• guard

    Urcite vetsina z vas vas pije pivo. Na tejto adrese www.edusan.cz/…ky/index.php celkom zaujímave rozpravanie o pive a jeho ucinkoch od lekara. Takze nazdravie.

    0 0
    • Lister  

      I kdyby žádné účínky nemělo tak si občas dám, ale na kole radši ne.

      0 0
    • Thomas  

      Jasan ze jo :o)))) Hlavne SVIJANY

      0 0
      • jimmy63  

        čim víc,tim líp:)ale ne na biku!!

        0 0
      • Lišák  

        Jj Svijany sou NEJ škopek, co sem kdy pil!

        0 0
        • danno  

          nej pivo vzdycky byl a bude Radegast…toz asi tak

          0 0
          • mike!1  

            taaak, radegast je nejlepší. čest nošovicím

            0 0
            • Lišák  

              A koštovali ste někdy Svijany? A nejlip někde přímo z bečky, tlačený vzduchem?

              0 0
              • danno  

                Nekostostoval, nic proti, ale jine pivo nez Radegast mi fakt nic nerika…

                0 0
              • kolombo  

                Jasně že piju Svijany, je totiž trochu rozdíl mezi pivem z velkopivovaru a pivem největšího malého pivovaru, kde se vaří klasické pivo.

                0 0
            • Otto  

              Byl , dokud jej nekoupil Plzeňský prazdroj a ten Jihoafrický Sabmiller. Ted¡mě tyhle průmyslové piva už tak nechutnají. I když ,pravda, minulý týden Na Spilce(v areálu Prazdroje, byla 12°skvělá. Dávam body Krušovickému Mušketýrovi a Černé Hoře

              0 0
              • Jogador  

                Černou horu? to nám jednou nalili, a my jsme to vylili za radiátor, to se nedalo pít. Ale já jinak moc nepiju:)

                0 0
          • ananas  

            souhlas s tím Radegastem je OK

            0 0
      • JJ  

        A uz se tesim na Vanoce, az se bude ve Svijanech varit 15°Baron:)

        0 0
        • davidak  

          Tak tak, To zas pujdu na par a najednou budu mit starost, jak se dostat domu. Je to vazne sila. Uz aby to bylo.

          0 0
    • rock  

      Ne, nikdy … jsem abstinent a nepovažuji to za tělesnou ani duševní vadu :-) …

      0 0
      • Mamutt  

        No, tak úplný abstinent nejsem, ale pivo mi vadí už „po čichu,“ takže jsem ho nikdy ani neochutnal. Také mi neschází :-)

        0 0
      • PT  

        Super,jsme dva,máme jasně navrch:)

        0 0
        • McBlacky  

          jestli vám to pomůže, ta k Lempl taky nepije, takže už jste tři, ale to je pořád sakra málo, měli byste se nad sebou zamyslet :-)

          0 0
          • rock  

            Zamyslel jsem se, proto nepiju …

            0 0
            • Vrci  

              Já jsem čtvrtej. Pivo mi nechutná, ale občas si dám rád vínečko taková modrá rulanda nebo veltlínek.

              0 0
        • cabbage  

          na me si zapomel blacky? ja sem taky abstinent!

          0 0
    •  

      příležitostně, jinak nejraděj mám černýho primátora 21 stupňů, ale nerostou nerostou, a to je dobře, aspoň pro mě :)))

      0 0
    • Otaku  

      no jisteee, dneska jsem mel ale fantu.

      0 0
    • McBlacky  

      až moc :-)

      0 0
    • Thidney  

      už málo ;-))

      0 0
    • kolombo  

      Momentálně piju burčák, právě jsem se vrátil z Čejče :-)

      0 0
    • robero  

      jasne ze jo, prave lemtam Starac v tom jejich uzasnym Qpacku, neni to zas tak spatny, jak jsem predpokladal… i kdyz jedina vyhoda tohohle baleni je ta, ze to ma 0,65l – tedy pokud me po tom jednom pivu oci neklamou! I kdyz zas hned vedle je malinkatym pismem napsano (-15ml)! no cert se v tom vyznej… poradi nekdo? :-D Kazdopadne moje preference jsou takovyhle:

      1. Plzen
      2. Budvar
      3. Radegast

      Jinak na kole nepiju skoro vubec, zato potom… ale to je jina kapitola… :-)

