• fousac

    Po pár rozhovorech s několika kolegy „cykloturisty“ mě tak napadlo, zdali by se podařilo zorganizovat nejakou „mateřskou školku“ skoků pro „nás, co skákat neumíme ale chtěli by sme“…

    Prostě a jednoduše: Sejít se v patřičné lokalitě (samo že nejspíš Praha ± okolí) a případní zájemci (hlašte se!!!!) by si se tam pokoušeli pod dohledem a vedením někoho již zdatného a zkušeného v oboru, řekněme Mentora, naučit nějaké základní dovednosti těchto bezesporu nádherných cyklistických odvětví.. To vše pěkně pomalu a polehoučku, počínaje těmi nejmrňavoučka?ou­linkatějšími skočky až po ???? Kdo ví…

    (a nesmejte se mi.. fakt bych takovy veci rad zkusil, a nejen ja, ale sam se bojim ze strachu pred zrakvenim se a naslednym potupnym uhynem nekde v krovi mimo civilzaci.. a taky nejak neznam vhodne lokality… a poradit s technikou od zkusenejsiho nemuze byt nikdy na skodu..)

    0 0
    • blue  

      vybornej napad, taky bych se rad uz naucil poradnej bunnyhop :-)

      0 0
    • cabbage  

      banyhop by se mi hodil ale DJ bych vynechal:-/

      0 0
    •  

      hlasim se taky, sem mirně pokročilý nováček :), navrhuju točnou, už chci dat ten dvojak…

      0 0
      • fousac  

        tocna mi neprijde vhodna pro zacatek.. ty skoky tam sou cim dal vetsi… i kdyz ted se tam objevily nejaky takovy maly, tak by to mozna slo… uz tam jenom prekazi stromy.. ;)

        0 0
        •  

          z vlastní zkušenosti: nejlepší je najít si místo a začít postupně zvětšovat, ale chce to materiál+náčiní a nějaký šutry, no na točný je jeden malej přes cestu ten je no problem a ten dvojak je hned na začatku za tou klopenkou, prej je začátečnickej, ale je dost vysokej, zase dopad je snad metr širokej, takže ho musíš trefit a někde se daj schrastit i palety

          0 0
          • wroum  

            palety nepotrebujes. nesmis akorat brzdit, pak to dolitnes i kdybys nechtel. tocna je cela „easy“ – ty skoky se tvarej dost zle nektery (jen zdani), ale nejzaludnejsi je podle me ten malej dole vpravo na urovni toho dropu – posila na predek.

            0 0
            • McBlacky  

              přesně na něm jsem se na jaře zrakvil :-) nic vážnějšího ale jizvy budou asi už forever…

              0 0
    • Manas  

      Zadnej problem, napis kdy a kde a treba vas naucim jak krasne preskocit skok az na rovinu bez padu ( moje specialita, Padlista potvrdi :-) ). Ba ne. ja bych do toho klidne sel. Muzu brnknout Vrbicovi nebo par dalsim a treba udelame jam.

      0 0
      • fousac  

        te berenm za slovo… akorat opravdu pocitej, ze ja sem opravdu dokonalej amater s technikou = 0 …

        rekord mam cca 1m drop a dostatecnym prostorem (parkoviste) na dopad… :-/

        a skokanky mi nahaneji hruzu tak od 15cm vejs…

        to ja jen preventivne, abys nemyslel ze zacnem na 1,5m double a jdemem na vyssi… ;)

        myslism ze Otaku dtto… :)

        0 0
        • Otaku  

          jj, hezky od zacatku. Nejlip nekdy o vikendu (sobota?)

          0 0
          •  

            je hele točna, jak si dopadl, na tom obrazku je rip, to snad ne? nebo jo?

            0 0
            • Otaku  

              si pis, trefil sem ten stromek co roste za dopadem.

              0 0
              •  

                aaauu, jak si dopadl?

                0 0
                • Otaku  

                  ja sram prez hrudnik, kolo rostipanej kryt na razeni a domrvena ta stelovaci matka na brzde. Ale nebylo to tak hrzony nakonec..

                  0 0
        • Pá-dlista1  

          Ale nedelej. Porad tady ctu jak litas po lese a vnejakym sjezdiku si prece nemuzes metrovyho dropu ani vsimnout. Tak zas ze sebe nedelej chudinku.

          0 0
          • fousac  

            moje oblibena cyklisticka poloha je „obe kola ne zemi“…

            jinak: nekdo bikrosku proskace, ja ji projedu na silnicce aniz bych se odlepil od zeme…

            0 0
        • Manas  

          Aha :-) No samo neva, ja jsem taky zacinal na malinkatejch srandach ale „kamaradi“, vid Padlisto, me do toho nutili docela dost a pak to jde rychle :-) Nicmene kde si to predstavujete, ja znam tady u nas ( okoli Nymburka ) par lokalit. ale to neni nejlepsi. Asi ta Tocna by byla gut. Ale tak za 3 tydny, ted nemuzu, pak sem v Nemecku a pak teda doma :-) Takze predbezne za 3 tydny …

          0 0
          • fousac  

            ok.. :)

            to ostatni zajemci: taky se vytaste se svymi predstavami o prubehu akce..

