Kde zohnat komponenty EASTON na slovensku?

10 nepřečtených
  • ToBo

    neviete, kde by som zohnal komponenty easton(predstavec, rajdy, sedlovka) na slovensku? najlepsie BA, BB, alebo ZV. popripade nejake weby? na easton stranke som nasiel len dovozcu do CR… ;-(( a koli tomu sa mi nechce ist do ciech…

    Vdaka.

    0 0
    • tchurillo  

      Nieco som videl v KARPATY BIKE na Peknej ceste v Bratislave.

      0 0
    • MARIN  

      co nejake ceske i-shopy ?

      0 0
      • tchurillo  

        nic proti super cenam na webe, ale ak nemas niekoho v cesku, ku komu si to nechas poslat a kto ti o prinesie, je to asi na figu. Nie vsetci totiz posielaju na SK a ked aj, tak to vychadza dost draho.

        0 0
        • MARIN  

          Vubec me nenapadlo, ze by mel byt nejaky problem to z CR shopu poslat do SR.

          0 0
        • igor  

          No, skoro vs. ceny na netshopoch su urcite lacnejsie, nez v Kaktuse v BA. A k tomu by ti to objednavali a cakas celu vecnost. Prave na komponenty typu predstavec, rajdy atd je najlepsi netshop, lebo je toho vela rozmerov.

          0 0
    • LUCCA  

      Ahoj, myslim, ze v Kaktuse v BA by to nemal byt problem, videl som tam onehda riaditka aj sedlovku. Apropo, ak chces usetrit na vahe, preco prave EASTON?

      0 0
      • ToBo  

        mas nejaky lepsi typ za rovnake ceny? co amm ram, tak ten je robeny z trubiek eastonu a su celkoom dobre… cital som na kvalitu ich komponentov celkom dobre ohlasy…

        0 0
        • LUCCA  

          Neviem, je vela moznosti, ja som chvilu poskuloval po carbonovom Ritchey. Samozrejme, vsetko je to otazka penazi…

          0 0
          • ToBo  

            Ritchey sa mi nejako velmi nepaci… neviem preco, ale ta znacka mi nesedi… :-(((

            0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.