• B-I-K-E-R

    ahoj nemá někdo dva náramky a chtěl by jeden prodat tak já bych to od něj bral u nás už nejsou k dostání dík

    0 0
    • blue  

      neslo by se priste zeptat v uz zalozenych diskuzich o naramcich?

      0 0
      • dalimil  

        že by další nezbytná propieta pravověrných bikerů ? Takže se teď budou zdravit jenom cyklisti s náramkama ? :-)

        0 0
        • B-I-K-E-R  

          mají to všichni bikeři takže to chci i já

          0 0
          • wroum  

            ja ne a nikdy, opakuji NIKDY nebudu mit. kdyz slysim slova jako lance, naramek, armstrong (trumpetista mi nevadi a ani ten mesicnan), otevira se mi kudla v kapse.

            0 0
            • blue  

              chces pujcit ty knizky? mam je obe v praci :-) neni to az tak spatny cteni :-)))

              0 0
              • wroum  

                ne diky :-) neprenes bych pres srdce ze bych ti nemel co vratit.

                0 0
            • rock  

              Proč? Lance mi nevadí. Akorát že náramek je žlutej a já mám doplňky i bike v kombinaci černá x stříbrná … a navíc pochybuji, že mne to nějak zrychlí.

              0 0
              • wroum  

                me lance jako clovek taky nevadi, ale vadi mi VSE okolo jeho jmena, kazda zasrana organizace vyuzivajici jeho jmeno, kazdej pokus zbohatnot na jmene nekoho slavneho. nechapu zoufalce ktery chtej mit TAKY naramek (ze by to bylo tim jmenem napsanym na tom zlutym obojku?). proste me sere kdyz nekdo musi jit za kazdou cenu s davem. obdivuju lidi, ktery neco dokazou ale nikam se necpou a nesnazej se prodat svoje jmeno na nejakej kousek plastu, proste nesnazej se vydojit maximum.

                0 0
                • blue  

                  jenze na tom naramku zadny jeho jmeno NENI!

                  0 0
                  • rock  

                    Nemusí. Stejně každý ví, že žlutý náramek = Lance … co myslíš, kolik z nositelů tohoto náramku myslelo na příspěvek na dětskou onkologii a kolik na image ?

                    0 0
                    • blue  

                      nevim a je mi to uprimne uplne jedno, proc si ho kdo kupuje, fakt…

                      smysl moji poznamky byl trochu jinej, totiz ze spousta lidi nadava na veci, o kterych nic poradne nevi, ale dulezity je neco (nekoho) odsoudit, za to ze dela neco uzitecnyho, nebo to aspon podporuje

                      0 0
                      • rock  

                        Možná máš pravdu. Omlouvám se všem, co si nepořídili jen módní doplněk. Já si ale pro příspěvek zvolím jinou formu …

                        0 0
                  • wroum  

                    ono to je v podstate uplne jedno co tam je napsany. stejne prvni vec co te napadne pri pohledu na ten zlutej nesmysl je LA. a dost, uz se nebudu rozcilovat a nebudu se vyjadrovat k tematice obojku nebo to se mnou slehne.

                    0 0
                    • Meesha  

                      No, vsichni to nevi. Ve skole se me na to pta spousta lidi, co to je… Tak odpovidam, ze je to proti rakovine (zeptaj se jak to funguje) nebo ze je to proti klistatum („aha, to je dobry“) :-))

                      0 0
                      • PT  

                        Náš pejsek je asi první,kdo měl takový náramek:)Proti blechám a klíš?atům (vyrábí Bayer) a vypadá podobně.Jo,ta?kovi jsem řek,že je to proti rakovině a on na to,jestli tomu jako fakt věřím:)

                        0 0
                • ihik  

                  No nevím, myslím, že to není o tom jít s davem.

                  Já jsem si náramek koupil, abych dal najevo, že je mi to, co dělá, sympatické, obdivuji to a podporuji a? už morálně, tak i finančně (i když 30 Kč není mnoho). A myslím, že to je důvod většiny lidí a ne jen mít na ruce tu žlutou „ozdobu“, co mají všichni.

