• lev

    Ahoj zajímalo by mne jaký je momentálně nejlepší web shop na MTB díly? Chci si koupit Shimano XT přehazovačku ta stará už má vůli.

    0 0
    • rasto  

      zde na B-F ma oproti poctu pochval www.bikestore.cz (Dan Turecek) mizive promile negativnich pripominek. takze bikestore! ;-)

      0 0
    • confido  

      Take hlasuji pro bikestore.. Mam jen ty nejlepsi zkusenosti..

      0 0
    • Vrci  

      já zas pro velotrade a koloshop.

      0 0
      • pitelboy  

        ja jsem byl zatim docela spokejen s velotrade.ko­loshop me dost zklamal

        0 0
      • Vrci  

        z našich luhů a hájů: velotrade – došlo vždy do dvou dnů, když neměli skladem telefonicky domluvená změna na jinej typ koloshop – trošku problém s objednáním – chyba na mojí straně – spadnul mi počítač před druhým potvrzením, ale v pohodě vyjasnění přes mail bikestore – zkoušel jsem něco co nemaj v sortimentu a do Čech se myslím ani nevozí (Mizuno) na mail nereagovali z Německa: bikeparts-online.de – v pohodě, komunikace v angličtině, zasláno posten restante těsně za hranice. Dokonce mi Sasha hlásil, kdy balík dorazil na poštu. action sport – jednání rychlý, ceny supr, ale zblbly mi jméno v adrese, psal jsem jim zpátky, že je tam chyba. Odpověděli že je to jen ve faktuře. Ještě že mě na ženská na poště v Bushopsreutu znala od vidění (nebyl jsem tam prvně) a dala mi to.

        0 0
    • McBlacky  

      to záleží odkud jsi… v Praze Bikestore, Trinnity v pohodě osobní předání, takže neplatíš dodávku. Velotrade nabízeli možnost poslání za 20kč. když jsi platil převodem, expa ta nejlepší. Koloshop, objednávka jim trvala dlouho a pak dodali špatnou barevnou kombinaci a mírně rozcentrovaný ráfek… jediný co rozhodně nedoporučuji je Akcebike, u nich už jedině to co mají na Floře v showroomu, objednávky dvě a dvakrát nic i přes urgence.

      0 0
      • RUMcajs  

        No, nevím jak u tebe, ale kámošovi předal Tančin SPD osobně a za méně než jeden den.

        Koloshop je Teplicích v Čechách a do UL není po smluvené schůzce dovoz problém (má-li to majitel při cestě).

        To jsou zase moje zkušenosti.

        0 0
        • sis  

          Ja jsem v Koloshopu objednal vidli a doma jsem ji mel za 2 dny. takze spokojenost. Jenom nedodali cesky manual, ale ten jsem sehnal na netu.

          0 0
          • RUMcajs  

            Manuály jsou pro netechnicky a nelogicky založené jedince.

            Správnému bikerovi stačí fotka aby věděl, jak má asi namontovaná součástka na biku vypadat a pak už je montáž hračka.

            Shimano 525 Disk brake – namontováno a odvzdušněno za použití kombinaček, řezačky na koberce a SDS vrtačky. Funguje bezvadně, složeno bez návodu.

            0 0
            • sis  

              Nemyslel jsem montaz, ale chtel jsem vedet co je vevnitr, udrzbu atd. To z fota asi nepoznam:-)

              0 0
            • Lister  

              Český návod je podmínkou pro prodej v ČR. Bohužel na to většina prodejců sere a vesele porušuje zákon. Jde jen o morálku lidí co si dovolí. Přítomnost českého návodu taky může něco naznačit o serióznosti obchodníka a o jeho vztahu k zákazníkovi. Já jsem jednou taky koupil bez návodu, ale předem se mi za to omluvili a taky slíbili, že pokud nechám adresu tak mi ho, až bude, pošlou(byl to model až na příští sezónu a ještě ho neměli přeložený).

