• boruvek

    Mate nejaky napad? Nikdy jsem nic takovyho nemel, trenuju spis nepravidelne, ale chtel bych si je poridit… Nehodlam do nich investovat moc, mate nejaky tip? PS: Lidl je uz ma vyprodane :)

    0 0
    • MARIN  

      Neco od SIGMA SPORT

      0 0
    • davevi  

      …nebo CicloSport CP xx. Velký výběr základních modelů.

      0 0
    • RomanH  

      Ja pouzivam SUUNTO ADVIZOR, to je uz ale jina cenova hladina a i trochu jine vyuziti.

      0 0
      • mars  

        A ja zasa pouzivam Polar, co je tiez ina kategoria :-). Ale vazne, predtym som pouzival Sigmu PC14 a na zakladne pouzitie je to super stroj za praznivu cenu.

        0 0
    • BB  

      ma to smysl, pokud budes chodit na kontrolni prohlidky a pravidelne trenovat a na to moc nevypadas, mozna, ze usetris, kdyz se na to vykasles.

      0 0
      • jpl  

        To neni tak docela pravda. I pri nepravidelnym treninku to ma svuj smysl. Pro zacatek bych zkusil treba tu Sigmu, ta je za rozumny peniz se solidnima funkcema. Neco k jejich modelum najdes v http://www.bike-forum.cz/forum/forum.php?…

        0 0
      • RomanH  

        S tim se da souhlasit. Ja si tepak vezmu vyjimecne parkrat do roka. Na vysetreni nechodim a po tech par jizdach s tepakem dovedu odhadnout, kdy je mezi AP a ANP, zrovna tak vim, kdy ANP prezenu (orientacne, protoze presne hodnoty stejne neznam). Hodinky pak pouzivam vicemene jako vyskomer. Jinak me docela prekvapilo, ze na to, ze jsem cely zivot sportoval (chvilemi i dost intenzivne), lita mi tep na MTB dost vysoko. Pritom na silnici nebo na speeningu k takovych hodnot nedosahuji.

        0 0
        • vlk  

          taky mi vyletí trep docela vysoho ale ten vrchní práh pám taky okolo 180.Takže to asi nebude problém.

          0 0
          • vlk  

            zatraceně ne trep ale tep a místo pám mám

            0 0
          • RomanH  

            Jenze ja tepu na MTB pri fakt zaberu do prudkeho kopce i kolem 200–205. Pokud se hlidam, tak to treba vyjedu kolem 190. Prumer tepu za celou vyjizdku mam tak 160–165.

            0 0
            • vlk  

              tak až tak moc vysoko mi to nelítá.Já když už je to těsně pod 180, tak trochu zpomalím-dám trochu lehčí převod a snažím dlouze a pomalu dýchat.A to pak už nahoru neleze, někdy to i mírně spadne.

              0 0
            • CoolingeR  

              Ve 30ti 205? Nejak sem mi ti nechce verit ;)

              0 0
              • RomanH  

                Co nadelas :o) Mne se tomu taky nechce verit, nicmene pristroj nelze, srovnavano i s jinymi¨.

                0 0
    • Lada1  

      to je podle mne daleko vetsim dynamickym zatizenim pri MTB. Na silnici jedes v ustalenem tempu a nestane se ti, ze jedes po rovince a mas najednou napr. 100m silene stoupani, pak prudke klesani …

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.