• confido

    Cau, zajimalo jake jsou rozdily mezi temito pedaly-pripadaj mi skoro stejny! Konkretne egg beater s a Look 4×4(ty jsem nasel na www.trinnity.cz mate i konkretni zkusenosti s temito pedaly , tak piste!Spise by me zajimaly 4×4, crankbros uz se tu probiraly..

    0 0
    • Mamutt  

      Look překoupil licenci od crankbros, takže navenek jsou ty pedály vzhledově a fčně identické. Look ale používá průmyslové ložisko (proto o tolik vyšší cena a trochu i hmotnost), dala by se tedy očekávat delší životnost. Crankbros jsou ale po roce a půl také bez vůle, takže je to asi fuk ;-)

      0 0
      • Daf  

        Kamos ma crankbros asi rok a vuli tam ma velmi slusnou. Asi zalezi zak moc kdo jezdi. Ja si myslim ze vlastnosti techto pedalu jsou zbytecne precenovane. Navic jsou dost drahe.

        0 0
        • confido  

          Na strankach obchodu trinnity pisou 6ks kufru!Neni to nakej preklep nebo ty kufry moc nevydrzej a proto tolikrat? Jinak asi pudu do look, rozdil cen je minimalni a prumysly budou snad lepsi..

          0 0
          • lakiss  

            mám cranky už na druhém biku (to první mi i s pedály ukradli) a nemůžu si je vynachválit.navíc když budeš mit problém s ložisky, můžeš si za pět stovek koupit komplet celý vnitřek pedálu. jen bych nekupoval základní model.. je na nich blbá povrchová úprava a chytají rez.

            0 0
            • confido  

              to znamena egg beater s? Nemaj zbytecne velkou vuli-nedela ti to problemy? A co ty pedaly candy?To je asi spis na freeride, ze? Ja jezdim xc, maratony.

              0 0
              • lakiss  

                tyto vozim ja,vuli moc velkou nemam, ale da se docela dost vymezit tim, ze je totalne nacpes vazelinou tak, ze ti vyleze na druhe strane u osky.mne to tak funguje a opravdu nemam s nimi problem.

                0 0
                • prodi  

                  Já mám crankbrothers základní model jeden rok a po 8 tis.km jsou zatím bez vůle.

                  0 0
                • confido  

                  myslel jsem vuli,kterou to ma do strany a nekteri rikaj, ze i dost do vysky.Na strankach pisou 15,20 stupnu.Ne­dokazu si to ale predstavit v porovnani s spd.

                  0 0
                  • prodi  

                    Do strany to má vůli pěknou, chce to zvyk v porovnání s SPD ale hlavně vypínací síla mizí do stracena

                    0 0
          • websky.cz  

            no ja je mam na CB najeto tak 2000 a maji uz dost vyklechtany kufry, jsou dost z mekeho matrose novy kufry stoji tusim 500, ale jinak si nestezuju

            0 0
            • kankrlicek  

              Mám na CB (ty předposlední nejnižší model) dva, možná 3 roky (jsem líný se podívat), kufry pořád ty první a všechno v pořádku. Najeto přibližně 12.000 km. Tak nevím.

              0 0
      • Dinoxus  

        Mam pul roku CB CANDY SL, funkcne skvelej pedal. Ale po dvou mesicich mi odesli ty loziska a kostra pedalu vyletela z osy – kostru tam drzi jedna matka a tu vytlacili ty loziska. Nastesti reklamace u Progress uplne bez problemu, vymena za novy. Ty kufry vazne moc nevydrzej, uz mam druhy a jsou taky zraly na vymenu. Ale funkcne skvelej pedal, uz bych za Shimano nemenil ( maximalne za Time Z ).

        0 0
    • jiral  

      Jezdím 2 roky Look 4×4 a bez problémů. Od egg beater mě zradila právě kluzná pouzdra. Look používá kombinaci jehlového a kuličkového ložiska. Jehlové je s těsnícím kroužkem. Dva roky jsem na ně nešáhl (cca 7000 km). Kluzná pouzdra v originálních šlehačích se při špatném namazání prý zakusují. Osobní zkušenost s tím ale nemám.

      0 0
    • confido  

      a je pravda , ze se k tem lookum dodavaj sestery kufry?

      0 0
      • websky.cz  

        rekl bych ze http://www.trinnity.cz/DetailPage.asp?… se k tomu davaj sesterya srouby ne kufry: Doplňky k pedálu – kufry se šrouby ( 6ks 5 × 12 mm) protoze pochybuju, ze by kufry mely rozmer 5×12mm

        0 0
        • confido  

          dik,nad rozmerama jsem se jaksi nezamyslel.. to jako davaj ke kazdymu kufriku 1 sroubek jako bonus:) ? Kurna, to by chtelo nak vyzkouset!Nak si tu funkci nedokazu dobre predstavit…

          0 0
        • confido  

          dik,nad rozmerama jsem se jaksi nezamyslel.. to jako davaj ke kazdymu kufriku 1 sroubek jako bonus:) ? Kurna, to by chtelo nak vyzkouset!Nak si tu funkci nedokazu dobre predstavit…

          0 0
      • jiral  

        K Lookům jsem dostal klasicky 2 kufry a 4 šrouby. Je to asi omyl. Nějaká blondýnka sečetla hrušky a jablíčka.

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.