              0 0
              • Tumig  

                Český návod sice povinný je. Ale z vlastní zkušenosti (počítače) v 90% u výrobku není.

                0 0
      • iNY  

        S akcebike mam uplne stejnou zkusenost, na plaste jsem cekal 4 tydny a pak to stejne nebyli presne ty co jsem chtel. Primo na krame toho moc nemaj

        0 0
    • biker007  

      zkousel sem koloshop, kolokram a velotrade, vsechno bez problemu. bikestore sem osobne nezkousel, ale lidi co znam tam nakupujou dost casto a jen chvali.

      0 0
    • aku  

      bod pro bikestore.

      0 0
    • Twisp  

      dobra zkusenost: koloshop.cz,trin­nity.cz,kupko­lo.cz (byvaly kolobchod.unas­s.cz),pells.cz

      nevim co si mam myslet o akcebike.cz…jed­nou sem tam objednaval rukavice od pellsu (btw. nic moc,divne sedeli na rukou) rukavice prisli ale hrozne za dlouho cca. 2.mesice nutno rici ze prisli gratis a s omluvou

      0 0
    • Meesha  

      Bikestore – nikdy zadnej problem, vsechno vetsinou do 2 dnu k osobnimu prevzeti a vyborny jednani. Koloshop – taky v pohode. Nevyhodou pro me je, ze neni v Praze, ale postou to taky de.

      0 0
    • Seppy  

      ja mam Koloshop blizko, takze osobni predani, takze davam bod pro koloshop…

      0 0
      • pitelboy  

        jo a s pellsem taky spokojenej nejsem. objednal jsem sedlovku. prej ze za 2 dny bude. trvalo to asi 11dnu… pak sem chtel objednat letosni model predstavce. Prej "nemame a uz nebudou, ale nechtel byste jinej v jiny dylce? ty mame " ! Ze ctvrt roku pred koncem roku nemaj zbozi me dost sklamalo a prekvapilo !

        0 0
        • Keli  

          ze nejsou veci ctvrt roku pred koncem roku je uplne bezny, zkus si treba sehnat marz vidli junior a vys a nehrozi, nema ani dovozce

          0 0
    • Lister  

      Kupoval jsem zatím jen přes bikestore. Byl to hydrapak. Bohužel ho vyprodali, ale majitel zajistil novou dodávku, sice v jiné barvě, ale bod za snahu. Jednali jsme přes mail, ale pokud jim dáš telefon, tak s tebou budou asi komunikovat přes něj. Po dojednání změny té bavy ho ještě ten den odeslali..

      0 0
    • Kóča Popovič  

      Já jsem udělal dobrou zkušenost s Bikezone. Dvě položky dokonce poslali lepší, protože požadované neměli už skladem a chtěli dodržet termín (dostal jsem tedy zboží o cca 200 Kč dražší, než jsem zaplatil).

      0 0
      • vicmac  

        Také hlasuji pro BikeZone. Objednávám u nich již delší dobu a vždy naprsoto bez problémů.

        0 0
      • Krutor  

        Nemám zatím moc zkušeností, ale vždycky se rád podělím o ty dobré – což je u mě jednání lidí z BIKEZONE. Když jsem pro kámoše ke 40-nám sháněl před pár dny Hydrapak, operativně sehnali, dodali obratem na krám v Brně a ještě si to ověřovali telefonicky. OK.

        0 0
        • Iroo  

          Kupoval jsem v Bikezone pláš? a páčky. Zboží které měli mít skladem mi přišlo „už“ za 2 týdny od objednání z důvodu zvláštního svátku „předvelikonoc“, ale zato bez daňového dokladu. Doklad nemám ani po třech urgencích dodnes…

          0 0
    • DJSUN  

      bod pro kupkolo.cz kliky XT jsem měl doma třetí den

      0 0
      • vlk  

        jo to je supr včera mi paslali kliky,tak doufám, že o výkendu vyjedu.Navíc jsou velice rozumní co se týká cen a když se jich zeptám na slevu, tak mi ji dají a ne jako např. koloshop, který se ještě skoro naštve.