            0 0
            • Pá-dlista1  

              Bych si predstavoval, ze Manas by si mohl pri prvnim pokusu rozbit hubu. Pak bysme si zkusili prvni pomoc a nakonec si z toho vzali ponauceni :)

              0 0
              • fousac  

                bojis se narustu konkurence??? :-D

                0 0
                • Pá-dlista1  

                  Nemusim. Vsechno co Manas umi sem ho naucil ja :)))) (skoro, ale na kolo sem ho vzal prvni) Navic mame kazdej uplne jinej styl. Ja se snazim jezdit bezbolestne pro me i material a Manas se dostava na samou hranici kolik toho on a jeho kolo vydrzi :) Pak taky ja vymetam vsechny zavody a on vyhrava jen ty kterych se ucastni :)

                  0 0
                  • Manas  

                    Nene, jeste si myslim jsou rezervy v mym kole .. ve me uz moc ne :) Padlista me k tomu prived, ovsem ja minulou a z casti letosni sezonu stravil jinde nez on, tudiz jsem odkoukal zcela jinou „techniku“, vid Moxi :-) S tim kolem to neni zas tak strasny, letos jen SPD botky ( zlomena podrazka na DH v Bystrici ), ohnutej pedal ( asi 3m drop preletnuty az na rovinu ) a zadni rafek ( bunnyhop v Lidakach ).

                    0 0
                    • kolombo  

                      To myslíš tu skrytou dráhu nad Lesním koupalištěm? A kdy se tam tak jezdí? Že bych se přišel kouknout, na mě takhle velké hopkání už není :-)

                      0 0
                      • Manas  

                        Ne e. Skakal jsem v rychlosti bunnyhop z trech panelu na ctyri a netrefil dobre :-) Jinak ja jsem taky na velky skakani nebyl, ale prijdu na jare a najednou jsou maly skoky pryc tak mi nezbylo nez skakat ty velky…

                        0 0
            • RomanH  

              Moje predstava je stejna jako Tvoje, jenom misto se mi nelibi – hlasuju pro Brno :o)

              0 0
              • JohnLee  

                Jo tak hlasuju taky pro Brno…je tu nekdo kdo by nas ucil v Brne???

                0 0
                • camel  

                  v Brne bych se pripadne taky pridal…jeste najit toho ucitele…

                  0 0
                  • McBlacky  

                    na vesnici se nikdy nic pořádnýho nestalo…

                    0 0
                  • JohnLee  

                    No nevim jestli nejakyho ucitele sezeneme,ale drzky si muzeme klidne rozbit sami…:)) kdo jde do toho? Ja uz mam objednane pinove pedaly abych mohl z kola utect…:))

                    0 0
            • Diego  

              ..ale jo, po vzoru paraglidingu by se mohli provádet tandemovy skoky (s instruktorem)…

              0 0
    • Martin  

      Výbornej nápad. Hlásím se dopředu jako cvičenec. Teď jsem o víkendu nacvičoval přejezdy a už mě přestala bolet nožička:-) Takže můžu nacvičovat dál.

      0 0
    • J.A.V.  

      Já chci takýýýý :) Ale do Prahy se kvůli tomu z Liberce nepoženu :)

      0 0
      • Pá-dlista1  

        Tak ja ti udelam soukromej kurz v Liberci.

        0 0
        • J.A.V.  

          Jo? To by bylo fajn.

          0 0
          • Pá-dlista1  

            Neni problem, ale jedine o nejakem vikendu a musis si najit male skoky, ja tam o zadnejch malejch nevim :( Snad jedine stara bikroska, ale ta neni uplne nejvhodnejsi. V porvavani na lidi „delas to blbe“ mam bohate zkusenosti :)

            0 0
            • J.A.V.  

              Uvidíme co najdu. Z těch dirtů v liďákách na mě jde hrůza, tam bych zapadl do mezery mezi počítám :) Mě by v podstatě stačilo, umět pořádně bunnyhop – aspoň tak půl metru kdybych dával to by bolo.

              0 0
              • Pá-dlista1  

                Lidakach jsou skoky? Ani nevim, kde?

                Techniku te naucit muzu, ale pilovat to musis sam. Za odpoledne se (pokud nejsi extreme talentovany jedinec) do pul metru nedostanes. Bysme to mohly nejak merit. Bych si to rad zmeril na sjezdaku.

                0 0
                • J.A.V.  

                  Počkej, jakto že nevíš, když já je našel podle tvého popisu na starém BF(aspoň myslím)? Jsou kousek od Lesního koupaliště, to jsou snad ještě Liďáky ne?

                  0 0
                  • Pá-dlista1  

                    JJ. Tem rikam „ty u lesniho koupaliste“ :) Sem tam byl v sobotu. Ála tam postavil dva luxusni dropy. A ty dirty se budou opet zvetsovat. Bohuzel jen ty prostredni a z tech je pak na ten dalsi takovej kalup… no sem si to dal jen jednou za nej a od ty doby na nej nejezdim, protoze si moc neumim pribrzdovat pred skokem. Daleko snaz odhadnu rychlost kdyz si prislapnu nez kdyz brzdim.

                    0 0
                    • J.A.V.  

                      :) No ja tam byl tuhle to tam byla taková lávka jako drop – doufám že rozestavěná protože jinak bych to spíš než luxusní nazval asi… hmm nenapadá mě žádné vhodné slovo asi megaúplněnejvíc­mocvysoká. No tyhle skoky jsou na mě trochu moc i na moje kolo asi. Mě spíš láká takovje lehčí streetek, prostě takový aby ta cesta do práce nebyla úplná nuda.

                      0 0
                      • Pá-dlista1  

                        Jde to i na malym kole, tak to asi nebude tak strasny :) http://mtb.netbox.cz/photos.php3?…

                        0 0
                        • Sirenna  

                          Uz se tesim az si ho das ty na tom velkym kole.

                          0 0
                          • Pá-dlista1  

                            Ja ani ne :( Dropy mi neprinasi takovou radost jako dobre proskakanej trail.

