• pegas

    Uvazovali jsme o Rock Machine blizzard..Akorat jsme se chteli vyhnout kotoucovkam Hayes HFX 9XC..ja osobne radsi treba Avidy sd5 ci sd7 a klikam truvativ a vzal bych radsi novy Xt..Vidla je MAN.Axel Elite-nemylim se tak neuzaviratelna,zdvih 100,pruz-olej..Tak co,nejakej jinej napad

    0 0
    • Pavlos  

      jo podivej se do noveho vela je tam reklama na kolo Rock Machine Torent za 26990 na kotoucich m525 a vidlou marzocchi exr air 80

      0 0
    • pegas  

      Vidlu bych bral-zavirani se hodi( pri zamceni te suntour,hejbe aspon 2–3 cm?)napada me jestli treba pri prudkym narazu pri zamceni se nemuze poskodit..Ale porad tam jsou ty kotouce,radsi pridam do vidle a budu mit kvalitni vecka..kotouce jsou zbytecny kdyz nejses race..

      0 0
      • pegas  

        Geometrie sedi pri projeti..jeste se uvazuje o Feltu epo xc di a o meride spec.edit. v a taky Schwinn..

        0 0
        • Pavlos  

          nebo si to postav

          0 0
        • Picaso  

          Jestli uvazujes i o Schwinnu,musim vrele doporucit,mame v bande minulorocniho Moaba pro ,jel sem ho a je to vic nez bomba,co psali ve 2cykloservisu ,tam je test letosniho ,vubec neprehaneli,fakt stoji za to.

          0 0
      • Pavlos  

        nevim ale podle toho ce se tu pise sunturky nejsou moc dobre natoz se zaviranim to bych sel radsi do nejake mx s etou a vecka avidy

        0 0
        • pegas  

          Ideal-vidlu cenznout za nejakou marzochi a vecka ty sd5 ci 7..a pak uz jen drobnosti-ty kliky??,pedaly za Shimana-treba 520..to uz je fakt na postaveni=o))

          0 0
          • Pavlos  

            s klikama ti neporadim ale skus si neco najit ve vyhledavani urcite se tu neco resilo

            0 0
      • Pavlos  

        eta chodi prave ty 2–3cm santurka nevim

        0 0
        • pegas  

          a kterou tu etu-comp nebo pro…stacila by i ta comp..

          0 0
          • Pavlos  

            kukni se po tech prispevcicha uvidis Kazdopadne dobra vidla je zaklad

            0 0
      • enjoy  

        urcite nejsem racer,ale prave tyhle kotouce chci,protoze mi vecka nemuzou dat to co od brzd chci.myslim si ze kdyz chce nekdo svy kolo ovladat poradne,tak mu vecka nestaci.

        0 0
    • blick  

      A proč? Teda, a proč se chceš vyhnout kotoučům Hayes HFX 9XC?

      0 0
      • Pavlos  

        no zeby proto ze je tam ta brzdova kapalina misto mineralniho oleje??

        no ale mam pocit ze on nechce kotuce vubec:)

        0 0
        • blick  

          a to jseš tak zelenej?

          0 0
          • pegas  

            S tema hayes nemam zkusenosti,prave proto se ptam..Jinak jsem jezdil na deoreckach a ty na vode jaksi spetku nebrzdily..taky co sbiram zkusenosti o tech kotoucich,tak mechanikam se chcu vyhnout obloukem-akorat se zanesou bordelem a nektery se dostavali do smyku a hydrauliku-nevim..jednou tekla,a nevim treba jak je to s udrzbou-akorat vymena oleje,desticek??Rad­si lepsi vidla a ,,jen" vecka..kdyz mas dobry botky(napr.ko­olstop),tak brzdnej ucinek je stejnej..

            0 0
            • pegas  

              Brzdnej ucinek jsem poznal na vlastni kuzi..jeste ted mam jizvy..

