• pilif

    Se svým otcem jsme si setrojili přípravek na frézu pro výrobu pastorků o osmi zubech.pokud máte zájem o informace napište rád odpovím.

    0 0
    • wroum  

      a nedokazal bys prosim udelat jeden kterej bude mit 5 zubu? shanim ho uz dlouho.

      0 0
    • vlk  

      Spíš hoď někde na net obrázky toho pastorku.Nedokáži si to představit já mám nejmenší 11 zubů a moc místa ne zmenšení už u něj nezbývá.Je to na klasické ořechy na mtb nebo na něco jiného.

      0 0
    • fousac  

      jako privesek na klice nebo na zaveseni na krk??? :)

      ted koukam na deorovej 11z pastorek a fakt nevim, co by z nej zbylo ubrat mu jeste tri zuby…

      a pokud je to specialitka na nejakou „nenormalni“ nabu, asi by si to mel napsat..

      0 0
      • jecnak  

        Co je na tom slozityho? Das pastorek do sveraku, vezmes kladivo, tri rany a je hotovo…

        Ja jsem ted nejaky km jezdil na 10z pastorku – holt se to kazete od SRAMu asi s tim 7. retezem nelibilo, tak jeden zub kamsi zmizel.

        0 0
      • pilif  

        samozřejmě nemohu ještě zveřejnit detaily protože je to patentovém řízení.zatím mohu jen prozradfit že jako unašeč pro náš pastorek jsme použili nejmenší pastorek od shimana T 11.

        0 0
        • vlk  

          my nechceme detaily zařízení na výrobu.My chceme jen vidět výrobek, nebo to si budete taky patentovat?

          0 0
          • pilif  

            kdo tady mluví o kazetě? těch systémů je přece víc.některý možná starší ale jde to.

            0 0
            • DyEm  

              a proboha na CO?????? K čemu je 8mi zubej pastorek? K totálnímu hov.u. Co to udělá s řetězem? Zlomí se? Co přehazka? Někdo nás tady tahá za .........

              0 0
              • kovar  

                dneska je tu přeJarinováno

                0 0
                • JoeBlack.1  

                  měl jsem na mysli systém šroubovacího náboje který není limitovám rozměrem ořechu.

                  0 0
                  • ravo  

                    Hele, když už náš 100 nicků a děláš z nás rád blbce, tak si alespoň udělej jasno sám emzi sebou. I když admin ti snad brzy rozsvítí…

                    0 0
              • Extremist  

                Ona to zase neni takova hovadina. Shimano letos nabizi ve sve sade „CAPREO“ kazetu 9 – 26. Ale jinak si myslim, ze je 8 zuby pastorek k hovnu.

                0 0
    • Brouk_Pytlik  

      oki, beru ho, ale přibal mi k tomu eště kýbl sádry. Myslim, že až naložim 53/8, zlomí mi to obě nohy :-))

      0 0
      • PT  

        :)))

        0 0
      • McBlacky  

        jako singlspeed by to bylo dobrý mučidlo :-) BTW kolik má dráhový speciál převod?

        0 0
        • enjoy  

          tak akorat,abys mohl mit 70km/h prumer:-)

          0 0
          • McBlacky  

            to ale musej mít na každou jízdu jinýho pilota, protože to nejde přežít :-) vraždil bych za půlku, teda na XC biku :-)

            0 0
            • enjoy  

              vrazdil bych kdyz vidim tvoje prumery:-)

              0 0
              • McBlacky  

                jestli to nebude tím že mám vzadu 8mi kolečko, samozřejmě na šroubovací nábě, jak jinak :-)

                0 0
                • enjoy  

                  no to je fakt.singlespeed jezdi 70km/h,osmykolo jede min a devitikolo zakonite jeste min.to se mi ulevilo ze to neni mnou:-)

                  0 0
                  • McBlacky  

                    ne já myslel pastorek s osmi zuby, jsem se špatně vyjádřil :-)

                    0 0
                    • enjoy  

                      no o ono to nebude tim:-).do kopce prokazatelne jedes prostredni pilu a pastorek nekde uprostred.vim to protoze mam nejakych pet vterin nez mi ujedes a to mi staci:-)

                      0 0
    • kandik psi zub  

      Chocholousek! Vy nás ale zásobujete pane Krfík!

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.