• Darius

    Pomalu me zacina opoustet presmykac Shimano Deore (Top swing), ovsem na jeho obranu nutno priznat ze na to ma narok – narozdil od ostatnich, kteri ho zde casto kritizuji, mi vydrzel 14000 km a jeste bude slouzit dal jinde…asi dobra serie:-) Problemem je, ze nemuzu pouzit klasicky typ „down swing“ od Shimana, protoze mi objimka vychazi presne do navarky na kosik. Top swing uz nechci, i kdyz fungoval, ale asi pouze mne. Nyni dotaz: nejspis budu must vzit Sram, je nejaky zasadni rozdil mezi radami 7, 9? Funguji dobre? Zivotnost?

    0 0
    • Kolík  

      Mám Sram 7.0 a zatím najeto přes 7500 km a bez problémů. Dost řadím, jezdím tak 60% v terénu. Takže spokojenost. Devítka bych si typl má trochu víc kvalitnější matroš.

      0 0
    • rb  

      Asi bude záležet na rámu,mám Sram 7,funkce bezproblémová,ale taky je přes díru na košík /RB CR 1300/.Reším to košíkem pod sedlo nebo camelem.

      0 0
    • Mamut  

      24 hodin stare info zo SportPrague zo stanku Sramu: Tento rok sa smyskace nerobia (ani minuly, vraj krachla firma, co pre Sram robila smykace a naboje). Maju este nejake 9.0 na sklade (ale iba neiktore priemery – tusim 31.8), ale minaju sa. 7.0 ani 5.0 nie su.

      Ja jazdim uz 3. rok 5.0 a uplne v pohode, stale ako nova. Na bratovom Sectore, to tiez vychadzalo trocha do diery na kosik. Tak som do objimky vypiloval trocha drazku, aby sa tam ta navarka vosla. Po 3 rokoch zatial ziaden (ani pevnostny) problem.

      Dnes by som to riesil inak. Kup si vacsie priemer a daj pod neho podlozku, v ktorej bude vyhlbenie, do ktoreho sa schova navarka. Teda ak tu navarku nepouzivas. Ak pouzivas, tak do toho mozes vyvrtat dieru na srubu. Na to, aby tym presla srubka staci mesia diera ako na to, aby donho zapadla navarka (ktora je sirsia), takze prides o menej materialu a pevnosti.

      Ta plastova objimka ma lepsiu adheziu na lak, takze ju netreba utahovat silno, teda nie je velmi namahana.

      0 0
    • goofy  

      No ja jsem ho kupoval pred nedavnem, takze poradne posoudit vydrz nemuzu… Ale funkce proti memu staremu Alivku je o hodne lepsi, a byl jen o 30kc drazsi (450kc). No nekupte to…

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.