• slayer

    Já jsem si nedávno pořídil Shaman racing FR za 400,– Kč, jsou až neskutečně lehký (podle www.shamanracing.com/), široký jsou 680mm a tvar mi taky naprosto vyhovuje. Takže pokud i něco vydrží a to by podle toho FR v názvu měli, tak aspoň u mě není co řešit.

    0 0
    • slayer  

      Tak to se moc nepovedlo, to měla být odpověď na příspěvek „Jaké vlaštovky na XC“.

      0 0
    • Vincent  

      Ja sem mel shamany DH.. sou ku***** mekky, tedka mam amoeby borla a je to neporovnatelny.. Ja vim, ze mi tedka vsici reknete ze amoeby sou pro decka, ale ja sem s nima spoko :]

      0 0
      • Pá-dlista1  

        Jsem ted pojezdil Borla predstavec a zda se docela tuhej a dobrej oproti predchozim DH modelum. Ale ke znacce uz proste nemam duveru.

        0 0
        • Vincent  

          Pokud mas nejakou lepsi vidlici, tak se prdnuti riditek bat nemusis.. Teda pokud nemas naky hnusny kus plastu :]

          0 0
          • Pá-dlista1  

            :))))))))))))­)))))))))))))))))) To bylo fakt dobry. Odpruzena vidlice neco pobere, ale kazda ma svou hranici. Me teda riditka vzdycky vydrzely, ale vidlice moc ne? Cemu rikas lepsi vidlice?

            0 0
            • Vincent  

              Ja sem riditka taky jeste nezlamal, spis se bojim o predstavec.. :] Lepsi vidlice........ to by mohl byt opak RST :] Cim vetsi mas zdvih, tim je mensi sance zlomeni riditek.. Teda aspon podle me :] Samozrejme to musi chodit plynule, ne ze se to 10cm zabori jako by tam bylo vakuum a na poslednich 2cm se to snazi pruzit, pripadne i tlumit.. :]

              0 0
    • Pá-dlista1  

      Jestli to FR neznamena spis Flat Riser :)

      0 0
    • Zdyn  

      kde jsi je sehnal za 400?

      0 0
    • MartinX  

      Jaké jsou zkusenosti po delší době? Sháním delší rovná a je to beznadějné :-( tak bych nejspíš otestoval tyhle šamanky i když to jsou vlaštovky a uvidím.

      Jinak jezdí někdo kombinaci nízké vlaš?ule a rohy?

      0 0
      • wroum  

        moje pritelka jezdi riditka shaman fr a rohy shaman. vypada to divne ale je spokojena

        0 0
      • Jogador  

        Jezdim vlaš?ovky KORE a rohy TranzX a ač se mi už DVA lidé smáli, je to dobrý… Tam jde oto, že nemůžeš použít rohy, rohy na vlaš?ovky musí být ve sklonu aby se ve směru neotvírali názorný obrázek: -------/ takhle to být nesmí /----- a takhle by mělo:)

        0 0
      • fousac  

        jeeeee nejsem sam… :) mam 630mm vlastovky a rohy fuji… :) a myslete si co chcete, nesundam… :)))

        0 0
        • Aiax  

          Nejses sam, ja mam vlastovky 660mm siroky a rohy. Vypada to jako parozi. Testuju to uz 10 dnu a vypada to, ze je nakonec sundam – teda vlastovky, rohy asi zustanou.

          0 0
        • TinkTink  

          Mam vlastovky BBB 600mm a na tom rohy rovnobezny se zemi :)

          0 0
    • lubos  

      Mel jsem je chvili. Ale tusim meli 660mm. 220g to ano. Dost propruzovali. Tvar mi vubec nesedel. Dost spatne se mi s tim jezdilo. Ale to je individualni. Na freeride urcite ne, to by se hned zlomili imho.

      0 0
      • slayer  

        Propružování za jízdy jsem si nevšim, možná je to tím že mi propružuje vidlice. :) Ale než jsem je dal na kolo tak mi taky připadali dost pružný. Jinak mě ten tvar naprosto vyhovuje, dýlka je fakt 660. Zatím se nezlomily, ale na FR to fakt nebude.

        0 0
        • cabbage  

          mas pravdu- podle katalogu samana sou vlastovky fr urceny na maratony

          0 0
        • lubos  

          No, normalne ani ne, jenom kdyz za ne silneji zaberes treba v kopci.

          0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.