                            0 0
                            • ddd - andy  

                              A ja doufam ze nebude prset (asi marne) abys me tam vzal… :-)

                              0 0
                              • Pá-dlista1  

                                V Liberci se jezdi i za deste. Vlastne jenom za deste, ackoliv tam prsi jen dvakrat tydne. Jednou ctyri dni a podruhy tri dni :)

                                0 0
                                • J.A.V.  

                                  To je pravda, tady jsou jen ctyri druhy pocasi. Bud prsi, nebo snezi, nebo prsosnezi a nebo jdes do kopce. Dalsi takovej mistni ftip je ze, Liberec bude prejmenovan na Misty, protoze na vetsine uzemi slunecno, Misty prehanky.

                                  K tomu dropu. Jezsimarjaaa, tak tohle ja se snad ani naucit nechci :-) Na druhou stranu ten hosik zaslouzi cestny titul letec kosmonaut.

                                  0 0
                                  • Pá-dlista1  

                                    A co ty? Vyjedes si s nama? Resp. dame nejakej ten lehkej streetek. Jsem se te snazil kontaktovat mailem i po ICQ, ale no response :(

                                    0 0
                                    • J.A.V.  

                                      Na mail jsem ti ted odepisoval, ICQ jsem uz taky autorizoval, ja sem na siti spis rano a pres den, vecer pak ne. Pojedu když nebude opravdu pršet, jsem byl teď nemocnej, tak nemusím hned zase, ale pokud bude jenom hnusně, tak jedu.

                                      0 0
                                • ddd - andy  

                                  Pocasi v LBC znam – sem tam travil rok povinne voj. sluzby (pravda bylo to na Dukle – takze o vojne se moc mluvit neda… byly to spis rocni prazniny :-))))

                                  0 0
    • wroum  

      k nacviku malych jumpu je podle me naprosto idealni bikroska v repich. je tam par fakt easy skocek ktery sou na uceni idealni. klidne bych se na vas sel podivat a predat vam nejake skromne moudro. tocna taky neni spatna, ale na uceni si myslim je lepsi bikroska.

      0 0
      •  

        áá mame tu lektora, to neni špatnej nápad, co na to ostatní?? zacinam si pochrochtavat

        0 0
        • wroum  

          se mnou je to ale horsi casove, i kdyz na bikrosku se dostavam dost casto. nedokazu to ale rict dopredu.

          0 0
      • ddd - andy  

        S tim bych celkem souhlasil, protoze bixka je asi nejlepsi misto kde nejrychlejc dostanes kolo do ruky.. ps:nechcete tam zajet nekdo uz dneska – kdyz je tak krasne? :-))

        0 0
        • Pá-dlista1  

          Jasne. Muzu tam bejt uz v sedm, pul osmy. A poradne pojezdime. Jen si musim sehnat aspon Sigmu Mirage :(

          0 0
          • ddd - andy  

            Hele na vikend se asi chystam do LBC, napadlo me ze bys mi tam moh ukazat mistni libustky – myslim nejen Jested.. (jo a nejedu tam na Jiz. 50tku, ale beru ssebou sjezdaka :-)

            0 0
            • Pá-dlista1  

              Spis jestli tam budu (mel bych), tak te predstavim lokalum a ty ti ukazou co a jak. Ale jinak bych si samozrejme s tebou rad zajezdil.

              0 0
        • wroum  

          dneska maluju obyvak .-( , ale zitra si beru pul dne volna a hura na tocnou a asi do hostiku. este uvidim.

          0 0
        •  

          hm ja bych sel, ale az tak ve 3–4 nejdriv :-/, a hlavne sice sem kolem bikrosky jednou jel, ale to bylo v zimne a rok zpet…takze vim prd kde to je .), co v patek? nebo vikend? Kdyztak se poptam kamose na cestu a da li buh treba pojede i on

          0 0
          • wroum  

            patek je realnej. podle pocasi samozrejme. tak asi kolem pul 5.

            0 0
        • kOmE  

          Kde to tam je ,uz se tam chystam dlouho ,jestli bude o vikendu trochu pekne tak se tam asi podivam ,v tydnu to z malešic nestiham ,jsem doma az kolem 16:20 a nez se tam dostanu…

          0 0
          • ddd - andy  

            Kdyz stojis na konecny tram. na Bile Hore je to smer jiho-zapado-zapad vzdusnou carou cca 357m, no, hmm, lepsi asi bude kdyz se tam poptas.. :-)

            0 0
            • wroum  

              na mape prahy je v tom miste napis „bmx hriste“ nebo „na fialce“

              0 0
        • Manas  

          Hele a nechces se tam otocit zitra ? Zejtra nejdu do fachy budu delat na DP tak bych sel odpoledne proplachnout mozek. Idealne tak po 4 hodine. Co ty na to ?

          0 0
        • fousac  

          ze by neco uz dneska??? to abych rychle nacpal zpatky do vidle vsechno co sem vyhazel.. ;)

          no moch bych tam bejt tak 16–16:30 …

          kua to bude ostuda.. :-/

          0 0
          • cabbage  

            ja bych preferoval vikend, dneska a zitra nemuzu"-((((((

            0 0
          • ddd - andy  

            Tech 16:30 bych tam teroristicky mohl byt – jen doufam ze tam nebudou mit mlady bixaci zrovna trenink (ale myslim ze maj po-st-ct) Tak kdo jeste krom Fouse?

            0 0
            • fousac  

              uffff…

              vidle ve stavu temer puvodnim… tak ja za chvilku vyrazim… ;)

              P.S. na cem budes???

              0 0
              • ddd - andy  

                Balim to v praci a taky jedu. Cervena integralka, plastovej :-) bagl a pod sebou Spesla Big Hita..

