ako odstranit netesnost UST rafkov?

8 nepřečtených
  • Candy

    Chalani poradte prosim ak mate skusenosti, mam bezdusovy rafik a pri horlivom prezuvani v terene sa mi podarilo odstranit taky ako keby silikonovy potach na vnutornom zvare rafku.Myslite ze to moze byt dovod preco mi z kolesa unika vzduch z otvorov spici? Mali ste uz niekto podobny problem?

    0 0
    • Mamutt  

      Z toho si nic nedělej, duše to jistí ;) Jen rejpu, sorry ;)

      0 0
    • Daf  

      Co mas za rafky? Ja na USTckach nic jako silikonovej potah nemam. Nemas v rafku UST vlozku? Jinak nepis ti to unika kolem ventilku. Ja gumicku ventilku mazu silikonovou vazelinou.

      0 0
    • BB  

      pokud ti uchazi vzduch okolo spic, tak problem je v testnosti mezi ventilkem a rafkem. Vyšroubuj ho, pořadně všechno vyčisti, na místo dotyku s rafkem muzes dat trochu vazelinky a poradne dotahnout, ale ne pretahnout !!!! Pozor na to, uz mi to uchazelo kvuli tomu, ze jsem to pretahl a zdeformoval ventilek. V nicem jinem to nemuze byt, pokud mas opravdu UST rafek. Niceho silikonoveho jsem si na UST rafku nevsiml, tak nevim.

      0 0
    • Candy  

      Su to shimano rafky s uchytenim spic na ich boku. Tym potahom som mal na mysli tenucku vrstvu priesvitnej zelatiny v oblasti zvaru rafku. Od prvej chvylky si myslim ze je to skor aby sa neposkodila pripadne pouzita (Mamuttom milovana) dusa.Len co bude trochu casu vrhnem sa do kulinarstva s vazelinou a ventilom. Vdaka za radu. Vlastne som ten ventil vtedy prvy krat daval von takze to moze byt ono. Teraz som si vlastne uvedomil ze som takmer 3000km co ich jazdim nedostal defekt. Kym som vozil duse som sice tiez moc casto koleso nepichol, ale 3000km?…Clovek na financiach ani hmotnosti UST-ckami neusetri ale ale pohodlie a odolnost gumy je protivahovou.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.