Pláště Maxxis na toto období.

19 nepřečtených
  • Volf

    Jaký pláště Maxxis by jste poradili z vlastní zkušenosti na zimní období. Aby měl trochu vzorek a ještě se slušně kutálel takže se s ním dá i na silnici i do lesa.

    0 0
    •  

      jezdit se dá na všem, na ledu to je jedno, kromě hřebíkovejch nokianů a podobnejch libůstek, ale pláště sou to kapánek dražší a jednoúčelový. Na bahno asi swampthing a medusu

      0 0
    • Matts.  

      Jazdím Maxxis Mofo XC, spokojnos? aj na asfalte. Vydržali 6500 km v roznom teréne.

      0 0
      • pitelboy  

        a co mofo rikaj na prasnou cestu ci sotolinu ?

        0 0
      • Martyss  

        Mluvíš o zadním nebo předním. Můj zadní má najeto asi 1000 km a dávám mu tak maximálně 500, pak už tam nebude skoro nic…

        0 0
    • spipi  

      jezdil/te nekdo „wet scream“? jsou sice spis na FR, ale na zimu ci bahno se me zdaj docela fair..

      0 0
      • Pekáček  

        Nemá ho Kovář?

        0 0
        • Pavlos  

          to kazdopadne:)

          0 0
          • hanz  

            Má ho a nebo měl-celkem si ho pochvaloval

            0 0
            • kovar  

              takže na tvrdším povrchu ustřeluje. Velmi rád nabírá kameny a třílí je směrem dopředu poněkud více, než je obvyklé,od jednoho šutru mám už dolík ve vnitřní noze vidle. TAkže asi je určen opravdu pouze a jen do bahna.

              0 0
    • RomanH  

      Medusu po celej rok (pokud teda nejezdis moc po asfaltu, to pak docela rychle zadni plast mizi)

      0 0
    • Tomcat  

      Maxxis nedělá nic určený na zimu! Dělaj věci do bahna ,ale to na silnici plave.

      Pokud chceč zimní pneu tak Nokian

      0 0
      • Volf  

        Víš na rozdíl od Nokianu je mi Maxxis sympatickej a hlavně drátěný verze stojej kolem 360,– Kč. Jinak ty Nokiany jsem měl jednou na autě a na horších gumách jsem nikdy nejezdil. Moje představa je třeba Kraken dozadu a Calibros dopředu.

        0 0
        • fousac  

          ja si teda myslim, ze tvoje predstava je na zimu na nic… (jezdim uz treti par, takze je trochu znam…) ja je teda v zime budu jezdit taky, ale trosku otuningovany o 384 sroubu.. :)))

          jinak do zimnich sracek docela ujdou velociraptory, mozna by nemusely bejt spatny black jacky… ty sem vozil na krosu a dalo se..

          0 0
        • Tomcat  

          Nokiany jsem měl jednou na autě a na horších gumách jsem nikdy nejezdil. … …No na autě nestřídám tolik pneu abych to posoudit. Jinak pokud seženeš Maxxis za 360,– seš dobrej :o) Ta cena je od xxx,– , Takže za 1,95 v drátu , 70a tvrdost. Pokud chceš 2,1 seš už na 5×x,– no a pokud chceš 2,1 měkkou směs ochranu proti proražení seš už na xxxx,–.

          Tyhle Kraken a Calibros by do bahna nebyly. Mají otevřený vzorek takže samočisticí vlastnosti dobré, ale nejsou schopný se do terénu zakousnout a tvrdou směsí by nedrželi ani na silnici.

          Přední + zadní Swampthing + Medusa (fakt do marastu) Mobster + High Roller(hnusnej podzim) Mobster + Hard Drive+ (zima „sucho“) High Roller + High Roller (hezkej podzim i zima ale to je sci-fi)

          Podzim a zima je blbý na výběr pláš?ů .Do bahna je potřeba tvrdou směs, ale na mokry kořeny a kameny měkkou. Do lesa špunty ,ale na silnici zase semislick. Hold to bude vždycky kompromis přikloněnej k jedný nebo druhý straně.

          0 0
    • rb  

      V zimě vozím Mobster,jenom vzadu a sem spokojen.Ale na asfalt???Nevím,moc se kutálet nebude…

      0 0
    • biker007  

      pro tohle obdobi sem koupil Maxxisy o sirce 1 palec :), nazev tam neni. ale uz sem je nasadil na bika spolu s pevnou vidli a uz se tesim na hltani silnicnich kilometru:)) doufam ze to pojede lip nez to zatim vypada:). je to takovy.. no prinejmensim zvlastni..

      0 0
    • wraftler  

      A co specialized roller 2.3? Stuple dost daleko odseba, je to asi skor na blato ale viem si predstavit ze by to znieslo aj snech…

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.