                0 0
                • Pá-dlista1  

                  Zrejme flákač na plny uvazek :)

                  0 0
                •  

                  kua ze bych jel taky…

                  0 0
                • fousac  

                  dve hodky na bikrosce a sem tuhey… boli me i svaly co sem netusil ze mam… by jeden nerek, jaka je to drina.. :-/

                  vrele muzu dopoucit i pro damy touzici po zpevneni bricha.. ;)

                  a myslim, ze lekci 1 uz zvladam vcelku obstojne, tak jaka jsou doporuceni pro lekci 2 Pane Uciteli??? :)))

                  0 0
                  • enjoy  

                    a lekce 1?

                    0 0
                    • Pá-dlista1  

                      Dorazit vcas na spravne misto :)

                      0 0
                      • enjoy  

                        pravda:-) ale v tom pripade se fousac asi hodne zmenil:-)

                        0 0
                        • fousac  

                          nezmenil… mel sem 27minut fora..

                          lekce 1?

                          projet celou trat bez slapnuti do pedalu treba…

                          0 0
                          • enjoy  

                            jo tak to uz jsem taky pred nejakym rokem s kamosem zkousel.predpo­kladam taky na rozjezdu bez slapnuti:-).no mam dojem ze jsem to nedal,ale to jsem na to taky docela kaslal a moc neresil jak jedu.

                            0 0
                            • fousac  

                              tak se ukaz a muzes at muzes ukazat ja jezdi sam mistr enjoy..

                              0 0
                              • enjoy  

                                kdybych te neznal tak bych si myslel ze rejpes:-))

                                0 0
                              • McBlacky  

                                mistr Enjoy v poslední době vyměnil bike na mulatku :-)

                                0 0
                                • enjoy  

                                  a za praci:-).ale to neni moc k smichu,nejak me to stve ze moc nejezdim

                                  0 0
                          • enjoy  

                            nejlepsi je kdyz je sraz ve zbraslavi,to se te nemuzeme dockat:-)

                            0 0
                  • ddd - andy  

                    Lekci 2. bych pro tebe videl jako obstarani (nejaky obyc.) kratky sedlovky… :-) a posleze nauceni projeti tech 2 malejch dvojaku po zadnim – neboj ono to pujde.. :-))

                    0 0
                    • Pá-dlista1  

                      Tak on nema nad kolem manevrovaci prostor a chtel by s nim delat trialove kousky :) Se sedlovkou k nebesum se da tak jedine slapat a to je trochu nuda.

                      0 0
                    • fousac  

                      kdo levne daruje 27,2 sedlovku a platformy???? :)))

                      0 0
                      • Pá-dlista1  

                        Ja bych zase potreboval nejakou sedlovku se znicenym zamkem, abych si udelal teleskopickou. Prumer 30mm. Nabidky prijimam stale. Nebo koupim za rozumnej peniz primo teleskopickou sedlovku tohoto prumeru. Nebo uzsi jestli se delaj.

                        0 0
                        • fousac  

                          vali se mi tu jedna prumeru 30,55mm, dylka 310mm a v pulce je o cca 7st. ohnuta smerem dozadu..

                          0 0
                      • ddd - andy  

                        Aaaa ted me napadla jeste jedna vec. Nebylo by na skodu naucit se jezdit celou dobu s jednim prstem na brzdach… Je to sice vetsi zaber pro ruce, ale v urcitych „krizovych“ momentech ti to muze celkem slusne pomoct… :-)

                        0 0
                        • fousac  

                          to mam menit i brzdy?? na ty moje soucasny jsou kolikrat i dva prsty malo… :(

                          0 0
                          • Pá-dlista1  

                            To mate nejaky slaby prsty. Ja sem od doby Vecek vic jak jednim prstem nebrzdil. S cantileverama teda taky, ale to obcas nestacilo :)

                            0 0
                            • fousac  

                              diplomaticky…

                              nektere komponenty brzdove soustavy uz se blizi ke konci zivotnosti a tim padem uz holt nefungujou jako „za mlada“…

                              jeste add sedlovka: se da dostat 160mm rovnejch i se zamkem…

                              0 0
                              • Pá-dlista1  

                                No vidis. Hned mas kratkou sedlovku :) Ja nepotrebuji redukci do ramu, ale teleskopickou sedlovku. 16cm? Co ti zbyde, kdyz ji zastrcis do ramu?

                                0 0
                                • fousac  

                                  kratkou sice jo… ale tlustou… ja potrebuju 27,2 a ne 30,6(30,55 pr­esneji)… a stacila by mi tak 13–14cm dlouha..

                                  no co.. asi pudu do samosky a holt tam nejakou za dve kila koupim.. :-/

                                  0 0
                                  • blue  

                                    skoc do samosky k Maverickovi :-)

                                    http://www.singletrackworld.com/…/1477-12.jpg

                                    0 0
                                    • Pá-dlista1  

                                      No jo. Bych moch pouzit vnitrni nohy z XC vidlic. Akorat nevim jestli je na sedlovce ta povrchovka zadouci.....musim pouzit ze Suntoura, tam jde dobre dolu :)

                                      0 0
                                      • Manas  

                                        Tak ji rovnou pouzij, nastav sedlo a privar to .. :-) Samo jen pokud to nema byt teleskopicka. Osobne radsi jednu delsi nez 2 co se povolujou :-)

                                        0 0
                                        • Pá-dlista1  

                                          Musim to nejak vykoumat na novej ram. Ta standartni mi asi nebude stacit na XC a nevim jestli dlouha pujde dost zasunout. Tak sem pomyslel na teleskop. Original je docela drahej na muj vkus a kus trubky s objimkou neni nic slozityho. Ono to nejak dopadne. Jeste se nestalo, aby to nedopadlo. Treba pouziju tu novou sedlovku na pokusy :)

                                          0 0
                                          • McBlacky  

                                            ty a XC hmm…

                                            0 0
                                          • Manas  

                                            Ale osobne jestli ti muzu doporucit tak moc dlouhou sedlovku ne, i tam moje se pri mem XC ohejba. Ale zase je pravda ze ja mam 76kg. Kdyz uz dlouhou sedlovku tak na ni moc nesetri, abys nebyl jak Rehula a to ten ji mel jeste docela kratkou. Podle mne je tak tech 20 – 25 cm maximum.