        0 0
        • sipka  

          Takže když jdeš třeba do potravin a koupíš rohlík, tak u kasy taky smlouváš ? Nebo kdekoliv jinde. Řekl bych, že ne. Neřeknu, když si nechám postavit kolo třeba za 30 litrů, že se zeptám jakou mi daj cenu, ale smlouvat kvuli jedněm klikám mi přijde jako velká drzost a nedivím se Koloshopu, že takový lidi nemaj rádi

          0 0
          • vlk  

            Koukni.Každá věc má svoji hodnotu.Když ji prodávají, za hodnotu, která ji přísluší, tak si ji rovnou vezmu.Ale když za něco chcou víc než to má hodnotu, nebo se dozvím od kámošů že z velkoskladu to berou za 1/4 ceny, tak se zeptám.Já nesmlouvám.Já se jen slušně zeptám jestli a jakou by byli ochotni mi poskytnout slevu.Slušný obchod se chytne.Navíc když už někde nakupuji dost dlouho, tak o slevu žádat nemusím a dostanu ji automaticky.

            0 0
          • vlk  

            myslím, že samo bikestore co tu má reklamu nabízelo možnost bikeforákům, říct si cenu, za kterou to chcou.

            0 0
            • pavelr  

              By mě zajímalo, jak to funguje. To mám napsat, že jsem bike-forák, že mám tenhle nick a že chci slevu nebo jak?

              0 0
              • vlk  

                no ne vždy jsme napsal „na bikeforu v reklamě jsem viděl, že dáváte slevu“ -nebo něco podobného a on mi ji prostě nabíd.Nebo „na základě reklami na bikeforu se chci zeptat vidlice ta a ta byla by možná sleva 1000Kč“.A on napsal něco jako „no maximálně byh Vám dal 900“ apod.Ale už tu tu reklamu nemají.

                0 0
                • vlk  

                  teda mají, ale již nepíší o smluvené ceně s bikeforaky.

                  0 0
          • Lister  

            Kupoval jsem DVD rekorder. Měl stát 9500. Stačila jediná věta, jestli by se s cenou nedalo něco udělat a rázem stál 8500 což bylo o 2500 mín než je ofic cena, takže teď už beru většinu cen jen jako orientační :-).

            0 0
            • grafik  

              … pri koupi hi-fi-ny jsem taky dostal ‚smluvni‘ cenu 1000,–

              0 0
            • enjoy  

              to musel byt velmi zoufaly obchodnik:-)

              0 0
              • Lister  

                On si velmi neuváženě dal jednou do jedné reklamy garanci nejnižší ceny a to udělal obrovskou chybu, tedy alespoň pokud tam nekupuju já tak ho vždycky oškubu, protože na netu najdeš vždy všechno levněji :-)

                0 0
                • RomanH  

                  Ale bud v klidu, i tak na tom vydela. A tak to ma byt :o)

                  0 0
            • tradic  

              Pred pul rokem jsem kupoval televizi. Normalni prodejni cena 32 990,–. Obmejloval a obtelefonoval jsem asi 16 obchodu a e-shopu a dostal jsem se na cenu 20 490,– a jeste na tom porad museli vydelat, to je maso.

              0 0
          • wroum  

            cena je vzdy otazka dohody. lina huba = tenci penezenka :-) navic i u koloshopu to funguje, minuly tyden sem shanel kolegovi axela a ten nejlevnejsi byl na koloshopu uz vyprodanej a Tancin mi nabidl verzi Elite s LO za cca 3800 a nakonec jsme se dohodli, ze tech 3300 bude tak akorat… oba sme spokojeny – ja dobre koupil a on prodal a netratil na tom. v cem je problem?

            0 0
            • wroum  

              este dodam, ze vidlice byla hned druhy den na poste k vyzvednuti. proste max spokojenost.