                  0 0
                  • Pepazdepa  

                    Najevo si to dal tím, že jsi náramek koupil a tím, že ho nosíš dáváš najevo, že jsi strašnej borec. Nejsem moralista, ale když můžu přispěju a náramek se nachází na postýlce 3 měsíčního syna, a? má na co koukat. Mám ve svém okolí příliš mnoho narcisů co ho mají skrz image! A když jsem ho začal vídat na lidech co vůbec nejezdí na kole, tak jsem byl znechucen.. :( Pozitivní je na celé věci jen to, že přispěli na dobrou věc.. což oni ani nevědí..

                    A jak už tu padlo: co se zdravit jen ti co mají NÁRAMEK? Vždy? už někteří rozlišují šátkaře od blembáků, silničáře od horáků, dresaře od trikařů a vím já co ještě.. Každý škatulkování je „pičou ke zdi“ v každý společnosti.. Jezdím pro radost a helma, šátek, náramek, dres nebo žlutý slipy na tom nic nezmění..

                    0 0
                    • blue  

                      proc by ho proboha nemohli kupovat a nosit lidi, co nejezdi na kole? mas na BF diky svym prispevkum moje sympatie, ale tady si trochu ulitnul, ne?

                      0 0
                      • Pepazdepa  

                        jde o lidi v mém okolí, který by si musel znát.. at si to kupuje kdo chce, ale v mém okolí se s toho stal modní hit jako třeba kryt telefonu víš.. Jinak díky :) Ty máš moje sympatie protože seš modrej! modrá je dobrá

                        0 0
                        • ihik  

                          Pepo, moc tě nechápu. Zvykl jsem si, že tu kritizuješ vše a všechny. Buď máš mindrák nebo jsi měl neš?astný dětství a teď jsi morous. Ale být proti všemu a vše odsuzovat vůbec nic nevyřeší. Nepřistupuj ke všemu stylem „vy děláte tohle a já to nedělám, protože vy všichni jste tupý debilové a já jsem na výši“. Vše je o toleranci (jak ukazují diskuse o chování na silnici), ale ty jí příliš nemáš. Vůči nikomu a ničemu.

                          0 0
                          • Pepazdepa  

                            „Nepřistupuj ke všemu stylem "vy děláte tohle a já to nedělám, protože vy všichni jste tupý debilové a já jsem na výši“.

                            Ale já jsem opravdu na výši.. :/ A jsem z dětského domova, kde se se mnou život nemazlil :( Otce neznala ani má matka a matku znám s vyprávění od tetiček na E55.. Jsem zapšklí a strpklí, nemám přátele a nikdo mě nemá rád. Všechno na světě mi vadí a tak to kritizuji. :( Je zde někdo kdo by mi mohl pomoci a vzít mě do náruče? Počastovat mě vřelím slovem a teplou náručí (jen ženy)? Chci se napravit a být vzorným přispivatelem na všech diskusích. Chci aby mě měli všichni na BF rádi! Buďte ke mě hodní a laskavý… moc díky váš Pepa z depa. (_Y_) :)

                            0 0
                          • Pepazdepa  

                            moc díky váš Pepa z depa. @---))--- růže pro dámy

                            0 0
                          • sis  

                            Taky to moc nechapu. Mam ho a nosim ho. Nejsem silnicar, Armstronga obdivuju pro to co dokazal. A ze se zapojil do charity je celkem pochopitelne vzhledem k tomu co prozil. Jestli naramek nosi nekdo proto ze je to mozna zrovna „in“ tak ho teda lituju, ale aspon prispel na dobrou vec (trebaze o tom vubec nevi…:-(

                            0 0
                            • Pepazdepa  

                              přesně jak říkáš.. naprosto se s tebou stotožnuji.. Máš BOD! :)

                              0 0
                    • Elvis  

                      Pepazdepa má pravdu,je to těžká komerce,nic jinýho!Můžeš jít a poslat peníze na onkologii do Motola a přitom nemusíš nosit náramek jak nějakej vocas aby to všíchni viděli.

                      0 0
                      • RomanP  

                        Nojo, jenomže kolik lidí má náramek a kolik lidí jen tak půjde a pošle prachy na onkologii. Nad tím se zamysli.

                        0 0
                      • RomanP  

                        No a jestli bych měl třeba já přežít, nebo nepřežít díky komerci je pro mě sakra rozdíl a v tom případě a? vskvétá.

