Barvičky - hlavně bílá. Co vy?

69 nepřečtených
  • Mamutt

    Já jsem vysazený na bílou. Takové komponenty se ale vážně těžko shání. Konečně jsem si objednal sametově bílý rám, mimo jiných drobností mám třeba bílé náby Sram 9.0 SL. Vím, že se dělaly dokonce i bílé pneumatiky (myslím, že Salsacycle?), ale nevěřím, že bych je ještě někde sehnal. Víte o dalších bílých kráskách? Co vy a barvy? Vždycky se tu vehementně řeší jen barvy rámů, tak jsem zvědavý, jak dalece ladíte.

    0 0
    • Meesha  

      Nejvetsi frajerina zacina bejt barevnej karbon. U nas sem zatim videl bilou sedlovku (myslim Selcof), ale stala asi 4000…

      A na bili uvidis kazdy smitko. Aspon mas duvod lestit! :-)

      0 0
    • rock  

      Já to mám až banálně jednoduchý … moje barvy jsou černá, stříbrná a šedá, takže mi pasují téměř včechny komponenty, co se dělají; rám mám lakovaný na zakázku a oblečení se dá s trochou štěstí poshánět také, takže barevně ladím na cca 99.5 %

      0 0
    • McBlacky  

      cokoliv se dá přelakovat barvou za pár korun namíchanou podle vzorku… existují í bílé ráfky :-)

      0 0
      • Mamutt  

        Mít k nim ty bílé Salsy, nerozmýšlím se ani vteřinu ;)

        0 0
      • Mamutt  

        BTW nového Thomsona přeci nemůžu přetřít emailem ;)

        0 0
        • McBlacky  

          no :-) ddd má na kole obarvené koncovky ODIn a přední díl představce (ITM) do barvy rámu…

          0 0
          • Meesha  

            Ja videl nejakyho borce se Sfinxem a komplet cely kolo mel v ty sileny zeleny a vypadalo to luxusne!

            0 0
          • Mamutt  

            Ty koncovky také marně sháním, v červené nebo možná i v modré. A Thomsona si prznit nebudu ;)

            0 0
            • McBlacky  

              on si je nabarvil podle mě se nedají koupit, nebo teda ne od ODI…

              0 0
              • Mamutt  

                Co jsem psal do Razza, tak nevím proč dovezli jen stříbrné a černé.. Nějaké zkušenosti z barvení (čehokoli)? Docela by mě zájímala Blueova vidle. Bych si udělal bílý komplet ;)

                0 0
                • blue  

                  a copak te zajima na moji vidli?

                  0 0
                  • Mamutt  

                    No jestli je modrá ;) Nebo jsi tam jen prásknul nálepky B-L-U-E? Fotka je efektivní, ale ne že by se z ní dalo něco poznat ;)

                    0 0
            • Meesha  

              Koncovky sem videl v Bikeranchi. Jinak vsude je maj jen v Bonuspacku. Kdyz sem je kupoval, tak meli jenom cerny. :-(

              0 0
    • náčelník  

      Naštěstí máš ještě věk na to, získat bílý trikot nejlepšího jezdce do 23 let :)

      0 0
    • RomanH  

      A jak se Ti bilej ram cisti ?

      0 0
      • rock  

        Vznešeným ideálům je nutné přinášet oběti :-) … já si zase nechal udělat matný lak, takže opravdu čistý byl rám naposled když jsem si ho přebíral …

        0 0
    • Mamut  

      Bile pneumatiky robila kedysi davno (aspon 5 rokov dozadu) tusim Tioga. Ale aj tak nemozes mat vsetko biele. Napr. aj plaste aj rafiky a naboje. Budes vyzerat ako by si spadol do vapna.