              0 0
            • enjoy  

              spis byl rad ze ti ji dal tak draho.asi by nemel potrebu srazet cenu o 500,– kdyby se prodavala sama.

              0 0
    • vlk  

      Konkrétně jestli sháníš přehazku xt 04 tak jsem ji koupil u koloobchod.Počkal jsem si sice týden než ji dovezou z velkoskladu, ale zase cenu jsem si domluvil takovou, že mi ji nikdo jiný nebyl ochoten nabídnout.

      0 0
      • jo  

        Vybornou zkusenost mam s AKCEBIKE …byli velmi rychli naopak moc dlouho jsem cekal na zbozi od BIKEZONE.

        0 0
        • vlk  

          jo akcebike rychlí ale nabýdli mi vyšší cenu.Jinak koloshop bral jsem vidlici-slevu dali taky, byla do dvou dnů doma.Špatné zkušenosti mám s Cykloservis U Tyrše Jaselská 29 Praha.U těch jsem si domluvil, že mi schovají tretry že si pro ně za 2 dny osobně přijedu.Přišel jsem k nim a o ničem nevěděli i když mi všechno mailově potvrdili.Samoz­řejmě vše vyprodáno.

          0 0
    • RomanH  

      Tuzemske : e-shopy Koloshop – dobre ceny, mel jsem vzdy stesti na solidni a rychle jednani (cca 5×) BikeStore – solidni a rychle jednani, ceny obcas trosku vyse (na netu me nebavi smlouvat) (cca 3×) Velco – objednaval jsem si tam spice SAPIM. Solidni jednani (2×) AkceBike – ja na nej hodne nadaval kvuli vnucovani se na starem B-F. Jednou jsem si ale pres nej objednal brzdove desticky a druhy den jsem je mel doma – moc prijemne me prevapil, ale jsou zde na nej rozporuplne reakce (1×)

      Zahranicni e-shopy TNC – Hamburg – nic moc vzhled stranek, maly sortiment, ale obcas vyborne ceny (Maraton S za 395 Euro) (1×) ActionSports.de – velky sortiment, vyborne ceny, bezproblemova platba kreditkou, chybi mi komunikace se zakaznikem (1×)

      0 0
      • Vojtíšek  

        na Actionsports.de jsem nakupoval 2× a komunikovali bezproblémově.

        0 0
        • RomanH  

          Ja uz jsem to sem nekdy psal (tusim do prispevku Problemy se zahranicnimy e-shopem). Objednal jsem si, platil kreditkou, vecer jsem si uvedomil, ze mam na karte nastaveny nizsi limit pro internetove trasakce, zvedl jsem jej, psal jsem 2× do ActionSports – vubec nereagovali, najednou mi zmizly z uctu penize a celkove za tyden po objednani bylo zbozi doma. Chybelo mi u nich alespon par radek typu vse jiz ok nebo podobne…

          0 0
    • mastihuba  

      Já trošku odbočím od tématu.
      Osobně upřednostňuji nákup v kameňáku se solidně zásobeným skladem. Pokud je obchodník trochu rozumný tak si odchytne dobré zákazníky a vystaví jim zákaznické karty s odpovídajícími cenami. Objednat zboží telefonicky nebo mejlem a pak si je připravené vyzvednout by taky neměl být problém.
      Na e-shopech se mi zatím nelíbí malá zásobenost skladů a tím se samozřejmě protahující dodací lhůta. V sezoně čekat na komponent 3–4dny mi celkem vadí.

      0 0
    • MARIN  

      Bikestore- nekolik nakupu bez problemu. Stejne tak odpovedi na otazky.Po domluve sezenou i to co neni primo v nabidce.

