prachovky na manitou black sport

20 nepřečtených
  • Seppy

    nevite nekdo jestli muzu sundat takovy ty kratky prachovky co driv delali manitou na blacky atd..? takovy ty 2cm asi… Jestli by sli sundat bez toho ze tim oddelam vidlici, protoze pod nima to vypada stejne jako letosni nebo ostatni vidle… diky

    0 0
    • crazyape  

      Jo muzes..je to stejny jako letosni..kamos to ma taky sundany uz rok a vse je jak ma byt.

      Ja mam Elita 2004 a to tesneni je stejny jako na tom Compu 2002 co ma kamos.

      Podle me tan nic nezkurvis

      0 0
    • Seppy  

      JESTE NEJAKE NAZORY? Pls poradte, nerad bych si tu vidli voddelal tim ze ty prachovky sundam…

      0 0
      • wroum  

        proc je chces sundat?

        nic tam nezerou a bordelu seberou docela dost. vzhledem k velikosti zdvihu tam nemuzou byt normalni dlouhy prachovky (nevesly by se pri plnym zdvihu). tyhle polovicni prachovky se mi zdaj lepsi nez nic. JA bych je urcite nesundaval, nevim sice co to bez nich udela, ale lepsi to asi nebude.

        0 0
        • McBlacky  

          asi by rád aby to vypadalo jako novější model :-) nebo je to HC gramař :-)

          0 0
          • Seppy  

            heled klidek, proste by se mi to libilo vic, na tom nic neni, a libilo by se to vic me, nedelal bych to kvuli ostatnim aby tady zas nepadali takovy kecy jako ze se s tim chci nekde promenadovat a tak…

            0 0
            • McBlacky  

              mě je jedno co s tím budeš dělat. jen mě to tak napadlo a nemohl jsem si to odpustit :-)

              0 0
    • hanz  

      V tech prachovkách bejval molitanovej kroužek kterej se měl občas napustit olejem-vidlice pak měla lepší chod. Rozhodně bych nesundaval a napouštěl olejem. Když je sundáš tak se nic drastického nestane-já bych to ale nedělal.

      0 0
    • MARIN  

      Zrovna Manitou nel v minulosti s nejakym modelem problemi ze bez prachovek (jak byl prodavanej) vidlice hlavne za mokra zatuhla. Nabizeli pak ty prachovky dodatecne ZDARMA. Pokud ma ten Black jen tu kratkou uz od vyrobce tak asi vedi proc tam je – nechal bych to tam.

      0 0
    • Pá-dlista1  

      Jsem si vzpomnel na to, jak nekteri blackove tvrdi, ze jim tam ty prachovky drzi a ja vidam jen same fotky tohohle typu: http://dolekop.com/photos/2301.jpg Jen jsem tenkrat nemel zadnou na netu po ruce.

      0 0
      • Seppy  

        no me tam zatim drzi, kdyz nevydrzi tak se nic nestane, max. trochu upravim vidlu aby tam bejt nemuseli…

        0 0
        • Seppy  

          sory pro puntickare: nemuselY

          0 0
          • rock  

            Kdyby ses chtěl zavděčit skutečným puntičkářům, vypadal by Tvůj seznam oprav přibližně takto:

            • nemusely
            • velké písmeno na začátku věty
            • čárka mezi slovy „nevydrží“ a „tak“
            • „být“ místo „bejt“
            • „mně“ místo „mě“
            • diakritika (dobře, jsme na fóru a dá se to tolerovat)
            0 0
          • rock  

            … ještě jsem zapomněl:

            • chybějící čárka mezi „vidlu“ a „aby“
            0 0
            • Seppy  

              Myslel jsem to spíše s těmi „Íčkami“. Je mi jasné že slovo „bejt“ není zrovna spisovné ale to nevadí… Snad jsem v tom neudělal žádnou chybu, děkuji za opravu předchozího textu.

              0 0
              • Seppy  

                jo zapomnel jsem carku za „jasné“ a za „spisovné“, sem asi opravdu trosku degenerovanej z toho BFovani

                0 0
    • dudek35  

      Já je sundal,protože se pod nima držela voda.Teď v pohodě. Chce to jen častější údržbu a mazat.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.