• sepp

    Nemáte prosím vás někdo zkušenosti s tretrami Northwave a nevíte v kterém e-shopu se dají sehnat? Předem díky za odpovědi.

    0 0
    • Otaku  

      Mam neco prez rok Northwave Elite Super. Asi pred mesicem se mi na jedne bote odlepila podrazka asi do poloviny, dale mam asi na jednom cm odparany dil co prekryva tkanicky. Jinak celkem v poho. Ta podrazka me nasrala, nastesti mam doma super sekundak se kterym to ted drzi hodne pevne.

      0 0
    • TinkTink  

      mame…a uz bych do nich priste nesel…zlaty Specialized…mam myslim FUEL…za 2530,–…jednou jsem reklamoval prelomenou podrazku…reklamace vyrizena (uuuuf…)…ale az odejdou znova, tak uz pudu do speslu – za 2500,– jsou mnohem kvalitnejsi…

      0 0
      • Otaku  

        taky myslim ze NW uz ne.

        0 0
        • hanz  

          Mam špatnou praxi i s jiným produktem NW tudle značku už nekoupím

          0 0
          • Vrci  

            Mě se Teamy vytahaly do stran a do dýlky tak, že sem v nich vozil sympatex.

            0 0
    • speedy gonzales  

      mam asi 3mesice nove hydrogeny(cena myslim 3500).jsem s nima hodne spokojeny ale myslim ze to jeste urcite neni cas na nejake zavery.zatim zadny problem.prijde mi ze bota ma uzsi profil, coz me vyhovuje. jinak ty fuely co ma tink jsou fakt hodne slabe(taky se myslim uz nevyrabi), zkousel jsem si je a pripadaly mi strasne neforemne.noha v tom vubec nedrzela.ty hydrogeny maji nesrovnatelne lepsi zpracovani i co se tyce technologie…

      0 0
    • Thorn  

      Mam najlacnejsie Alium 3V, fajn boty, ale zacala sa odlepovat podrazka (asi po roku a pol)…

      0 0
    • kpitti  

      Mám NW Stealth. Za poslední rok 3× rozlepená podrážka. NW už fakt ne.

      0 0
    • Palo TT  

      A ja ma NW Elite s odlepujucou podrazkou.

      0 0
    • Luka  

      No, taky mam Fuel, presne 1 rok. Zacina se podezrele shpicka odlepovat, strashne se roztahly a vadi mi jen dva suchy zipy, nedaji se utahnout tak jak bych chtela. Jinak botky dobry, docela fajn se v nich da chodit. Ale NW uz nechci, priste to budou specialized :)

      0 0
    • Pytlik  

      Mam NW asi 4 roky. Nevim sice uz typ, ale staly kolem 3k Kc, tak se to da dohledat (stejne jsou na vsech krabicich spagety – proc?). Nemel jsem s nima temer zadny problem. V posledni dobe se zacala trosku odlepovat podrazka, ale to se da cekat po tolika letech a naporu na tuto cast. Jinak jedinej zadrhel byl, ze se mi v tom vykvedlava kufr, ale na to, co maji za sebou jsou furt naprosto OK. Muzu doporucit. (Levnejsi modely mi ale naprosto vubec nesedely, tak mozna proto tolik negativnich reakci…)

      0 0
    • MF  

      Mam NW aj na MTB asi 3 roky a 4 roky na cestaku. Uplne dobre tretry. Podrazka na tych MTB dostala teraz v Dolomitoch riadne zabrat, ale myslim, ze este volaco vydrzia.

      0 0
    • os  

      Mám NW Hydrogen z roku 2001 (cca 3500 Kč), pořád absolutní spokojenost, a to si třeba letos užily docela dost bahna…

      0 0
    • RUMcajs  

      Northwave Action

      Vytahali se, odlepila se podrážka a na jedné dokonce praskla. To vše po 14ti měsících používání.

      P.S. nevím jak jiné značky, ale koupím asi SIDI – ten model co se dělá 10let a pořád ho lidi kupují.

      0 0
    • senožrout  

      Koupil jsem minulý pátek v akci tretry NW Magma. PC asi 4300. Koupil jsem narychlo, kvůli zácpě před Prahou jsem do krámu dorazil za pět šest. Doma při bližším zkoumání mi přišlo že nejsou dobře konstrukčně řešený. Na masivní tělo boty je v místě obruby našitej masivní jazyk taky s obrubou. Dohromady to vytváří naducaninu, která tlačí co nártu. Teda alespoň mne. U toho mého páru byla navíc neoříznutá plastová výztuha jazyka, která přesahovala a mne řezala shora do prstů na noze. Toho jsem si ale všiml až doma po delším pobytí. Tak drahý model bych čekal vychytanější. Naštěstí jsem na boty nenamontoval kufry, v krámu neměli už jinej pár na váměnu a byli solidní, takže mi vrátili prachy. Takhle nadivoko už bych boty nekupoval… Takže NW už ne. Půjdu do Spěšlů hned jak dovezou novou várku. Model Comp 05 opravdu bude stát za to, poněvadž to bude Pro 04. Tak už se na ně těším…

      0 0
    • Mulder  

      Já jsem loni koupil tretry Nortwawe za cca 2.400,–Kč a asi za tři měsíce se mi utrhla levá přezka, jak jsem utahoval botu. V obchodě mi nechtěli vrátit peníze, prý jsem si to utrhl nějakou strašnou silou ( já…:-), dali to na opravu, tři týdny to šili a já samozřejmě nemám doma několik treter, takže jsem tři týdny nejezdil.Šílené. Tretry Nortwawe never more.

