• mastihuba

    Včera jsem dost znatelně cítil jak se ochlazuje voda v hadičce. Jak to děláte v zimě? Pod bundu mi vak nevleze a hadička stejně čučí ven pořád. A nebo vozíte jen nemrznoucí tekutiny?

    0 0
    • fousac  

      neco malo uz tu bylo..

      http://www.bike-forum.cz/forum/forum.php?…

      0 0
    • wroum  

      ja v zime vozim v camelu fridex. ten mi nezamrzne :-)

      ja to delam tak, ze vzhledem k nizsim narokum na piti v zime nemusim pit tak casto, takze mam tu hadicku strcenou v baglu a vyndam ji jen kdyz potrebuju pit. samozrejme musim kvuli tomu zastavit. jezdim tak i na lyzich a v pohode. poprve mi na lyzich ta hadicka pri –19 stupnich zamrzla a nenapil sem se vubec, takze tohle vidim jako nejmene pracne a slozite reseni. nicmene by se mozna dala ta hadicka necim omotat, aby nezamrzala. cim a jakou vrstvu do jake teploty bys musel vyzkouset.

      0 0
    • MARIN  

      Proste po napiti tu tekutinu vyfouknu zpatky do rezervoaru aby hadicka zuatala prazdna ale na tuhle zimu asi poridim aspon TubeDirector snad to pomuze aspon trochu.

      0 0
      • blue  

        pomuze, ale opravdu jen trochu… i kdyz ho mam, tak piti stejne fouknu radsi zpatky… nehlede na to, ze tube director ti nezabrani zamrznuti naustku

        0 0
        • MARIN  

          S tim ze nezabrani zamrzani naustku pocitam. Jde mi spis o to, ze ne vzdycky se mi povede vyfouknout cely obsah hadicky a neco v ni zustane nebo se to proste vrati ale ne az k naustku no a pri teplotach pod 0 neni nic prijemnyho to pit. Navic ten vylozene zatepleny potah s krytkou i na naustek mi uz prijde doooooost predrazenej.

          0 0
          • RomanH  

            Jenze kdyz Ti zamrzne naustek, tak se nenapijes. Zase je ale o duvod vice, proc zajet po ceste do hospody, ze :o)

            0 0
    • Lister  

      Prodávaj se i vaky s izolovanou hadičkou neoprénem, možná by se dal koupit i zvláš?(ten návlek). Nebo zkus si to vyrobit, třeba ustřihnout kus pásku ze starýhu županu(většinou jsou dutý), nebo ti to může nějaká šikovná švadlena ušít.

      0 0
    • fousac  

      grog 1:1 … :))) by mel teoreticky zamrzat az nekde kolem –20st. :))))

      0 0
      • MARIN  

        sakra nechapu ze me to jeste nenapadlo – v zime kombinovat iontak s lihovinou proti zamrzavani :)

        0 0
        • fousac  

          jenom to bude chtit nekoho sikovnyho, kdo vyrobi nejakou tabulku s pomerama a teplotama… ja vychazel pouze odhadem z faktu, ze samotnej lih ma bod tuhnuti –130,5 st.C … :)))

          0 0
          • mastihuba  

            Neni nad to si to sám odzkoušet podle chuti. V tomto směru na vaše rady spolíhat nebudu. To si s radostí odzkouším sám. :)

            0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.

Podobné diskuse