                                            0 0
                                            • Pá-dlista1  

                                              To si to sedlo muzu nechat rovnou dole. To bych mel sedlo u kolen. Ja vozim maly ramy. Ale je videt, ze sice ctes denni tisk, ale nevidels Wintelovu na zakazku delanou sedlovku. On je urcite tezsi a taky vyssi nez ty a sedlovka drzi. Nekde vyhrabu foto.

                                              0 0
                                              • Manas  

                                                Denni tisk nectu, nemam kdy :) Ale mam tu zkusenost ze na tom jezdim. Vono taky docela dost zalezi jak se do pedalu opiras, vsak uvidis. Jinak bych se vsadil ze Wintel nema tu uplne nejtenci trubku. A rekl bych ze na tom zalezi. Ja mam prumer 30mm, stenu 2.5mm a stejne se ohejba. Taky totiz jde o to v jakym uhlu je ta sedlovka proti zemi.

                                                0 0
                          • ddd - andy  

                            Brzdy nutne menit nemusis, ale jak rikam, ten jeden prst by tem pakam pri uceni novej „triku“ docela slusel.. :-)

                            0 0
                            • Manas  

                              Ja bych se odvazil tvrdit ze radsi trenovat s obema brzdama, tedy dva prsty :-) Protoze nekdy i v letu, samozrejme v dalsich lekcich, je nutne je pouzit.

                              0 0
    • Otaku  

      kdo by jel v sobotu na tu bikrosku v Repich?

      0 0
      • wroum  

        podle pocasi.

        0 0
      • Marosh  

        jel bych hned… nemit anginu :-/

        0 0
      •  

        no po dnešní lekci jedu rozhodně, ale musí tam být lektoři :))

        0 0
      • fousac  

        podle pocasi, kocoviny a taky podle casu, kterej si vymyslite..

        0 0
      • kOmE  

        Podle pocasi

        0 0
      • fousac  

        kdo vsechno ma porad v planu na tu BiXku (v sobotu)???

        bylo by asi dobry dohodnout aspon cas srazu…

        0 0
        •  

          no ja bych jel, ale podle počasí, vypadá to na nic moc počasí – přeháňky .(

          0 0
        • Otaku  

          ja jo, pokud nebo o moc hur nez je. Sraz pokud mozno ne moc brzy, musim rano stihnout par veci (napr. se probudit)

          0 0
          • McBlacky  

            tak 10,30 na bixce? bych jel taky, a pak se třeba můžem někam jet podívat…

            0 0
            • blue  

              treba do Motola? to je kousek a z kopce :-))))

              0 0
              • McBlacky  

                tam bych právě nerad :-( když jsem viděl na bixce v Ďáblicích postávat několik typů se sádrama, tak mě napadlo, že ty polety nejsou zadarmo…

                0 0
                • Manas  

                  Ja si myslim ze to je rozhodne pozitivni … predstav si ze by u toho dirtu zewlovali funebraci.

                  0 0
            • Otaku  

              ja se asi srazim s Fousem v 10:15 pod Barandakem na Smichovsky strane.

              0 0
            •  

              tak jo v 10:30 snad tam budu, casova odychlka ± 10 minut urcite :))

              0 0
            • kOmE  

              Kdyz bude slusne ,tak bych se tam kolem 11hod objevil taky

              0 0
            •  

              KDO JEDE?? nemělo by sice pršet, ale všude je to morký… tak jestli se mam připravovat a nebo ne diky diky

              0 0
              • McBlacky  

                se tam ukážu, ale nevim kdy… předběžně jsme se dohodli 10,15 pod Barandákem na smichovský straně a trochu asi to projedem, takže tam budem tak 11,30 možná o kus pozdějc, nevim jestli teda někdo dorazí po včerejšku :-)

                0 0
                •  

                  hm tak si v nejhoršim udělam vejlet tam a zpět :)

                  0 0
        •  

          hm po dnesni trapne vyjizdce, kterou sem musel predcasne ukoncit kvuli pocasi mam spatny pocit ze budeme jezdit spis bahna 2004 a nebo bahnokros… ach jooooooooooooooo

          0 0
    • Smazaný účet  

      No není to špatný nápad. Nedávno jsem se nudil u litoměřické 4×ky a řek sem si že jí jen tak okopíruju a uffff, dalo mi to práci. Zjevně se předpokládá že to všichni budou skákat, neb do jednoho hrbu sem na vrcholku zaryl velkou pilu. A klopenky mě taky šokovaly. Ono to tak pěkně točí, člověk povolí brzdy, a najednou ho to vystřelí proti takovejdlem brutálum. Jenže přes tejden v 16:30 to nějak neee. Možná víkend. Ale asi se stejně prd naučim. Já se moc bojim. :o)

      0 0
    • fousac  

      tak vam musim rict, po sobotnim odpoledni na bikrosce mam pocit ze idealni kolo na bmx je author s rsteckem… :))) no rozhodne jich tam bylo nejvic…

      kdy dame dalsi session???

      to blacky: tak ten postupacek sem nakonec parkrat dal.. ;) ale mi taky povidali, ze mam kliku, ze mam fula, prej mit pevnaka, tak s moji technikou uz sem nejspis ryl rypakem tu roletu za tim.. :/