      0 0
    • jfk  

      Zajimavy. Ja mam silnicni tretry 4 roky (ted je vozim v zime) a zadny problem, letos mam novy silnicni (revolution t) i bikovy (magma) tretry a zatim zadny problem s funkci ci zpracovanim. Kamaradi vozi taky povetsinou ruzne modely NW (ne vsak ty nejlevnejsi) a nezaznamenal jsem stiznosti, stejne jako s oblecenim. Ze bych mel z pekla stesti? P.S. nejsem dealer NW:-)

      0 0
    • Darkson  

      změnily se nějak vaše zkušenosti s tretrami Northwave nebo se furt prodávaj jen s odlepujícími se podrážkami? dík

      0 0
      • JIRA  

        Neznám nikoho, kdo by je měl a byl by ochoten si je koupit znovu. Já mám STEALTHy a už se mi taky odlepily obě podrážky. Po domácí opravě v pohodě. Příště si ale koupím SIDI nebo Specialized.

        0 0
    • rasto  

      zimni NW Grizzly, asi 2 mesice. zatim spokojenost.

      0 0
    • Teg  

      Mam NW Team 98 – za tu dobu co je vozim jsem X krát lepil podrážku – 3× měnil sucháče jedndnou došíval bočnici. Na to co s nima jezdím jsem rád že ještě vůbec drží, ale na druhou stranu vozím na botě víc lepidla než boty. Na NW tenkrát byla jediná lákavá věc, to že byla každá bota jinak barevná – když značka opustila tuhle strategii stratila dle mého to jediné co mohla nebídnout. NW nebrat nebrat nebrat. Doporučuju Spešli PS já ve svých již o 2 čísla větčích tretrách vozím v zimě neopranový ponožky a je mi fajn, ale jinak jsou na prd.

      0 0
      • Dura  

        Já mám NW Centurion už nějaké 4 roky. Úplně bez problémů, suché zipy se nevytahují, dobře drží, podrážka se neodlepuje, prostě dobrá bota.

        0 0
    • ddd - andy  

      Mam uz druhy northwavy a spokojenost. Ted vozim cerny stealthy i na silnici a pohoda. A provdepodobne pujdu letos do dalsich! Me ty botky sednou. Pred tim sem vozil nekolikery Sidi – ale ty se vzdycky po roce vyhamtali v totalni backory a tim myslim i top modely a navic maj treba proti Northwavum mekou spicku..

      0 0
    • jIrI___  

      Vykopávka! :) Nevíte někdo, jestli se dají nahradit „kolíky“ na Northwave Kameleon klasickými kovovými kolíky do kopaček? Někde jsem o tom četl, ale nevím jak je to u Kameleonů. A pokud ano, prodávají se tyhle kolíky na kusy? (vždycky jsem v obchodech viděl jen celou sadu)

      0 0
      • mars  

        Ahoj, ano, daju sa vymenit za stuple z kopaciek, mam to tak na NW vymenene. Stuple kupis v lepsom sporte.

        0 0
    • alinceb  

      Ježíšek mi dal úkol vybrat si dárek pod stromeček – tretry.

      Do finále se dostaly:

      1. Specialized

      Comp

      1. Northwave

      Lizzard S.B.S.

      Oboje shodně za 2190,– …napadá vás někoho nějaká delší alternativa ve stejné kategorii? Jak jsou na tom Northwave s kvalitou? Výše někdo psal, že nic moc. Nějaké další postřehy?

      0 0
      • frederick  

        Notrhwave jsou hlavne sirší…

        0 0
        • jIrI___  

          Já měl Spešly Sport, teď mám NW Kameleon a ty jsou mnohem užší než Spešly. Záleží asi na modelu.

          0 0
      • JayDee  

        20 000km na mtb vydrzej, to rikam… Jestli to je znamka kvality, tezko rict :)

        0 0
        • alinceb  

          No ty NW mi sedí líp než Spešly, víc se mi líbí design a taky mají lepší ráčnu…asi do nich půjdu…:)

          0 0
    • Zdeněk111  

      mám letní i zimní, na letních letos více než 5 tis. km mtb a v pohodě…

      0 0
      • martin7  

        mám ty Spešly a jsou v pohodě. Nikde se napáraj ani nerozlepujou. Nějaký 3 roky počet km určitě víc než 7000, nevím to přesně.

        0 0
    • EasyShare  

      Ahoj

      0 0
    • EasyShare  

      Ahoj,

      nějaké nové zkušenosti s podrážkami silničních treter Northwave, vychytal už to odlepování výrobce ?

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.