      0 0
      • Roman  

        A co bíle duše – to je teprv machrovina :o)

        0 0
        • enjoy  

          a na koho s tim chces machrovat?:-)

          0 0
          • TinkTink  

            musis casto defektit…ale pozor na zaplaty a na cepicky :o)))

            0 0
            • Roman  

              A samozřejmě bílé montpáky :o)

              0 0
              • MartinXC  

                Bílá vazelína je samozřejmost… Ale opravdová frajeřina jsou bíle natřené kuličky v ložiscích a taky bílý brzdový kotouč ;-)

                0 0
      • Mamutt  

        Jistě že ne všechno bílé! Ale na nový rok stavím nový bike.. (už se to tu probíralo) – rám je bílý (náádheraaa) a řeším k němu v bílé i některé klíčové doplňky. Představec a sedlovka samozřejmě zůstávají v černé, než jsem se zhlédl v Brooksovi řešil jsem tu ale bílé sedlo. To by mohlo vypadat celkem dobře. Mám bílé náboje, ale černý výplet + červené niple, když koupím keramické ráfky, bude tam ještě taková „pseudostříbrná,“ protože Mavic je v černé nedělá etc.. Uvidím, co z toho nakonec vyleze ;)

        Sám pro sebe řekl bych celkem slušný přehled o možnostech mám, docela mě ale zajímalo, jak dalece řeší barevnost doplňků ostatní. Jak už jsem psal, všichni tu vždy vybírali jen barvui rámu.

        0 0
          • Mamutt  

            Joo.. Krásný..

            http://www.brookssaddles.com/welcome.htm

            Ale už jsem se rozhodl pro černý Swift. Miloovník staré klasiky ;)

            0 0
            • Daf  

              Probuh to jeste poradne zvaz. Vzdyd jsou ty sedla hrozny :) Ty nejdriv resis barvicky a pak bika totalne sprznis necim takovym drahym a tezkym a jeste hnedym :))))

              0 0
              • Mamutt  

                Bych ho koupil v černé.. ;) Kliid.. Pořád je ještě ve hře Gobi.. ty na něm jezdíš.. takže nějaké zpozorované neduhy?

                0 0
                • Daf  

                  Loupe se ta oteruvzdorna uprava v zadni casti sedla. Kdyz uz to vypadalo blbe tak jsem to oloupal cely. Ted mam to sedlo cerno/sedy :) Me to ale docela ladi :)

                  0 0
            • tk  

              mam doma asi 2 500 jetej brooks swift. me to sedlo nesedlo. takze kdybys ho chtel, mas ho mit. cena 2 600?

              0 0
            • TinkTink  

              Sorry, ale ten tvuj bajk bude vypadat prinejmensim divne, spis hnusne…jak tam das todle sedlo, tak to bude…jeste horsi :o)

              Ale jestli se ti to libi, tak proc ne…ale na todle sedlo odeme pozehnani nedostanes…at vydrzi co vydrzi, porad je skoro 3× tezsi nez SLR … jo…a taky 3× drazsi…to je divna umera :o)

              0 0
    • Pá-dlista1  

      Sem si zaladil v sobotu. Na novyho bika jsem dal misto Sory Alivio prehazku jen proto, ze tam krasne ladi :) Ale az ji urvu, tak tam pujde nejaka kratka.

      0 0
      • Mamutt  

        Marně v tvém příspěvku hledám ironii, sarkasmus či nějaký nepozemský nesmysl.. Už sis změřil teplotu? ;) Možná by sis měl jít lehnout, časem se to spraví ;)

        0 0
    • Alda  

      Ahoj Mamutte, koukal jsem, že máš kolo RB CRX velikost XXL. Kolik prosím tě měříš? Taky uvažuju o koupi tohodle rámu, ale nejsem si jistý velikostí… Dík

      0 0
      • Mamutt  

        186cm, představec 120mm. Nikdo stejně vysoký jako já se na to ale neumí poskládat! Je to dlooouhýý… Prostě chrtidlo. XXL na běžné ježdění bych doporučil spíš výškám nad 190cm.. nebo dát hodně krátký představec, ale tím si zkazíš ovladatelnost. S výběrem velikosti ti nejlépe poradí wrenchscience.com, spočítají ti přesně úplně všechno. Jen výška sedla vyhovuje podle zkušenosti většině lidí cca o 1cm výš.