      0 0
      • McBlacky  

        jako že jsi ho skočil? my to zatáhli po Hvězdě, nejak mě to s tim rozesranym řazenim nebavilo, ještě jsem tu patku nerovnal, není motivace…

        0 0
        • wroum  

          jo skocil. muzu potvrdit :-)

          0 0
          • McBlacky  

            to jsem teda pro***l že jsem nezůstal, jsem chtěl vidět jak tam poletuješ, zatím z doslechu ti to prej jde :-)

            0 0
      •  

        Jo byl oto super, hlavně přijel mr Wroum a nechal nas povozit na svem křižníku, chroch chrocht :o) Potvrzuju Fousač si to dal, je to holt talent

        0 0
        • fousac  

          sem zvedavej, co rekne muj „talent“ na ten dvojak co do nej du priste.. ;) doufam, ze to nebude moc bolet… (tuk, tuk, tuk)

          dyk to bylo strasny… jeste ze sem se nevidel, jinak bych se na to asi pekne vykaslal… :/

          wroumuv tank je fajn, jen na bikros trosku tezkej, bych rek..

          0 0
          •  

            mno tak to sme dva, ale když je kratší než ta roleta, tak to pude ;) Jinak priste snad nezapomenu ten fotak…

            0 0
    • fousac  

      dalsi sraz ve stredu 13/10 v 16:00 v repich na trati.. :)

      a v planu je i sobota..

      0 0
      • wroum  

        pokud mi do toho neco zasadniho nevleze tak tam budu v tu stredu kolem 5. ten dvojak das. mas na to :-)

        0 0
        •  

          ja tam budu taky, smozřejmě

          0 0
      • Manas  

        Kdyz bude rozumne tak se tam taky zjevim. A kdeze to je ? :-) ideal mi to ukazat na mape :-)

        0 0
          • Manas  

            Diky, pokud nebude prset tak tam budu tak v 16:30

            0 0
          • Manas  

            Asi nejrychlejsi cesta z Cernaku vede pres Teplickou, po Letny nahoru ? Nebo si risknout Sterboholskou magistralu + Barrandov ? Co myslite?

            0 0
            • McBlacky  

              a co metrem na Řepy… dobře se tam dá dojet od Nám. Kinských PEtřínem, Ladronkou (Spiritkou) a pak po hlavní na Bílé hoře.

              0 0
            • Thidney  

              metrem

              0 0
              • Manas  

                A muzes popsat trasu ? Posledni stanici metra a pak jak ? Ja zas moc nemuzu jet XC, ten muj werk je hroznej … :-)

                0 0
                • McBlacky  

                  hele z béčka je to dost komplikovaný… debil proof trasa je z Hradčanský, pojedeš pořád po hlavní nahoru jako na Bílou horu (okolo Břevnovskýho kláštera) dá se tam jet chodník a pak cestička na levé straně. Vyšlápneš si to až na Bílou horu a pojedeš pořád rovně přes velkou křižovatku. Ani ne po kilometru narazíš na křižovatku napravo točna tram. za ní to vezmeš první vlevo a na konci této ulice (široká, uprostřěd mezi pruhy je zeleň) se dáš vpravo a to už uvidíš.

                  Z béčka je to nejlepší ze Stodůlek po Jeremiášově a pak to vzít někde okolo Opukové, nebo až pak po Karlovarské, objet se to dá, ale vysvětlit ti to takhle nedokážu. Bixka je v ulici U boroviček (tuším).

                  tenhle sraz bude ale jenom o blbnutí na bixce, možná přijde ke slovu objezd Hvězdy a pak návrat přes Spiritku a Petřín…

                  0 0
                  • Manas  

                    Tak me jde hlavne o to blbnuti, sem tam jeste nebyl tak to aspon vocihnu. Stejne me boli slachy pod kolenem tak to neni na zadny extremni jezdeni. Je ta BXka ostra ? A okolo nejaky trailsy ?

                    0 0
                    • wroum  

                      bixka je spis lehci. vedle je jeden malej neco jako dirt. nejblizsi trailsy sou cca 10 minut na kole – kousek od metra zlicin. sou ale dost „jety“ a nikdo se o ne nestara a moc lidi tam nejezdi.

                      0 0
      • jecnak  

        Skoda, jsem v Liberci a tezce pochybuju, ze se tam stihnu dostat, takze dalsi polety nechvam na jindy.

        0 0
        • McBlacky  

          ty se přihlaš až do pokročilých, basic polety ti jdou :-)

          0 0
        • Pá-dlista1  

          V sobotu a v nedeli jsme delali skolku FR v Liberci. Ze ses neprihlasil? Nakonec teda jeli jen zkuseni rideri skolici se vzajemne, ale zacatecnika by jsme taky proskolili :)

          0 0
          • jecnak  

            Ja jedu do Liberce jen v tu stredu, jinak pobyvam v Praze a okoli.

            I kdybych se tam v sobotu nejak dostal, tak pochybuju, ze bych zvladal, protoze sice hopsat umim, ale to co predvadim je tak v maximu moznosti meho vyslovene XC chrtiho bika.

            0 0
          • J.A.V.  

            Jo jo, začátečníci byli nemocnej :( Vzhledem k tomu jak se pak udělalo venku nádherně jsem musel zatáhnou žaluzie, jinak bych se z toho asi zcvoknul.

            0 0
          • ddd - andy  

            Porad mam pres sebou ten no hand drop z lavky.. :-)) – uspesne odjetej – pozn. pro rejpaly.. :-)

            0 0
            • Pá-dlista1  

              To byl pro me velkej podnet k zamysleni.