      0 0
      • biker007  

        s prvnim mistem souhlas:), pak bych dal velveta a na 3. misto krusovice. budvar me chutna jen ten superstrong 16° v lahvi. po tocenem Budvaru prdim a to tak ze ukrutne:))

        0 0
        • McBlacky  

          velveta se nesmí moc, je to docela bolehlav, víc blbě mi bylo snad jen po moři tuzemáku, ale je fakt že jsem jich dal 14, což není doporučená denní dávka :-)

          0 0
          • biker007  

            tak to nekdy zkusim:) velveta piju pro chut, zatim sem jich dal max. 5. vlastne me po patym kousku uz pivo prestava chutnat a musim preradit na vyssi rychlostni stupen:)

            0 0
        • robero  

          ja prdim po kazdym, kdyz si dam vic jak ctyri… :-)

          0 0
      • Lišák  

        Na mě působí Budvar po třetím a dalším jako šílený bolehlav. Já bych dal:

        1. Svijany
        2. Plzeň
        3. Brno (zvláš? 11% je povedená!)
        0 0
        • norman  

          Jako plzeňáka by mě zajímalo, co za pivo míníš pod pojmem „Plzeň“ ? Jinak já osobně piju Prazdroj a tam, kde to jde, teď i Svijany. Nejlíp ho točí ve Svijanech v pivovarský hodpodě, zvláš? když je k němu jejich guláš. Klobouk dolů před vašim sládkem, svinjaňáci!!! Z jihočekých piv je dobrý třeboňský Regent.

          0 0
        • norman  

          Jako plzeňáka by mě zajímalo, co za pivo míníš pod pojmem „Plzeň“ ? Jinak já osobně piju Prazdroj a tam, kde to jde, teď i Svijany. Nejlíp ho točí ve Svijanech v pivovarský hodpodě, zvláš? když je k němu jejich guláš. Klobouk dolů před vašim sládkem, svinjaňáci!!! Z jihočekých piv je dobrý třeboňský Regent.

          0 0
        • wroum  

          1 – Březňák 2 – Březňák 3 – Březňák

          kdyz neni Březňák, tak mozna este Staropramen. ale Březňák je Březňák a nicim ho nenahradis.

          0 0
          • MARIN  

            fuj jeste ze uz si tu jeho pachut nedokazu vybavit jinak by se mi udelalo mdlo ale mozna se za tech par roku co jsem ho nemel zlepsily. Ja jezdim na G

            0 0
            • wroum  

              myslis tu zelezitou prichut, ktera te u prvniho zaskoci, u druhyho prekvapi, u tretiho zachutna a po ctvrtym uz nechces nic jinyho?

              0 0
          • Thomas  

            Cece co blbnes :o).

            0 0
        • Sethi  
          1. Pilsner urquel (nebo tak nejak
          2. gambac 10
          3. jak kdy
          0 0
          • Cejlon  

            To já si dávám(když je)černé.To je potom turbo!!!!Ta lahodná chut karamelu:-)))) yam,yamiiii

            0 0
        • Darkson  

          jsem rád, že slýchám i od ostatních, že je Budvar pěknej bolehlav a ještě ke všemu mám po něm ráno šílenou s…ku. jo a taky mi nechutná, takže už ho nepiju…

          0 0
          • Darkson  

            jinak piju téměř jakékoli(vyjma Holby a Budvaru), např. Gambáč, Staráč, Krušovice, Radegast, Plzničku, Braník a spoustu dalších :-)

            0 0
    • Tommy  

      No, do Svijan to mám asi 13 km, tak to vždycky pojmu jako pivní výlet přes Sychrov na jedno dvě, ale souhlas nejlepší pivo jsou Svijany. V okolí je vlastně jedno kam jedu, všude (skoro) mají Svijany – ale hodně se zlepšil Rohozec…

      0 0
      • Thomas  

        Taky patri SVIJANUM:o)

        0 0
        • wmh  

          Jasne, Svijany ve Svijanech z „zirafy“ – to nema chybu !!!