      Koloshop- nekolikrat osobni odber po telefonicke domluve, takze taky bez problemu

      Velotrade- 3 nakupy bez potizi, skoda ze jim nefunguje telefonicka domluva

      Akcebike- 2× objednano ruzne zbozi, prislo potvrzeni objednavky a pote dloooouha doba po ktere prisla odpoved ze zbozi neni skladem. Je to zkusenost ze zacatku roku ale tenkrat nereagovali na nic(telefon,SMS,ma­il) a pak uz jsem je nikdy nezkousel

      Pells- objednano sedlo a bez problemu po tydnu dorazilo

      0 0
    • PietroUL  

      Nejvíc nakupuju na koloshopu. Nikdy nebyl problém s osobnim převzetim 20 km od sídla firmy a to ani když jsem kupoval jenom 1 řetěz. Dobrou zkušenost mám i s bikestore.cz.

      0 0
    • Fuki  

      Pro mě jedině koloshop. Moc lidí to neví, ale Honza Tančin při týhle práci vystudoval náročnou VŠ. Studovat a pracovat najednou = max. stres, klobouk dolů!

      0 0
      • wroum  

        taky mam s koloshopem jenom dobry zkusenosti. objednaval sem tam uz asi 6X a vsechno dorazilo max do 4 dnu. vzhledem k super cenam a jednani uz ani nemam duvod zkouset ostatni bikeshopy (zatim). veskrze pozitivni zkusenost mam taky s trinnity.cz, bikestore sem nikdy nezkousel. akcebike nepripada v uvahu – to radsi kamenej shop. ostatni e-shopy maj tak priserne udelany www stranky, ze by me ani nenapadlo jim duverovat a neco si tam objednat – proste nechapou ze musi se zakaznikem „komunikovat“ na urovni.

        0 0
        • Peslezedirou  

          V koloshopu jsem taky párkrát nakupoval, pokud jsem objednávku poslal do 2h tak mi to ještě ten den Tančin poslal a druhý den jsem si zboží vyzvedl na poště. Jednou mi poslali náboje XT a každý měl jiný rychloupínák. Cinknul jsem Tančinovi a domluvili jsme si výměnu v Holešovicích, takže všechno Ok. Jednání koloshopu je super.. Dobrý shop je také Bikezone, tam jsem měl malý problém s dodáním vidlice, ale to se také vyřešilo a Vojtíšek mi ji zaslal zásilkovou službou, tak hodnotím také jako super.

          0 0
      • TinkTink  

        No to jo no…ale co ma jeho vzdelani spolecne s ekonomikou a managementem? :o)) (priznavam, ze ma technologie taky neni ideal :o) )

        0 0
      • Martyss  

        imho.....když zvládnul vést firmu, tak pro něj ta VŠ asi těžká nebyla..:-)

        0 0
    • robot  

      Já dávám bod Cyklovb shopu do jednoho dne a ještě mi dobře poradil.

      0 0
      • kusabi  

        ty jeho ceny fakt plati? ma je OPRAVDU nizky…chci si objednat dualy..ma je o 4 levnejsi!

        0 0
    • banditos  

      Hlasy dávám násleující. Nejvíc mi vadí, když někdo neodpovídá. Nakupuju skoro vše na webu i lyže apod.

      1. Novinka www.mtbshop.cz – nejhezčí shop na kola, který jsem viděl, přehledný, zdarma vozí kola po Praze a držší komponenty taky, má zatím slabinu je nový a nemá všechno zboží, mluvil jsem s nima jsou v pohodě a věci dokážou sehnat a na ceně se dá domluvit.
      2. bikestore – je sice hezké že tam mají dobré ceny, ale jednou mě zklamali, jinak jsem tam nakupoval v pohodě, ale mají jen dražší zboží, občas mi chybí nabídka např. Remerx ráfků apod.

      3)koloshop – fajn jednou jsem nakupoval spokojenost, odpověděli rychle

      Co nesnáším, když se mnou nikdo nekomunikuje, at to klidně přijde za 8 dnů, když nějaký peníz ušetřím, ale a? mě někdo o tom informuje.

      To? vše. Navíc jsem si všimnul, že má mtbshop.cz docela dobrou reklamu na těchto stránkách.

      Osobně docela zajímavé téma.