              Jestli treba nemam jit hrat kulicky za Pakistan misto jezdeni na kole :)

              Vsechna cest. Gaspi hadr :)

              0 0
              • blue  

                jeste je otazka, jestli ten no hand drop byl zamer :-)))

                0 0
                • Pá-dlista1  

                  Byl. Dokonce opakovane a kvuli foceni a nataceni nam Andy sdeloval triky predem.

                  0 0
                  • blue  

                    a kde jsou ty fotky? :-)

                    0 0
                  • ddd - andy  

                    Jen me trochu mrzi ta nedele, ale vzhledem k moji spolecenske unavenosti… Avsak neni vsem dnum konec.. :-))

                    0 0
                    • Manas  

                      Coze ?! Ty jsi pil ?! Ted si mi naboural obraz sveta … sem myslel ze si hlidas kaloricky prijem :-))))) Hele neprijedes do Rep zejtra ?

                      0 0
                      • ddd - andy  

                        Je po sezone, ne? Taxe musi z te ukaznenosti a odrikani trochu „vystrizlivet“ :-)))))

                        Zitra do Rep – asi se ukazu (cca 1700) – doufam, ze nebude moc foukat.. :-/

                        0 0
                        • Manas  

                          Kdyz hodne zafouka tak budou slusny triky :)

                          0 0
                        • Manas  

                          Tak jak dneska, vypada to ze hodne fouka. Daj se Repy dat i tak ? Nebo to je fakt tak naprd ? Jestli jo tak bych dal sraz na Modranske bikrosce, cca v tech 16:00. Mel by tam byt i Bob Sulek.

                          0 0
                          • Pá-dlista1  

                            Ty delas, jakoby te to jeste nikdy nesfouklo nebo si nemusel jednu rovinku na bikrosce jezdit proti vetru. Jestli muzu za sebe bez znalosti mistnich pomeru…je to naprd :(

                            0 0
                            • wroum  

                              jako znalec mistnich pomeru potvrzuju ze za velkeho vetru je to naprd. nicmene tady zatim moc nefouka (jsem ted asi 3 km od repske bixky). podam report kolem 4 hod.

                              jinak na modranskou „bixku“ nepojedu – od ty doby co to tam mladak a spol. prekopali a normalni skoky pouzili jako material na zvetseni velkych dirtu. (ktery fakt nedavam – i kdybych na to mel kolo, tak nevim nevim), to neni pro me.

                              0 0
                              • Pá-dlista1  

                                Hmm. Jak clovek nema tisic kol, na kazdou disciplinu podminky a nedre porad novy veci, musi mu casem ujet vlak. Ja to taky pozoruju. Sem celou sezonu nedirtoval a v sobotu jsem se horko tezko rozskakaval. Snad jen ta turistika (tady ma zkratku XC) se da jezdit porad a na cemkoliv.

                                0 0
                              • fousac  

                                kdyz ty to nedas, tak ja tam nemusim vubec.. :/

                                tudiz plati stale Repy.. ;)

                                0 0
                                • ddd - andy  

                                  Taky to stale vidim na Repy a kdyz bude foukat, tak zajedem do Hvezdy a zacnem se skolkou FR. co vy na to?

                                  0 0
                                  • wroum  

                                    sem zasadne PRO – do hvezdy nejezdim a tak se rad podivam na novy veci.

                                    0 0
                                  • blue  

                                    nechcete to nechat na jindy? treba na nedeli? :-)

                                    0 0
                                  •  

                                    sem pro, sraz ale teda v 16 u bikrosky? a halvne poradte co ansebe, vaham mezi kratasama, nebo 3/4 kratasy a nebo snad čapáky :/?

                                    0 0
                                •  

                                  Dnes to v repich nechutne foukalo a tak sme si uzili malou exhibici od zkušených, kluci sem si připadal jako děcko, co se zrovna naučilo jezdit na kole mezi vama, no snad na to nějaký ty vlohy mám. 2 Wroum doufam, že tě ta oprava na moc nevýde, dej vědět jak si dopadl.

                                  0 0
                                  • Pá-dlista1  

                                    Tys mu rozbil kolo? :)))

                                    0 0
                                    • Manas  

                                      Kdepak, na to si Wroum vystacil sam … ted ma peknej kloubovej trolejbus.

                                      0 0
                                      • wroum  

                                        uz mam 3 krizovy scenare:

                                        1– pujde srovnat (coz pochybuju) 2– pujde koupit jen kyvka (bude draha) 3– budu do toho muset zapojit frantu mrazka aby mi uvaril kyvku z ocele

                                        jo holt si za to muzu sam. asi sem vul, ale fakt sem si myslel ze se tomu stromu v pohode vyhnu :-)))))

                                        0 0
                                        • Pá-dlista1  

                                          Sem si jednou myslel taky a dopad jsem uplne stejne. Ted vychazim z teorie, ze kazdy strom na dohled trefim a vetsinu co vidt nejsou liznu. Je to sice prizdisracsky, ale od ty doby jsem uz zadnej ram… no vlastne jeste jeden, ale na skaly zadnou teorii nemam :)

                                          0 0
                                          • wroum  

                                            asi budu muset prehodnotit svou teorii a nastolit neco podobneho jako ty. jen porad vlastne nechapu co se stalo. zadna rana (na zem sem sel spis z principu a abych se vyhnul stromu), myslel sem ze sem si skrtnul pedalem a ono se uplne prestalo tocit kolo – proste se neveslo do kyvky. jo a jet na kole rovne se zatocenym prednim kolem (taky trochu bokem) je opravdu zvlastni pocit. ponauceni pro priste? do stromu vzdy primo, bokem nikdy. :-)

                                            0 0
                                            • Pá-dlista1  

                                              Presne to se mi stalo. Akorat ja sel jeste kus cesty v kotoulech. Kolo bylo nepojizdny a sel jsem trictvrte hodiny dolu z kopce kam sem si vytlacil. Okolo stromu se omotala kyvka i klika :(

                                              Primo to nezkousej. Sem takhle ohnul ram i vidlici :( a jeste by sis mohl ublizit.

