• Matts.

    Nie je to celkom o bikoch, ale ako perlička. http://www.sme.sk

    0 0
    • default  

      Tipnul bych si, ze to sundali nejaky vudci. Jim jde jen o prachy a kdyz tam budou retezy, tak tam muze vylezt skoro kazdy.

      0 0
      • jizby  

        s těma prachama souhlas. Před dvaceti lety nás tam šlo asi pět, což byla údajně maximální velikost skupinky a každej platil dvě nebo tři kila. Pak si tam na sraz pan vodca přived partu 10 známejch, co neplatili nic a my jim dělali sponzory. To mě nasr. ale už jsem mu odpustil, protože se jmenoval Psotka.

        0 0
        • McBlacky  

          jistě, ale za vás zodpovídal a za ně ne (teoreticky) a max velikost skupiny na vůdce skutečně existuje. A máš štestí že jsi byl na tůře z jedním ze starých vlků :-)

          0 0
    • McBlacky  

      stejně se tam nesmí bez vůdce, jsou to gumy, dřív se smělo a je to choďák, než platit 1500sk tak je lepší si zařídit v ČR ČHSku jako externí člen a maj smůlu a můžeš si dát i Lomničák a nemůžou nic :-)

      0 0
      • Mamut  

        Ale mozu, dokonca musia. Nosit mrtvolky dolu.

        0 0
      • Matts.  

        Batizovská próba nie je choďák a Gerlach ako taký je solídne bludisko.

        0 0
        • default  

          S tim bludistem souhlas…

          0 0
        • McBlacky  

          teda já to beru z pohledu člověka co trochu už pár let leze, Velicska i Batizovka proba jsou za I, jestli se nemýlím, uznávám, že pro nelezce to chodák neni, ale stejně, můj děda ač nelezec tam před cca 40 lety vylezl s manželkou bez průvodce :-) Lomničkák přes skalnatý a L. sedlo je taky I…

          ale chápu že s tím počtem rakví co tam každej rok česi hází je snad lepší to uzavřít…

          0 0
          • Matts.  

            Toto si dobre vystihol, ja ako nelezec som išiel Lomničák od Brnčalky cez Nemecký rebrík, Medené lávky, po platniach popod Vidlový hrebeň a dolu Emericiho nárekom klasikou do L.sedla.

            0 0
    • Palo TT  

      A boli na 8kolo alebo 9kolo? :)

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.