        0 0
        • Alda  

          Aha, já měřím 185cm :o) a uvažoval jsem o XL. Nemám moc rád nějaký šílený slopping a tak doufám, že XL by mohl snad být tak akorát… Dík za tip na wrenchscience.com, mrknu na to.

          0 0
        • Pá-dlista1  

          Si myslim, ze kratkym predstavcem ovladatelnost nezkazis.

          0 0
          • Mamutt  

            Se nebavíme o sjezďáku ;) Chtěl jsem jen říct, že s extrémě krátkým představcem (což by byla nutnost při 185cm výšky) by tohle kolo bylo nestabilní a přetáčivé. Pod stovku bych v téhle velikosti (XXL) asi nešel.

            0 0
            • Pá-dlista1  

              Pretacive? Vzdyt by bylo dlouhe, akorat snadneji ovladatelne. To by museli sjezdaci mit kilometrove predstavce. Vzdyt tam mas ponekud vyssi rychlosti a o nejake nestabilite s nulovym predstavcem nemuze byt ani rec.

              0 0
              • Mamutt  

                Hele neprovokuj, já jezdím jen do kopce ;) Pro XC se mi to opravdu zdá nevhodné. Na 185 cm by měl vybírat mezi L a XL

                0 0
                • Pá-dlista1  

                  Sem slysel o jednom chlapkovi…nejak jako Gery se jmenoval a ten snad neco jako horsky kola na XC dela. Prej sou takovy dlouhy a maj kraticky predstavce. Slysels o tom uz? Genesis se to jmenuje :)

                  0 0
                  • Mamutt  

                    Jezdil jsem na tom rok, je to fakt trochu jiné a řekl bych že i docela dobré ;) Genesis, rám velikost L = standartní 100mm představec. Kratší bych zase nedal. Ale je to o pocitu.. ty si klidně navař řidítka na krk vidlice, když ti to pojede líp, já tam nějaký ten představec pro větší stabilitu prostě potřebuji ;)

                    0 0
                    • Lister  

                      Nechci provokovat, ale s tou velikostí jsi to asi fakt přepálil. Už jen když se kouknu na to jak máš málo vysunutou sedlovku. Navíc přímý zámek a v něm sedlo dané na doraz do předu. Nechci ti radit, ale tohle rozhodně nevypadá jako ideální posed. Sedíš moc vepředu. A navíc předek máš na XC frézu dost vysoko, ale snížit ho asi nemůžeš, protože to bys asi pak přepadl přes řidítka.

                      0 0
                      • Mamutt  

                        Ta fotka je dělaná asi 3 minuty poté, co jsem to na jaře v půl jedné ráno dostavěl, protože jsem neodolal a musel si udělat obrázek. Takže nastavení sedla etc prosím neber v úvahu. Představec je teď až na hlavovce (bez podložek, oproti fotce o 3cm níže). Jinak nepopírám, že je to hooodně dlouhé, ale to už jsem psal výše. Chová se to skoro jako silnička do terénu ;)

                        0 0
                      • McBlacky  

                        když už tady propíráš jak má vypadat XC stroj :-) tak má moc nízko sedlo vzhledem k řídítkům.. tj, zahodit podložky, uříznout vidli… ale jezdit se dá na všem, dlouhý rám zase v terénu nepostavíš na zadní a dá se vyjet i pěkná prasárna, když máš power :-)

                        0 0
                        • Mamutt  

                          Vždy? říkám, že to jede jako vlak. Ale hravý to teda nejni, to ne ;)

                          0 0
                          • McBlacky  

                            nepřijedeš zítra na švih 14,15 Palackého nám…

                            0 0
                            • Mamutt  

                              Pánové já abych se dostal s kolem do Prahy.. Hele já honím dvě školy, tak mě nechte žít. Od půlky září jsem rád, že stihnu 3× týdně 2.5 hoďky na válcích; ale už s tím musím něco udělat.. Když se domluvíte na nějaké sobotě (ale ne 23.10) tak se určitě ukážu.

                              0 0
    •  

      Jen počkej, Zající!

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.