      0 0
      • dalimil  

        tu jses teda agent s teplou vodou ty mtbshope co vozí zdarma po Praze …

        0 0
        • banditos  

          Ale no tak Dalimilku, přeci se nebudeš čertit. Budliky, budliky :-) Ten mtbshop.cz je pro bikery a kdyz nekdo bude chtit super cenu tak ji prostě dostane. A už dost nebudu nosit dříví do lesa, jak se říká u nás. Jinak se podívej na stránky www.sweb.cz/megabanditos a tam je nase grupa ty teplej agente :-o

          Dival jsem se na Tve kolo pekna barva. Neni ta foka z ledna nahodou z Jizerek???

          0 0
          • dalimil  

            jste opravdu super skupina a jistě všichni hojně využíváte toho super mtbshopu :-) nic proti němu nemám,ale nelíbí se mi ta tvoje tlačenka.reklama se dá dělat i jinak,že.

            fotka z jizerek je

            0 0
          • slayer  

            No jo další ubožák co se mu nechce platit za reklamu.

            0 0
    • Charles  

      nejlepsi??? to je tezky, neb nemuze byt jen spokojenych zakazniku.

      kupuju na BikeStore(dopo­rucuju), znam tam dana a leguana. dodaci lhuty v pohode, ceny viz nize… sezene vjeci i mimo nabidku, kdyz na netu najdu lepsi cenu, da jeste lepsi, a kdyz nenajdu, tak jako stalymu zakaznikovi slevi. a o to tu mozna jde, zacit kupovat na nejakym osvedcenym shopu, a toho se drzet

      Akcebike? 1× na Floře v showroomu – rychlovka v patek pri ceste domu, vjec co meli na sklade

      0 0
    • Lada1  

      www.kasa.cz ?????

      0 0
    • Darkson  

      já musím pochválit velotrade. v neděli jsem si onjednal zboží a v úterý jsem měl doma upomínku, že mám věci na poště. Mimochodem jsem z Prahy a Velotrade sídlí v Havířově. A samosebou bikestore.

      0 0
    • omm  

      http://www.kolokolo.cz/…prehazovacky nemám zkušenost, ale cenově na tom nejsou špatně.Zapřemejšlim o těch Crossmaxech pokud je koupim dám vědět jak tento obchod funguje.

      0 0
    • skipXC  

      www.kolokram.cz dost levný…

      0 0
    • mastihuba  

      Si musim ulevit. :) Ve třech zde vychvalovaných e-shopech jsem udělal po jedné objednávce. 3× jsem objednal přes internet a 3× zboží zrovna nebylo skladem. Čekací doba vždy cca 7–14dnů od objednávky.
      Sám dělám taky v ochodě, takže chápu že všecko skladem mít nelze a objednávky k dodavatli se dělají 1× za týden. Co nechápu je proč v malým kameňáku mohou být zásobeni líp jak kdejakej celorepublikovej e-shop a zboží mají skladem.

      V jiných odvětvích se mi něco podobnýho nestává. Automechanik mi odpoledne rozdělá auto a ráno do desíti hodin má v ruce potřebný náhradní díl.
      Jsem si už zvykl odpoledne objednat a v poledne to mít na stole. Dodávku do 10dnů beru jako průserovou záležitost.

      0 0
    • Petr_67  

      http://www.cykloshop.cz Asi největší výběr kol co jsem kde viděl, zkušenosti dobré.

      0 0
    • caesar  

      ohledne koloshopu…je to jen obchod, nebo jsou tam schopny i montaze?

      0 0
    • wroum  

      v patek sem kupoval pres bikestore a v pohode. osobni odber v sidle firmy (1,5km od meho bydliste). dobra zkusenost. takze bod pro bikestore a koloshop.

      0 0
    • Luda1  

      A co si myslíte o www.bikezone Jaky mate zkusenosti? Luda

      0 0
    • dalimil  

      kupoval jsem akcebike a velotrade,obojí bez problémů…

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.