Jezdíte někdo silniční tretry na MTB?

24 nepřečtených
  • davidak

    V jednom krámě jsem objevil cykloboty Adidas, různý modely, cca od 800 do 1000Kč, ale jsou to viceméně jen silniční kousky, tak se ptám, jestli to hodně vadí na bajka.. Ty ceny jsou ale fakt supr, jsou mezi nima i top modely..

    0 0
    • Lister  

      Spíš bych čekal opačnou otázku. Todle bych asi nedělal. Pokud to jsou klasické silniční tak o podrážce na chození asi nemůže být reč.

      0 0
      • davidak  

        No jsou takový „plošší“. Problém bude asi v tom, že kufry nejsou zapuštěný. Tak to si asi počkám na MTB. Já ale spíš chtěl vědět, jestli je nějakej zásadní rozdíl v konstrukci- tuhost a tak.

        0 0
        • rasto  

          silnicni by mely byt (z doslechu) vice tuhe. =horsi chuze po mokrych vetvech/ kamenech :-( ja bych do toho nesel snad ani zadarmo ;-)

          0 0
    • JJ  

      Ted v liberci sem videl i MTB adidasky, ceny kolem 1200. Snad v tom novym obchode dole v Moskevsky?

      0 0
      • davidak  

        Kde přesně? Já byl v tom Visto sportu- velkej obchod s botama vedle Funstormu v Revoluční..

        0 0
        • JJ  

          Jo, to bude on. V 1.patre takovej celej oranzovej:)

          0 0
          • kolombo  

            Tam mají taky cyklobotky? Já to zatím zkoumal hlavně ve Widebike a u Kerdy

            0 0
            • davidak  

              Maj, docela pěkný, ale jak řikám, na MTB jen jedny, za 1290,–

              0 0
              • kolombo  

                Teď tam mají akci k jedněm botám ješte jedny zdarma, ale připadá mi, že napřed k cenám přičetli asi tak 1500 Kč aby se jim to vyplatilo :-)

                0 0
    • robero  

      taky bych to nedelal – v silnicnich tretrach jsem schopnej zlomit si nohu i na rovnym asfaltu, klouze to jak svin – nedej boze kdyz zmokne! Jinak koupil jsem za celkem slusnou cenu turisticky Axon Trapper a spokojenost maximalni, jsou kupodivu dost pevny a da se v nich docela dobre chodit. Najel jsem na nich zatim cca 2000km a ani se nehnuly… http://www.axonsport.cz/…ry_cyklo.htm?… jinak kupoval jsem je v HudySportu ve Varech s 10% slevou na zak. kartu, takze cca 1500,–

      0 0
    • Pavlos  

      Chces se zabit???:D

      0 0
    • BH  

      neblbni! jestli jsis nevsiml na horaku musis obcas i tlacit, proto maji MTB boty hrube podrazky, aby se v tom dalo chodit, ci bezet (obcas musis pouzit i koliky do blata). Na silnici se zacavaknes a jedes, proto je tam hladka podrazka.

      0 0
      • davidak  

        No jo, tak už mě nebijte!:) Já SPD nebo cokoliv podobnýho ještě nejezdil, ta cena vypadala pěkně, tak jsem se zeptal.. Počkám na příští sezonu, jak tak koukám, MTB tretry se daj výhodně sehnat docela často(soudě podle archivu)

        0 0
    • Siddha  

      jde to, obcas jezdim s lookama a sil. botkama v lese, ALE…

      kdyz chces neco novyho, tak urcite kup bikovou…

      0 0
    • Hanes  

      He,he když už jme u toho co to přehodit-MTB botky na silničku? Ukamenoval by mne silničnín národ? :-))

      0 0
      • Volf  

        Vždycky můžeš tvrdit, že jsi cyklokrosař. Ne teď vážně. Já bych se na nějaký předsudky vybodnul, a pokud střídáš kola tak bych měl SPD a MTB tretry na obojí. A to co říkaj ti ortodoxní by bylo poslední co by mne trápilo.

        0 0
        • marhi  

          Taky jsem to měl. Ale můj bike viděl les jen z dálky. Byl to takový nouzový stav před pořízením silničky. Ale frajeři koukali. Problém na bajku je právě o tom chození. Tomu se nevyhneš. Taky zásadní neduh je v o tom, že drtivá většina silničních pedálů je jednostranná. Každá křižovatka na které musím zastavit mě dožere. Nastupování není tak instinktivní jako na SPD. Podrážka je kus umělé hmoty takže když promáchneš tak to necítíš. Spíš vypadáš jak blbec protože nohou se neodražíš. I rozjezd do kopce nic moc. Není to k tomu určené. Jinak při jízdě spokojenost. Já bych to už znovu nedělal jak se říká nasereš si do bot. Anebo je rychle odepíšeš.

          0 0
          •  

            Kdyz jste u tohohle tematu, nechce se mi zakladat novy thread a tak se ptam, jestli nevite pokud mozno v Plzni (ale i v Praze, prinejhorsim bych zacestoval) o nejakych dobrych slevach na silnicni tretry (nejlip Sidi,Diadora, nebo Adidas)…Diky

            0 0
            • rasto  

              jestli nespechas, tak doporucuju 1–3 dnove slevy typu 20% na vsechno. ja takhle koupil sidi u konyho, ve skorepce. tyto akce ale byvaj obvykle na podzim :-/

              0 0
    • pa7t  

      Jezdit můžeš jak chceš, ale nesmíš chodit! Já sám jsem jezdil starý silniční Sidi Tecno. Perfektně seděj na noze a mají dobrý přenos energie, ale chodit po silnici se v nich tedy nedá!

      0 0
    • jonti  

      niekde som cital ze nejaky profici tak jazdili niektore XC preteky, kedze tie podrazky su tuhsie a ked nezosadas, tak je to len vyhoda. Kamarat, cestar, tak bol na XC pretekoch tiez, takze nejaky strasny problem to nebol. Ja by som tie tr4etky mozno aj kupil, lepsie ako ziadne, aj v terene s nimi pojazdis, ak ides cisto na cestu tak su ok, a je fajn mat 2 pary tretier, najme na zimu a jar, ked casto zmoknes a nie je s cim ist druhy den.

      0 0
    • butcha  

      Niekde v starom Mountain Biku pisali o tom, ako si XC profíci kedysi lepili na podrážku gumené bločky, v podstate niečo ako dezén. Myslím, že bz to mohlo by? v pohode aj na chodenie.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.