RAL vzorník barev RB,nejde mi to

14 nepřečtených
  • PT

    Tady je odkaz: www.invert.it/liquid/ral.html ,ale nejede mi to.Vám jo?Kde je chyba.Docela to spěchá.Díky.Čekám

    0 0
    • tomaasz  

      Na tenhle se vykašli, barva vypadá na každém monitoru jinak – pokud nemáš kalibrovaný monitor na dtp. Zajdi do prodejny barvy – laky nebo drogerie a tam ten vzorník mají.

      0 0
      • Radek Broz  

        Jeste jim rad, jak si vybrat barvu na jejich spatne nastavenych low-end monitorech;-)

        0 0
        • McBlacky  

          i kdyby měl vykalibrovanej, tak z tak malých plošek cca 1*3 cm co jsem tam viděl nepozná nic, v reálu to na rámu bude o dost jiný

          0 0
          • Thidney  

            a to kouká na barvu tvořenou průsvitem a ne odrazem

            0 0
            • Petr Heinik  

              Je to tak, vysledna barva na ramu bude dosti odlisna od toho co se objevi na monitoru, coz je dano spoustou faktoru. Jedna se pouze o urcitou ukazku z ceho vseho je mozne si vybrat. Bohuzel neni v nasich silach mit nastrikane trubky ve vsech dostupnych odstinech, coz jiste uznate.

              0 0
              • Thidney  

                ale jo. já to myslím jako varování pro případ, že by se tím chtěl někdo řídit při výběru barvy

                0 0
                • McBlacky  

                  jj Henry Ford to věděl nejlíp You can have any colour you like as long as it will be black… a bylo po problémech s výběrem…

                  0 0
                  • PT  

                    Jak víš,že chci černou?:))Jen jsem se chtěl podívat,abych se pak nebil do hlavy,co jsem prošvih.

                    0 0
      • PT  

        Tak inver místo invert,Vaše chyba:).Stejně díky.Zítra se ozvu.

        0 0
    • Azagthoth  

      Jo,já idem kupit Monster HT tiez cierny,ale ked hovorite tak skocim do farby-laky,ja som vobec nevedel co je to RAL,takze diki… :-)

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.