• Jarda

    Nevi nekdo kde prodavaji tretry DMT v Praze?Jestli teda vubec nekde.

    0 0
    • Jarda  

      Nikdo nevi?

      0 0
      • kralicek azurit  

        teda já mám stejný problém , slítal jsem půl Prahy a nic, několikrát jsem zkusil kontaktovat firmu ZAMO, která je uvedena na net stránkách DMT jako distributor a ozval se pouze záznamník?? no jo svět je zkaženej. jinak to jsou dobrý botky vzhledem k poměru cena-výkon.

        0 0
        • vozejk  

          mel sem stejnej problem a vyresil sem to tim,ze sem radsi koupil sidi.koupil sem pres znamyho energy 2004 za 3900,–,jinak k tem DMT.v kramech mi normalne rekli ze mi je objednaj ale nebylo kde je vyzkouset a taky by byly docela velky problemy s reklamaci,kdyz se ti treba rozbije preska,atd.u sidi maj vsechny dily vymenitelny takze tam je to bez problemu.

          0 0
          • canonbabe  

            .....kdyby nějkaý pražský krámek šel do nákupu treter DMT, asi by z toho byl časem takzvaný kasaštich. A nechci slyšet nějaký remcáni, že stojí za h…o, to by je přece nevozil takovaj Martinez atd…

            0 0
      • orca  

        Jo jo jsou i pekne a fajn mamina letos koupila DMT Virtus. ted uz vim velikost a nebal bych se pres net..koupit boty jen zajimave je ze oba mame o cilo vetsi nez civil

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.