                                              0 0
                                  • ddd - andy  

                                    Tak na priste pripravim trosku promyslenejsi trasu, kde bude jak neco na uceni a u toho treba o5 jemna prednaska.. :-)) tak i trosku vetsi polety.. :-)) ps:wroume sundej kyvku a zacni rovnat, urcite to pujde..

                                    0 0
                              • Manas  

                                Nemyslis nahodou dualku ? Ta je „trochu“ vetsi .. ale tam se chystam taky. Nicmene Bob tam byl v nedeli a na dopadem se valely strikacky a nechci si neco koupit zadara. Tak furt platej Repy. Jinak kdyby se lokalne zmenily klimaticke podminky tak dej vedet ma 604276560. Vyjizdim z prace v 15:00 a tak info ve ctyri bych necetl :-)

                                0 0
                                • wroum  

                                  dualka – nic pro me -to se mi fakt nelibi. teda jestli to je ta za krizovatkou kousek od Prioru – o jiny nevim.

                                  starou bikrosku sem myslel – takovej krasnej plac plnej skoku kousek od hotelu DUM. je tam takovej peknej barak co vypada jako observator nebo hvezdarna. je to skoro v lese. jo a je tam starej rozjezd, kde sou este trochu patrny jednotlivy drahy.

                                  info poskytnu.

                                  0 0
                                  • Manas  

                                    Tak to je neco jinyho, to co myslim ja je pod policejni akademii.

                                    0 0
                              • kOmE  

                                Dopr. doma budu az v 16:10 a nez se dopraskam z malesic do rep ,tak bude tak 17:10 ,doufam ,ze tam jeste bude nekdo. to info o vetru by se hodilo trochu driv ,tak v 15:00,v 15:15 padam z prace. V sobotu jsem to nestihal ,tak dnes snad uz jo /:)

                                0 0
                                • wroum  

                                  ok info poskytnu driv. do rep dorazim taky kolem 17.10 – do 5 tocim kola petiletky, kolo uz mam hozeny v aute pred fachou.

                                  0 0
                                  • Manas  

                                    Presne jako ja :-)

                                    0 0
                                  • kOmE  

                                    Tak je to v prdeli ,sef si udelal poradu a ted jsme skoncili,takze nez dojedu domu tak bude a vyjedu ,tak bude pet hodin a do rep bych dorazil tak v 18:00 kua

                                    0 0
                          • fousac  

                            muze byt…

                            ale aby to vedeli i ostatni…

                            ted uz jenom vymyslet, jaky vnitrnosti dat do vidle.. ?:|

                            0 0
                    • Pá-dlista1  

                      Sme si to sjeli jako v sobotu a mensi chillout na dropech a hajdy dom. O nic extra jsi neprisel. Snad jen Ivanek jel FR na freestylu, tak tos mozna jeste nevidel :)

                      0 0
                      • ddd - andy  

                        Chtel jsem vas prekecat na ten Jablonec.. i na fotkach to vypadalo velky… Tak snad priste.. :-)

                        0 0
                        • mAk  

                          za Břízkama? no je tam teď pár novejch skoků, ale začali tam trochu rejpat bagrama kuli lyžařskejm tratím tak mi zničili dopad u jedinýho skoku na kterej sem se odvážil (c; ten s rozjezdem přez údolíčko a dopadem do břehu a nevim jakej je vůbec teď aktuální stav. Jinak je tam teď nově takovej transférek, že se asi musí lítat nějak bokem, já sem na to jen vyjel, sem sralbobka (((c:

                          0 0
                          • Pá-dlista1  

                            No jak te tak posloucham, tak tebe asi ani nenapadlo, ze to jsou dropy :) O tomhle vim, ale to neni to zajimave. Spis tohle: http://mtb.netbox.cz/photos/1098.jpg Prej to neni tak strasny jak to vypada, ale zname svy lidi a radsi to prenecham zkusenejsim droparum.

                            0 0
                            • mAk  

                              No tak nejsem žádnej velkej spíš ani malej skokan ale dropík od skoku rozeznám, to co je na fotce znám a když si pod to stoupneš tak tomu vůbec nerozumim, že to někdo dává, ale je tam pár lopatovejch věcí, čemuž já řikám skoky (c; a pak právě to nový, to už zavání dirtařinou, akorát je to v kuse bez díry mezi. Tak asi tak, ale třeba to tam už ani neni, páč to vypadalo že se tam situace aktuálně mění ze dne na den…

                              0 0
                              • Pá-dlista1  

                                Sem si delal srandu :) Proste tohle myslel Andy. Ty skocky by jsme navstivili jen tak bokem.

                                0 0
                            • ddd - andy  

                              Fotky klamou.. A z tyhle fotky se budu blbe presvedcovat ze to neni velky a ze az tam prijedu tak to rovnou poslu.. himlhergottdon­rweterkrucajse­lement.. :-))

                              0 0
                              • mAk  

                                jojo máš recht fotky klamou. Já sem tam hned velde loni ten kopec jen sjížděl to tam eště nic nebylo, pak sem viděl tydle fotky, tak sem se tam jel podívat a na fotce to tak nevypadá, ale mě to příde eště větší v reálu, když si pod to stoupneš (c:

                                0 0
                              • Mox  

                                To by si dal..

                                0 0
          • kolombo  

            Kdybych to vedel, tak jsem se prijel podivat.

            0 0
    • Peslezedirou  

      V kolik a kde se sejdem?

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.