Stavim si kolo - prosim o zhodnoceni

51 nepřečtených
  • vojtisek1

    ram Merida magn. vidli uz mam koupenou od kamosa – SR Suntor, ale mozna nova RTS areosa kola shimano riditka, sedlovka, predstavec marin, razeni shimanou tourney, presmyk SRAM 9.0, prehazka LX (to zlate), brzdy MAgura Gustav. Toz co rikate, mam neco zmenit, jak sem to pocital tak by to melo byt negde kole 68 tisic- aspon mi tak rikali v cykloshopu.

    0 0
    • Meesha  

      To ma bejt vtip??? Za 68tis kolo s nepouzitelnou vidli, zbytkama z jinejch kol na ramu kterej praska??? (vim, vsechno praska…)

      0 0
    • till  

      68 tis.??? Se Sunturem nebo RST? To bys tam moh mit SIDA!

      0 0
      • vojtisek1  

        ne boty mam nortweiv – ne sidi

        0 0
      • vojtisek1  

        ne boty mam nortweiv – ne sidi

        0 0
        • till  

          Dobře, tu vidli možná néznáš, tak tě jí sem vypíšu celou – Rock Shox SID!:-)

          0 0
          • vojtisek1  

            to je naka dobra? Ma aspon nake tlumeni?

            0 0
            • Meesha  

              No, neni zas tak spatna resp. da se na tom jezdit.

              0 0
              • jimmy63  

                myslíííš:)??no já nevíííím:)!!ale přeci jenom nepružící suntur je nepružící suntur:)!!ze spojení sh. tourney+merida mag.+suntur mi beha mraz po zadech:)!!

                0 0
          • jimmy63  

            docela by mě zajímalo kdes přišel na těch 68 kkč!?

            0 0
            • vojtisek1  

              to mi rekl v obchode, sam to prede mnou pocital-ja mu rekl muj limit, no a on tam dal ty veci aby se mi to do nej veslo

              0 0
              • jimmy63  

                a kdes byl??v tescu:)??

                0 0
              •  

                hm tak to se na toho ču*aka pěkně vy*er, protže je to sprostej zloděj

                0 0
              • till  

                5ek bych že tě bere pěkně na hůl!!! Co třeba koupit celý kolo, teď sou HODNĚ zajímavý ceny! Nebo když už chceš stavět, tak bych komponenty nakupoval na netu! Sám si ho teď stavim a dělam to tak!

                0 0
        • BH  

          Vojtisku delej si srandu z plasteliny,uz podle toho jak rozlisujes Sidi a sid je jasne, ze vis o voco go. No prave proto Ti musim Tvou volbu pochvalit, hlavne kombinace SH turney(prevde­podobne razeni) a LX je fakt kouzelna a vubec celkove to osazeni a ta cena!Tve kolo bude to nejlepsi a za nejlepsi penize , co jezdi po nasich terenech.Gratu­luji !

          0 0
          • vojtisek1  

            takze du do toho

            0 0
            • till  

              Si děláš srandu, DOUFAM!!!

              0 0
            • BH  

              Urcite jdi do toho! je to super volba, jeste Ti doporucuji nahradit tu prehazku LX necim lepsim.Vis to LX neni nic moc, poradni zavodaci vozi TY 15, to je prehazka pro Tebe uplne idealni.V cene 68 tis. dostanes k tomu lanko a bowden a to se fakt vyplati!

              0 0
    • Luky  

      jojo, tak tohle kolo je dobrej vtip…

      0 0
      • vojtisek1  

        tak mi to vysvetlete, protoze ja uz mu dal zalohu

        0 0
        • vojtisek1  

          ja to nerazival v obchode, spis kamos, ktery tomu rozumi. je taky byker-jak ja. ale on je spis pres tu techniku

          0 0
          • Luky  

            a co ma kámoš za kolo??

            0 0
            • vojtisek1  

              Naky kabronovy-mysim ze sto menuje canndele, ma to novy, ale bude to reklamovat, mysim, protoze mu doslo bez poloviny vidlice

              0 0
              • till  

                To už fakt nemyslíš vážně!!!:-))))))))))))

                0 0
              • jimmy63  

                hmm,frejere běž na pískovište za detičkama-můžete si tam dávat závody na tříkolkach a bude vám hej!!takovýhle kravinky už tu taky někdo zkoušel!!

                0 0
              • Luky  

                tak, že mu preju a? se na tom zabije…

                0 0
              • ehvie  

                Pocuvaj, nie si ty nahodu Octavie z www.auto.cz Len ten si zo seba robil taku prdel ako Ty.

                0 0
            • jakub  

              si myslim, ze sem docela laik, ale tohle je fakt trosku ulet, nenech se nachytat, proste to cos napsal absolutne neodpovida cene, ta vidlice na takovyho bika absolut shit, a zbytek sice neni snad shit, ale vubec to neodpovida ty cenovy relaci, to radsi fakt kup komplet bika, ten prodavac se snazi prodat to, co mu lezi v krame a nemuze to prodat a este te zkousi osidit, hruuuza hamba, bikerskaj narode NEDEJ SE !!!!

              0 0
          • jimmy63  

            očividně má v tomhle oboru velkou zkušenost!!na takovym brutálnim stroji by se bála jet i máma do konzumu pro blovickej chleba!!

            0 0
          • Meesha  

            tak to kamos bude mit taky pekny kolo, vid? Asi mu od tebe nejaka ta kacka zbyde :-) Koukni se na prvni stranku s kolama, treba na ten banner nahore a koukni na kola za 60tisic. Bude ti jasny, co se tady tem lidem nezda…

            0 0
    • Meesha  

      Admine resp. Holmsi??? Si tu? koukni na IP! :-)))

      0 0
      •  

        dobrej napad + bananek zdarma na doživotí

        0 0
    • speedy gonzales  

      ja bych rad apeloval na vsechny kteri se maji snahu ke vsemu horlive a erudovane vyjadrit, aby si precetli k cemu se vyjadruji, aby pak nebyli za erudovane sasky…

      0 0
    • MirkoCarver  

      Pánové, dělá si z vás to, co si má dělat z plastelíny!

      0 0
    • raceface  

      vojtisek rules!!

      Mě se líbí, jak se některý typy dokážou rozjet, to bylo jasný hned, že si dělá kozy, ne?!

      0 0
      • kovar  

        jen pozor, neplést stupidní příspěvky vojtiska se zde přítomným Vojtíškem. Jelikož JArin už memůže krást nicky jako na starém BF, tak krade aspoň diakritiku.

        0 0
        • Air  

          No, ja prave na to cumel ze zacatku jak puk… to ten vojtisek co ma RM si vybira suntoura? ale jak jsem dosel na to razeni turney, tak mi to bylo jasny… :) Je to ale svinarna. Uz by sis (nemyslim tebe, kovari) uzil desny prce, tak zalez a priste dej pokoj. Kdo se tu v tom ma pak vyznat…

          0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.