• smallbrother

    Minulou neděli jsem jel ve Vrchlabí cross-country (Havex cup). Na trati jsem píchnul zadní kolo, výměna se mi povedla rychle a já jel dál. Doma jsem pak jen duši dofouknul na vyšší tlak a nechal to plavat. Tuhle neděli jsem jel Sudety. Na trati tentokrát všechno v pohodě. Po dojezdu nechám kolo stát asi za hodinu koukám a vidím, že mám zadní kolo úplně prázdný. Říkám si: náhoda, dojel jsem s pomalým defektem. Doma jsem to jen tak zkusil nafouknout, ale vzduch procházel úplně skrz. Po rozdělání jsem mezi duší a pláštěm našel úplně rozdrcenou tubu s lepidlem na záplaty, včetně víčka a zvulkalizovaný gumy. :) Ve Vrchlabí jsem si v tom stresu nevšim, že se ta tuba v brašničce nalepila na duši a do pláště jsem narval obě. Dojel na tom xc závod, v týdnu dalších asi 100 km a pak celý dlouhý Sudety 120km. Ruplo to až po dojezdu. Tomu říkám štěstí. Jen to zlepšilo moji dobrou náladu z letošních Sudet. :) Duše – obyčejná Kenda a pláš? byl Python.

    0 0
    • Otaku  

      to by snad nedokazal ani Mr. Bean..

      0 0
    • kovar  

      a není tvé povolání chirurg?

      0 0
      • aku  

        To by tam nechal minimalne 1 montpaku

        0 0
        • Bobo  

          Myslíš tu montpáku na rozevírání žeber? :-)

          0 0
          •  

            retraktor? :))

            0 0
            • Lada1  

              retraktor neni tak hrozny jeste. Horsi je tam nechat sternalni pilu – samozrejme pustenou. To aby ji clovek potom hledal na podlaze. jj thorakochirurgie nese sva uskali – kdyz ti neco nekam zapadne, tezko se to hleda.

              0 0
    • TinkTink  

      No to je husty… :o)))

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.