• jakub

    me totiz asi ne, nebo ho aspon nemuzu najit…

    0 0
    • Mamutt  

      Hledej na zadní stavbě, v okruhu cca 0.0001 kilometru kolem návarky na kotoučovku ;)

      0 0
      • jakub  

        nejses prvni, kdo mi to poradil ale ja ho tam fakt nemuzu najit

        0 0
        • Mamutt  

          Tak to nevím.. já ho mám vážně z boku na té návarce.. :( A nemáš to nějaký nový prototyp??? ;)

          0 0
        • enjoy  

          tak v tom pripade tvoje CRX neni CRX:-).smula chlape,mrzi me to. :-)

          0 0
        • biker007  

          nekupoval si ho na trznici?:)) takovy RD CLX za 990kc:)) slusi, pane, slusi..

          0 0
        • Thorn  

          skus ho najprv umyt od blata :-P

          0 0
          • jakub  

            dneska ho poradne vylestim a prohlidnu ale na ty navarce ani v okoli neni…

            0 0
            • Gumicuk  

              No na tom mem taky neni moc videt, ale je tam tzn. na horni strane navarky na kotoucovku, je spatne videt protoze je prestrikany barvou a na tom ramu je docela silna vrstva te praskove barvy takze to vyrazeni je dost zality, takze se to da lehce prehlednout a spatne precist.

              0 0
              • Jogador  

                No eště že nemám CRX, představte si až za pár let začnou na hranicích kontrolovat kola, budou hledat kradený kola,a vaše nebude evidovaný, a pudete do vězení, jen kvůli tomu, že nějaká potrhaná Enjoyeova oblíbená firmička musí být originální a nedá to na střed:)

                0 0
                • enjoy  

                  hele asi nebudu sam:-).uz vidim jak se ptam v RB,hele a ma to vyrobni cislo?ja bych nerad aby me za to zavreli:-))

                  0 0
        • metronom  

          Melo by byt na navarce na kotouc z pohledu zezhora

          0 0
    • fousac  

      a v papirech taky neni?? nebo mas jenom uctenku jak z kerface co na ni stejne za pul roku nejde nic precist.. :)))

      0 0
      • jakub  

        grrrrrrrrrrr((((-:

        0 0
        • jakub  

          uráá mam ho tam… ale k precteni teda neni vubec je to par taovejch carek skoro uplne schovany pod lakem musel sem na to jit s baterkou a poradne zblizka cumet uraaa neni od vetnamcu je to origos ((((((-:

          0 0
          • Gumicuk  

            Dyt jsem ti to rikal :-))

            0 0
            • jakub  

              jojo sem to pod tim bordelem co na tom tedkom mam nevidel je to fakt uplne schovany pod barvou… dik

              0 0
    •  

      Kočička! Haf!

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.