              0 0
              • blick  

                Jak jednou čuchneš k hydraulickejm kotoučům, už neunikneš.

                0 0
                • TinkTink  

                  …asi mam blbej nos…

                  0 0
                  • kovar  

                    tak tak, na cizich kolech jsem vyzkousel hodne hydraulik, ktere nebrzdily – to znamena tisknout silou vši paku a rozjet se. Ale taky jsem vyzkousel hodne lepsich hydraulik, ktere brzdily jako vecka :-)

                    0 0
                    • RomanH  

                      A co mechanika AVID CPS ? Zkousel jsi ?

                      0 0
                      • kovar  

                        jo, na Tinkove kole, a brzdila. Ja asi pujdu do hydr.deore 525, sice kdyz jsem ji zkousel (cirou nahodou taky na Tinkove kole), tak vubec nebrzdila, ale snad ta co koupim brzdit bude :-)

                        0 0
                        • Pá-dlista1  

                          Jeste jsem zadnou takovou nezkousel, ale uz jsem o nich slysel a nejen tady.

                          0 0
                          • RomanH  

                            Ja ji mam a jsem fakt spokojenej, koupil jsem si ji jako znouze ctnost (byl jsem spokojenej s LX vecky, ale predlonsky destivy podzim a mizejici spalky pod ocima me donutily prejit na kotouc) a protoze mam bohuzel integrovane razeni + paky, tak jsem vzal na zkousku ten AVID. A musim rici, ze moje pozadavky presne splnuje. Jak rika prislovi, vsechno zle je na neco dobre.

                            0 0
                            • Pá-dlista1  

                              Sem myslel tu brzdici 525ku, ale brzdiciho Avida jsem taky nezkousel. Musim nekdy vlezt Tinkovy na starou… jako na kolo :)

                              0 0
    • Vision  

      A co Apache Totem ??? za 34900,– ???

      0 0
    • Staenly  

      A co treba Trek 6700 s V-brake? Ram je dost slusnej a vybava taky dobra…

      0 0
      • pegas  

        Totem za 34900???Ja znam akorat za 44999 a pak nizsi radu hawk za 29999..

        0 0
        • pegas  

          Jeste me tak napada merida special edition v,což mě připadá ze všech nejlepší-hlavne vybavou..ale mate nekdo zkusenost s temy novými rámy..mam matts speed v te zlate a super ram..nevite jestli se da nekde sehnat ten matts spec. edi. v 2003ten stribrno-cernej

          0 0
          • opičák  

            Meridu matts spec. edi. v 2003,stribrno-cernej jsem koupil v Ostravě v půlce ledna za 3.500,– kaček.

            0 0
            • pegas  

              opicak:a kde presne prosim,maj treba nejakou inter. stranku?

              0 0
              • opičák  

                Internetovou stránku bohužel nemají, alespoň o ní nevím, je to taková malý obchůdek, ale solidní. Pokud Ti pomůže adresa a telefon : Bag bike,Jaromír Pytel, Zborovská 5, Ostrava 1, tel. 603947671

                0 0
    • Aiax  

      A což takhle 4ever ultra za MOC 29.000,– Kč. Má Marz MX Comp, komplet LX. Líbí se mi hlavně, že má sedlo Fizik Nisene, všímám si i takových „detailů“.

      0 0
      • Pavlos  

        do 4everu by sem nesel podle toho co mi rikali jak a kdo to tam montuje

        0 0
        • Aiax  

          4ever sice nemam ani ho nechci kupovat, ale docela by me to zajimalo – jak a kdo to tam montuje? Zatim jsem slysel jen stiznosti na design, ale nic na kvalitu…

          0 0
          • Pavlos  

            Proste by sem do toho nesel i kdyz se mi nektere kola libi No a to kdo to tam montuje radsi ani nebudu komentovat Oni si me pak najdou a rozbijou mi drzku:)

            0 0
            • mastihuba  

              až by se mi zdálo divný, že by se na montáži dalo něco zdrbat. Kola sem si nechal vyplést a ten zbytek sem zvládnul se svejma levejma rukama.

