• zac

    Chci se zeptat jaky mate zkusenosti s timhle diskovym rafkem? V historii sem nasel jenom jeden nazor tak jestli jich nahodou neni vic… Diky!

    0 0
    • Ondrej  

      to jsem psal asi ja, takze to bude furt jen jeden nazor i po roce jsou bez problemu. dostali parkrat o budr, ale drzej.

      je to ale kazdopadne levnejsi kategorie, sel bych do nich klidne znovu tak za 600,– ani uz nevim kolik vlastne vazej?

      0 0
    • pitelboy  

      mam je druhej rok a uz nejdou vycentrovat…

      0 0
      • pitelboy  

        asi na 5 mistech sem patku zadniho rafku ohnul o sutr, ale vyresil to francouzak. Zatim se na tom da jezdit, ale vycentrovat se to moc neda…

        0 0
    • TinkTink  

      Po tom, co jsem videl, co vydrzi tydle rafky ve spojeni s 1,8 dratama, jsem na 90% rozhodnuty si je tez dat na bajka…akorat si tam dam 2,0 draty…jsou levnejsi :))

      0 0
      • zac  

        tak to sem jenom rad, protoze ja uz je mam koupeny ale byl to kompromis, protoze ty co sem chtel nemeli, takze sem to bral narychlo a ted se o nich chci neco dozvedet, abych vedel co od nich cekat…

        0 0
        • TinkTink  

          A copak jsi chtel? Ti to zkritizujem a budes mit dobrej pocit z tohodle vyberu :o)))

          0 0
          • zac  

            chtel sem XM321 ale kastar je ted vubec nema. tohle je lehci, ale ja chtel rafek na kterej budu muset sahnout co nejmin hlavne co se centrovani tyce. at se snazim jak chci tak mi furt pripada ze jezdim jako prase…

            0 0
            • pitelboy  

              nez je nekde jebnes tak drzej dobre. vycentrujes a mas na dlouho pokoj.....ale z rok-dva,,,,

              0 0
          • zac  

            tak kde je ta kritika Tinku? :)

            0 0
            • TinkTink  

              No ja bych ti na to neco rekl, ale nak se mi nechce… :)…

              Jako tydle rafky nejsou na DH ani na tezky FR, ale lehky FR imho vydrzi…XC vydrzi s naprostym prehledem…kdyz s tim rubnes o sutr…prorazis plast, dusi a zkrz todle se ti to dostane na rafek…todle se mi podarilo v lete s moji X517 vpredu…pak jsem ji vyrovnal…a jezdi dal :))…ale pokud se ti to podari dusledne, tak ten rafek uz nemusis narovnat – dobry je proto vozit plaste na sutr a fulla pod prdeli :o))))

              0 0
              • zac  

                no uvidime… snad to nejak rozdejchaj a kdyz ne tak holt budu muset nasadit nejaky tvrdsi kalibr…

                0 0
      • hanz  

        to asi myslíš mě že? Opravdu mam tyhle ráfky napletený na 1,8 drátech a sám se divím že už nejsou v kopru. Centroval jsem jednou a to po sednutí drátů. Mezi nejlepší crash na nich počítám skok z parkoviště o němž jsem si myslel že má konec s chodníkem a ono ne. Tak to šlo asi tak 1m na placku a protože tam byl obrubník tak samozřejmě na něj. Duše cvaklá a v plášti díra že tudy šel prostrčit prs-a ráfek jen odřenej-hrana neohnutá.

        0 0
        • zac  

          ted si mi udelal radost! :)

          0 0
        • pitelboy  

          a kolik vazis hanzi?? ja ho mam taky na 1,8 dratech v predu i vzadu a stenu uz sem rovnal asi na 8 mistech..

          0 0
          • TinkTink  

            Todle nemusi byt problem kol, jako spis foukani plastu a plastu samotnych…jak foukas plaste?

            0 0
            • pitelboy  

              plastema to bylo taky. zkousel sem H. pythony a rubeny a zjistil sem ze uz nikdy vic. Plaste foukam od voko zadni tvrdsi. Po nasednuti se prosdne asi o 4–5/6 a predni o 3/5 …

              0 0
              • hanz  

                Vážím cca 79, ale musím podotknout že jezdím baňatý pláště a že mam fula docela s velkou rezervou-146mm. To bezpochyby taky moc pomáhá.

                0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.