0 0
    • Jogador  

      Nemá Gila 80 nebo 90 mm zdvih? A sigma má 180, to už je 10 centimetrů, to už bych o změně geometrie přemýšlel.

      0 0
    • visby  

      jeden chalan ju u nas chvilu jazdil… ale bola dost zla, tak ju prerobil a potom sa uz dalo na nej jazdit… ja by som radsej isiel do manitou štance…

      0 0
    • rhuman  

      ted na ME DH ji par jezdcu jezdilo!!!???

      0 0
      • Dumbo  

        čo konkrétne prerobil ? ja som rozmýšľal nad vidlou Stance Kingpin/TA maju ju unas v shope za 13000sk no to by som musel ešte dlho šetri?, a ktomu je to novinka na trhu tak boh vie čo je to zač… nedal by som 13 tisíc za neovereny komponent, radšej niečo „staré známe“

        0 0
        • Rozumik  

          Ja bych do kingpina nesel. mrkna na recenzi na www.mtbr.com.. moc ji tam teda nechvali. Jestli chces, tak ti muzu prodat superT 2001 :)

          0 0
          • Dumbo  

            ak to bude menej ako za 6500sk tak ju berem :-) neviem ci si cital vsetky prispevky ale ak ano asi tusis ze nemam vela penazi :-( takze to Super T je cenovo niekde uplne inde.....a to musi byt ******** draha vidla ked nanej lietal Rytchie Schley :-D dobre som napisal to meno ?

            0 0
            • Rozumik  

              Cet sem skoro vsecko.. ja taky nejsu miliardar, proste nejsem tak bohatej abych kupoval levny veci. za 6500,– teda asi ne, ale okolo 10kkc by se dalo uvazovat :) A co tak sehnat nakyho technika, zajit do ferony pro trubky, nechat si uvinout pruziny a udelat si vlastni vidlici? docela sem o tom premyslel a neni to tezky. Akorat neznam nekomu kdo rozumi materialu, tak nemam odvahu do toho jit.. Cenu tipuju do litra, to neni zas tak moc.

              0 0
              • Dumbo  

                ja som nad tym tiez isty cas uvažoval no nejako nieje kde… a kedy a ako… teoretycky to tažke nieje… ked som videl stranky KRUTORa bol som milo prekvapeny ze sa to da a az taky problem to nieje....... zatial som si vyrobil na bike sam iba par veci a pritom asi aj zostanem :-) (voditka,rockringi) na viac si asi netrufnem :-)

                0 0
              • cabbage  

                a neni jednodusi koupit tu rst?, jestli jezdil s gilou tak to bude velky zlepseni(funkci i odolnosti), vlastni vidle ho mozna vyjde levneji ale zabere to spoustu casu ktery muze projezdit( ikdyz- konci sezona tak cas mit bude).

                0 0
                •  

                  hm jenez vlastni vidle, to je dost casu v autocadu, pak taky musis mit ty technologicky znalosti, proste to neni zas takova prdel a sam bch do toho nesel, jelikoz to urcite vyde draz nez litr, pokud nemas dobryho znamyho s vybavenim kerej to udela „za hubicku“ a taky bych mel strach, jestli to vydrzi, stejne i kdyby to bylo vsecko spocitany… a hmotnost? tak 4 kg

                  0 0
                • Pá-dlista1  

                  To je videt, ze jsi zadnou vidlici jeste nedelal. Ja celou taky ne :) Ale znam lidi co si je delaly a jen material te vyjde draz nez cela nova vidlice. Tohle urcite neni cesta jak usetrit.

                  0 0
                  • Santus  

                    Prace na tom bude dost,ja bych to vyrabet nechtel:-) ale matros tam prece tak drahej byt nemuze,zalezi jakej ,jestli neco spesl, ale ani tak. Taky zalezi jakou vidlu myslis,ze by Balistik za 780kc, to mozna jo :))

                    0 0
    • Pá-dlista1  

      Nez si koupis Dangerousmika, tak si nejdriv dobre prohledni geometrie a zpracovani. Ja bych do toho nesel. Ceny jsou sice relativne lakave, ale jak se rika „sleva neni zadarmo“.

      0 0
      • Dumbo  

        viac majitelou sigiem sa nenajde ? :-) uvytal by som viac nazorov a skusenosti

        0 0
    •  

      Máme rádi zvířata!

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.