          0 0
      • Jirik123  

        do svijan to mam 3km, takze neni co resit – ale pouze 11 stupnu a vyssi, 10 je hnus, kdyz nejsou svijany tak pilsner 12

        0 0
    • Mucha  

      Sakra, chlapi, a co že ste eště nigdo nepochválili vyškov? … :-)

      0 0
      • lucky  

        …kdo by chlemtal ty vyškovské patoky:-)…ja preferuju bud Pilsner Urquell 12 nebo černého Kozla(ta karamelová chu? je proste báječná)…ale s pitim piva na kole bych tak cerne nevidel, musite ho pit bud porad(vest ho sebou i „kejmlu“:-) a nebo behem jizdy vubec a az po…dokonce jsem nekde cetl, ze je to vynikajici napoj po dlouhym svihu(diky mineralum a vitaminum), ale zas neprehanet:-)…takze bikerum ZDAR a pivu zvláště!!:-)

        0 0
      • Staenly  

        Cece jako Vyskovak bych to mel asi udelat, ze…ale bohuzel na to nemam odvahu – chutna mi ale jejich general, kteryho dycky delaj na den otevrenych dveri…Jinak nejradeji mam pilsner urvekule, gambace a reyaka od cerne hory…

        0 0
    • fousac  

      ano, v mnozstvi vetsim nez malem.. :)))

      0 0
    • kochese  

      A jeste nikdo jste tu nevzpomnel Mestansky pivovar Policka, uplne nejlepsi ho maji v hospode u Balabana v Krizankach (okoli Devet skal), pekne tlakovane kompresorem, ktery si vrni ve sklepe.Dostanu se tam tak jednou rocne, ale to smetanove pivo je pohadka. Jinak jsem odkojeny Radegastem a dobre jsou i ty Svijany, ktere jsem zkousel letos.Pivu zdar

      0 0
      • McBlacky  

        polička je dobrá, já osobně nejraději na Luckém Vrchu při cyklo akcích nás na chajdě. jinak nejradši asi bernarda…

        0 0
      • sepp  

        Tak u Balabánu mi chutná taky a ta super cena 10,– Kč za pulitr.

        0 0
      • Lišák  

        Jasně! Ten kompresor je tam dokonalý! A ta cena potěší :-)

        0 0
    • Andrew  

      A co takhle Dalešice? Dělají dobrou 11-ku a vybornou kvasnicovou 13-ku. Jinak moje oblíbená značka je Starobrno11°

      0 0
    • Vojtíšek  

      A co Berounský Medvěd 11°, Modrá hvězda Dobřany nebo Pivovar u rytíře Lochoty znáte někdo? Všechno skvělá kvasnicová nefiltrovaná piva.

      0 0
      • JJ  

        Nebo liberecky Vendelin, akorat ten se s jizdou na kole moc neslucuje:)

        0 0
        • kolombo  

          To múžeme připsat i Dětenický pivovar, tam to taky vaří „po žejdlíku“ jako Vendelín.

          0 0
    • Martin  

      už i chrtíčci by měli vědět, že PIVO PO RÁNU, NAHRADÍ SMETANU:-)

      0 0
    • grada  

      vpodstatě piju jakýkoli, teda starobahno, budvar, plzen.. nemusím čh, kozla, radegast jak kde

      0 0
      • dawa  

        Nejlepší je ŠERÁK 11° od Holba Hanušovice

        0 0
        • sluníčko  

          úplně nejlepší je sentický Kvasar

          0 0
          • rb  

            I když Ostravák,nemůžu si vynachválit černý Bernard.Jo a Belgická pšeničná,to ja možu..

            0 0
            • gomolka  

              já jsem (su) z Brna, ale Plzeňskej Prazdroj, to je můj favotit … apropo, jeden na mě čeká v lednici, tak se omlouvám a běžím jej otevříííííttttt … :o)

              0 0
        • cholis  

          Konecne tady nekdo zminil Seraka. Mluvis mi z duse:) Ackoli temer abstinent, po zavode neni nic lepsiho:)

          0 0
    • Lister  

      Úplně nejlepší je jakýkoliv pivo, neb jedo je vždycky lepší než žádný. :-) Já žádný velký znalec nejsem teprve se seznamuju. Dlouho jsem pil jenom víno, ale v jedné hospě jsem si jednou víno objednal a přinesl mi cosi v klasické dvojdecovce, nechal jsem to vylít a dal jsem si jednu dvanáctku a nějak mě to chytlo. Tož tak.

