• Psychlon

    Jen pro zajímavost se mrkněte, na kolik vyjde XC full od KHS v USA http://www.jensonusa.com/…product.aspx?…

    0 0
    • Vincent  

      vzhledem k tomu, ze nevim kolik stoji v CR mi to je uplne jedno :]

      0 0
    •  

      na nastvani z cen v usa uz jsem rezignoval…jinak bych byl permanentne nasrany..usetrenou energii investuju do snahy dovest to k nam-radost kdyz to dorazi je pak znacna

      0 0
      • Psychlon  

        a co sis nechal poslat?? Hoď sem nějaký tip na spolehlivý e-bajkshop a zkušenosti.

        0 0
        •  

          prave ze poslat nic…vzdycky mi to nekdo doveze,coz je podle me nejschudnejsi cesta-mam tak privezenou bundu a nejake komponenty,ale bracha si tam koupil schwinna silnicku na dojizdeni do prace,uz starsi ale super stav,za 20$!!!!bylo mu lito ji tam nechat,tak to hodil do krabice a hotovo..zadny problem

          0 0
        • Tommy  

          No, já jsem si dovezl k vánocům Cannondale F800, ale zatím ještě jezdím na RAVU – čekám na slušný počasí. Jinak z Detroitu, v podstatě z normálního krámu a taky za normální peníze – vyšel na necelých 38.000, nemá LEFTY ale normální Headshock, jinak je to to samé, co nabízí Vokolek. Chyt jsem vánoční nabídku ( a už ji nepustil :-)))

          0 0
    • Pá-dlista1  

      a modří už vědí…

      0 0
    • lubos  

      Full ram s tlumicem za 300$ ? To je snad vyprodej, nebo co :)

      0 0
      • RomanH  

        Vyprodej nee, ale This is an „OE“, or „original equipment“ item. Components with this description are from brand new bicycles which have been previously assembled, but never ridden. OE items may be delivered in plain packaging and may not include instructions. Because these items were removed from complete bicycles, they may show minor marks from the installation process. Each OE item has been checked to verify that it meets the same high standards as our other products, and Jenson USA offers the original warranty that comes with a consumer packed item.

        0 0
        • lubos  

          Cili OEM – Original Equipment Marked :-)))))

          0 0
          • RomanH  

            No spise jsem myslel vetu : Components with this description are from brand new bicycles which have been previously assembled, but never ridden.

            Cili rozebrali kola (na kterych se nikdy nejezdilo) a rozprodali je po castech. Dale pak slibuji plnou zaruku.

            0 0
    • SELMIRA  

      jéjeJ! :o)) Koukám, že jste objevili Ameriku.

      0 0
      • vtt  

        no jasne ze to neno novinka. ja si ze statu privezl 5 Snowboardu-Burtony, vzdyzky minimalne za 40–50% ceny co tady. Jo tenkrat jsem jeste nebikoval, jinak byc si kolo privezl taky. Jinak uz nejsem student tak do statu nejezdim, moje skoda. S tema kolama to je asi stejny co se Snowboardama.

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.