                        Pokud komerce v charitě zapracuje pro dobrou věc, tak a?

                        0 0
          • Elvis  

            A od kdy jezdí Armstrong na biku!S tim naramkem budes urcite jezdit o 50procent líp a budeš hezčí.Už dost náramku!

            0 0
            • Jogador  

              No Louis nevim, ale lance možná opět zajede na pivo. Nevim jestli budu hezčí, ale určitě se víc holek koukne na moje nohy:)

              0 0
    • Marosh  

      soused choval holuby a daval jim na nohy nejaky krouzky… tohle je nejakej stejnej system?

      0 0
      • wroum  

        jojo – krouzkovani ptaku funguje ale malinko jinak. kdyz chytej ptaka tak podle krouzku zjistej kdy a kde a kym byl okrouzkovan kdyz chytej cyklistu s naramkem, tak si budou myslet ze se menuje lance armstrong.

        0 0
        • Jogador  

          Na něm neni napsáno lance arsmstrong ale něco jinýho ,ale je to anglicky, tak tomu stejně nikdo nerozumý:)

          0 0
    • lubos  

      co to je ?

      0 0
      • rasto  

        zluty gumovy naramek. kdo ho koupi, venuje 30 kc amstrongove protirakovinove nadaci. v pelotonu TdF + na prazskem kriteriu ho vozili skoro vsichni jezdci.

        0 0
    • rasto  

      pro B I K E R: jestli mas zajem, ozvi se (via email). v sobotu rano ho zkusim koupit na kladne. pak Ti ho zaslu napr. postou (nejsi-li z Phy).

      0 0
    • Bobo  

      Měl bych pro vás jinej tip. Jestli chcete přispět zdravotnictví a nejde vám o image, jak tady všichni tvrdíte, stačí se stavit ve kterýmkoli špitále, kde vám ochotně dají jejich číslo účtu a var.symbol pro dary, případně to od vás vezmou dokonce hotově na pokladně. Jako největší přínos tohodle řešení bych viděl to, že jsou to prachy do našeho zdravotnictví a ne na ubohý chudý amíky. Pro š?ouraly, co trvají na příspěvku na výzkum a ne na léčení: i u nás jsou pracoviště, zabývající se výzkumem nádorových onemocnění, pro brňáky konkrétně na Žlu?áku. Nerad bych tady někomu křivdil, ale z některých (zdůrazňuju: z některých) příspěvků mám pocit, že koupit náramek se vyplatí, protože za pouhých 30Kč můžu ukázat, jakej jsem borec a dobrák.

      0 0
      • PT  

        1.Myslím,že je to pro Francii 2.Prostě je to tak,že jméno prodává a proč ne? 3.Svorada,Padrnos atd. mají něco podobného v Brně,ještě ale nevím,jak to funguje. 4.Jasně že jde taky o image,na druhou stranu je příjemné vidět jiného a víš,že je to nejspíš taky cyklista.

        0 0
        • Gudeloupe  

          co mají Svorada a Padrnos???

          0 0
          • PT  

            Já jen něco slyšel,že mají,nebo pomáhají v nadaci „Krteček“ na onkologii v dětské nem. na Černopolní ul.v Brně.Jestli chceš vědět víc,tak se tam zeptám.Teďka jsem tam každý den.

            0 0
    •  

      hm kdyz uz sem jako biker, tak proc budu nosit naramek co vozi silnicar, ale to je fuk, nechci tim ukazovat na menecennost jedne nebo druhe skupiny, proste sundej si z kazety nejmenší pastorek, narvi si ho na řetízek a nos to na krku a bud poznat že si biker, nikdo jinej to mít nebude a budeš mít dobrej pocit a mužeš třeba řikat že je to lancova kazeta :))) nemate nahodou někdo 3 obojky žlutyho stada? ja chci bejt taky IN a to je duležitý…

      0 0
      • BRM  

        chci si to obědnat z netu ale není to z české ztránky nevíte když si to obědnám kolik stojí poštovné protože zdarma to nebude je tam napsané že za to dám za 10náramků 10euroale o poštovném ani zmínka www.wearyellow.com

        0 0
    •  

      Ječňák je borec!

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.