• mikael

    Nepotkali jste nekdo dnes kolem 15 hodiny na dálnici do prahy tesne pred jizním mestem v prostredním pruhu dálnice spadlé kolo??? videl jsem v zrcátku jak jednomu chudákovi kolo spadlo a málem do nej najeli 2 dalsi auta, tak mne zajímá jestli to prežilo nebo ne

    0 0
    • kolombo  

      Kamarádovi kdysi taky uletělo a dneska kola pro jistotu svazuje na zahrádce silným lanem k sobě.

      Pokud jedu až na Slovensko, tak je přitahuju lanem k hagusum taky, jinak musí stačit utažený držák a klipsnové řemínky na obou kolech.

      0 0
    • norman  

      To určitě vypadlo Jogadorovi z jeho Tranzita :-) Další důvod, proč v budoucnu hodlám vozit kola na tailu.

      0 0
      • mikael  

        Vypadlo tuším z bílého Seatu,měl to kolo na zahrádce,a vypadalo ze bulo docela drahé,typoval bych to dle ramu na nejaky full GT ale v ty rychlosti tezko rict jel v kolone tak neco pres 130

        0 0
      • Jogador  

        :) Normane, Normane, Já dokonce i zavřu dveře, což u Tvého GT, když tam vrazíš jedno, opakuji pouze jedno kolo, nezavřeš ani střešní okínko, a Ty poběžíš za autem, protože se tam už řidič ani nevejde…:)

        0 0
    • rasto  

      taky mi litalo :-( odneslo to sedlo + roh. za 1/2 roku se zlomily riditka. od te doby pritahuju k nosici gumicukem.

      0 0
    • dalimil  

      kámoš najel s dvouma kolama na střeše pod nízkej viadukt. Důlek ve střeše,zahrádka v řiti,nošiče dobrý,na kole to odnesly pouze rohy :-)

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.