• Air

    http://www.cyklovb.cz/SADALX2005.htm

    Hmmm, ty kliky stojej fakt dobry peniz. A ta kotoucovka, jestli to teda je fakt i s pakama, je taky za super cenu. To by me zajimalo, kolik budou stat pristi rok M525ky :)))

    0 0
    • preacher  

      ty kliky budou za supr cenu – na netu určitě levnějc…Mám jednu otázku: dají se nové kotoučové brzdy použít na starý šestišroubový kotouč??? brzdy bych bral, ale nechce se mi kupovat nové středy na Center Lock. rozměrově by to mohlo sedět......

      0 0
    • RomanH  

      Tak trochu jsem tu cenu u LX klik ocekaval. Mne se pres zahranicni e-shop podarilo za stejnou cenu sehnat letosni XT. Rekl bych, ze v polovine pristiho roku bude cena LX klik v e-shopech tak kolem 2500–2800 Kc. Hodne jsem vahal, jestli si misto XT 04 nekoupim LX 05 – mam s LX 99 vyborne zkusenosti a u tech XT se trochu bojim, aby vaha nebyla na ukor vydrze (na LX mam natoceno pres 22000km).

      0 0
      • RomanH  

        Ale hlavne :

        Řadící páčky LX, levá + pravá 3/9převodů čer.stř (SLM570PADS) Cena : 1790,–Kč

        :-)))))))

        0 0
      • preacher  

        na klikách XT04 mám najeto cca 6000 km a ještě jsemna ně nešáhl (jen asi po 500 km jsem dotáhnul malinko misky). Jsou super.....a LX 05 bych se taky nebál.....

        0 0
        • RomanH  

          No aby si Pa-dlista zase nerejpnul – nemyslel jsem pouze kliky, ale i prevodniky :o) Docela me prekvapilo, jak se ty starsi XT prevodniky u lidi na B-F ojizdely (na druhou stranu mi vydrzi vetsina komponentu o neco dele nez ostatnim zde, tak uvidime).

          0 0
      • Air  

        ocekaval neocekaval ta cena je super, to musis uznat! Nezapomen na to, ze je to vcetne osy! Ted na bikestore.cz vyprodavaji stare XT na ctyrhran za 3000 a i kdyz je to vyborna cena, tak proste LX05 budou urcite lepsi. A podle me je koupis za ty prachy na e-shopech v nejake akcicce po novym roce. Ted stoji LX04 okolo trech tisic (a to bez osy). Na to, jaka je to inovace jsou fakt za dobrou cenu. Jen by me zajimal jeste material prevodniku. Kez by tam nebyl zadny mekky ocelak jako ten prostredni u Deorek.

        0 0
        • RomanH  

          Jojo, cena je super. Ale kdybych mel byval za stejnou cenu na vyber bud LX05 nebo XTR se ctyrhranem (tusim naposledy v roce 2002), bral bych to XTR osa neosa :o)

          0 0
          • Air  

            no, tak to jo… XTR je krapet jina liga :) I kdyz se mi libi na Hol. II tech mene spoju.

            0 0
    • MARIN  

      tak ted me jenom mrzi, ze jsem na starsi XTR kliky koupil adapter na 2prevodnik+pre­vodniky – za tu cenu mohli byt ty LX 05 :(

      0 0
      • zirecek  

        Taky jsem chtěl počkat na kliky LX 05, ale v LX se nedělá varianta 180mm délky, takže jsem šel do XT04, kde se dělá.

        0 0
    • preacher  

      www.kolokram.com – celá sada LX 2005 bez nábojů 9500,– Kč......hmmm

      0 0
      • toto  

        XT komplet na „V“ : 18 790,– XTR komplet disc : 36 990,–

        sou to dobrý ceny ?

        0 0
        • preacher  

          co já vím, já mám shitmano jen XT kliky 04 a smyk XT…:-))) jinak SRAM X.9…

          0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.