      0 0
      • rb  

        Ja ja,pivo je lepší vína,ale to je věc názoru..Abych neurazil bratry Jihomoraváky…

        0 0
        • radek z BF  

          ..stav se na burčák (viz jiný příspěvek) :-))))

          0 0
          • Lister  

            Ty máš ještě burčák. Stastný to člověk. Mi už máme letos odburčákováno, protože na jižní moravu se tak často nedostanu, aby se dal pořád vozit.

            0 0
            • mastihuba  

              na tom není nic divnýho. Se spíš divim že byl už před měsícem. :)

              0 0
    • Siddha  

      v sobotu sem pil, na a pak sem se na mokrym listi nakrasne smotal :o)

      0 0
    • pos3k  

      Pivo moc nemusim,na zizu ale dobra vec :-) Jinak radeji quli vitaminum davam pivo v prasku ala Pangamin :-) zebricek: 1.Budejovice 2.Stella Artois 3.Plzen

      zkousnu jeste G, ostatni uz nee. nikdy vice:malopivo­varnicke speciality z pivovarskeho domu: bananove pivo, tresnove pivo, kafove pivo (kdyz si po nem krknete tak to smrdi po kafi :-)

      0 0
    • dalimil  

      já piju piva toho kraje,kde se zrovna nacházím. doma Kozla,na chalupě Litovel,v Českém ráji Svijany atd… Má rád tu regionální různorodost :-)

      0 0
    • jihra  

      Když jezdím na biku, tak nikdy nepiju ani desítku – znám několik případů havárek na kole pod vlivem alkoholu a nechtěl bych dopadnout stejně. Je také pravda, že pivo už nepiju vůbec, nějak mi přestalo chutnat, asi jsem už těsně před smrtí.

      Jo a ještě jsem dneska slyšel skvělý vtip, nedá mi to, abych se nepodělil.

      Náš snědý spoluobčan dělá autoškolu. Jedou s instruktorem v autě a instruktor povídá: „Tak prosím zahněte do první ulice vpravo.“ Náš snědý spoluobčan tak učiní. Instruktor: „Teď mi zastavte tady na okraji vozovky.“ Náš snědý spoluobčan tak učíní. Instruktor: „Pane, víte co to bylo na začátku ulice za značku?“ Náš snědý spoluobčan: „Jasně že vím, hliníková, vrátíme se?“

      0 0
    • mastihuba  

      Tak se vám přiznám. Spolknu kde jaký pivo když je dobře natočený a bez výrazných pachutí. Odkojený jsem Brnem, chutná mi Pilsner, Budvar a v nouzi, abych někde nekazil partu tak snesu i Vyškov, Poličku, atd. Záměrně se vyhíbám Jarošovu(jestli se ještě vyrábí) a Hostanu.
      Jinak se držím hesla doma piju co mám a jinde co mi nalejí. (nebráním se zásobám z domova)

      0 0
      • Mucha  

        „…tak snesu i Vyškov, …“ hmm, tak to já vážně ne :-( Jediná pěkná vzpomínka, která se mi v souvislosti s tímto „pivem“ vybavuje, je hláška hostinskýho když jsme si dali Vyškov 14ku: „Chlapi ale bacha, je to silný jak silnic!“ :-)

        0 0
      • Vojtíšek  

        To je zajímavý, že Ti chutná Pilsner i Budvar. Já mám třeba Pilsner rád, ale Budvar pozřu stěží a piva typu Krušovic jakbysmet.

        0 0
        • Vojtíšek  

          Ale jinak nejhorší pivo je žádný pivo…

          0 0
          • mastihuba  

            čoveče sem to trochu čekal že se někdo ozve, ale někdy na ten budvar mám náladu a když si ho dám jednou za dva měsíce tak si ho dám s chutí. Jinak pokud bych to měl vyjádřit v procentech tak 98% činí spotřeba starobrna a ty 2% připaddnou na všechny ostatní piva. Takže tak.

            0 0
            • Vojtíšek  

              Nejlepší jsou mini pivovary, kde se s tím pivem dokážou pěkně pomazlit a ještě lépe, když dodávají nepasterované (ovšem nepočítám mezi ně Bernard, to je spíš voda, než pivo)

              Mám takový dojem, že poslední dobou to jde s těmi velkými se všemi pěkně z kopce.

              0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.