              0 0
              • lubos  

                Ojoj, na motazi se da zdrbat leccos. Treba takove revers-arch zdarma … :)

                0 0
      • zirecek  

        to mas prave pravdu, ale blbi lide nevsimaji. MERIDA: narve komplet sadu XT, ale k tomu radove horsi vidlu a veskere sve doplnky (sedlo, sedlovka, pred., rid.) nevalne kvality. A kazdy clovek vidi XT a rika, ze Merida je nejlepsi.

        4EVER: da Marzocchi, Mavicy, Fizika, Ritchey a je to vyvazeny bajk.

        Rozdil mezi XT a LX neni takovy, ale abys musel posleze menit sedlo, byt nastvany na rafky, apod…

        0 0
        • lubos  

          Nooo, ja nevim, ale co se ti nelibi na IKE komponentech ? Rohy jsou totalni humus, hnus to jo. Sedlo treba ale mne se moc libi, riditka normalni, predstavec ok. Sedlovka je ok taky, jenom moc tezka. Ale zas vsechno je levne. A rafky mivaj taky dobry, imho. S tou vidlou je to ale jak rikas. Jeste jsem tusim nevidel moc Merid s Marozcchi :-))) … ale ne, nejake modely 2004 maji i slusne Manitou vidle. ALe nevim cenu, no.

          0 0
        • Žanek  

          Vyjmenoval´s tady všechny kompomemty až na jednu „nepodstatnou maličkost“ – RÁM. A tady Merida oproti forévru jasně vede. A raději vyměním rohy IKE než menit rám…A mezi řidítky a sedlovkou IKE Ritchey Comp taky není velkej rozdíl…

          0 0
    • Banjo  

      Ted jsem koukal na Gary Fisher Big Sur za 33 tisic a pride mi to absolutni bomba. Supr ram, uchazejici vidle a ta vybava je taky docela v pohode. Loni jsem kupoval Merida SE V, ale ted bych bral urcite radsi tohle.

      0 0
      • pipinX  

        a co takhle Superior xp910 – ram 6061T6, Deore LX + kliky a prehaz XT, Suntour Axon lockout, fizik apod. za 29999,–, vaha 11,3kg ?

        0 0
        • pegas  

          Tobe se libi ten design,co ma ted superior?Ten Gary je cr-mo?

          0 0
          • Banjo  

            Platinum Series ZR9000 double-butted aluminum / Genesis Geometry.

            0 0
      • JR  

        V lednu jsem toho Garyho koupil, ale ještě jsem nevyjel (pořád máme hodně sněhu). Vypadá fakt dobře. Je to kolo pro milovníky klasiky – žádný prolisy, tvarování trubek atd. Pouze RS Duke XC je pro mě zatím neznámou.

        0 0
        • pegas  

          Holt,klasika je klasika..Jen tak mimochodem nevite nekdo,kolik stoji samotny ramy Meridy matts spec. edition nebo Rock machine blizzard?

          0 0
          • Jane  

            viz. www.merida-bike.cz: rám Merida Magnesium = 11 990 CZK rám Matts Race = 6 990 CZK rám Matts spec. edition = nedodává se

            viz. www.bikestore.cz: rám RM Blizzard 2002 = 5 990 CZK

            0 0
            • pegas  

              Jane..dik..opi­cak..dik=o))Klu­ci muj nazor je,ze je me jedno jestli mam riditka Ritchey nebo Ike..jasne ze kvalitni rozdil tu je,ale radsi usetrim na doplncich(pred­stavec,ridid…) a vrazim to treba do pedalu..Sedlo ike je fajn..rohy se mozna nekomu nelibi ale u me prezily hodne tvrdej pad…A nikdy snad neni problem neco vymenit..treba i vidlu za lepsi..

              0 0
    •  

      Jen počkej, Zající!

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.