• Matts.

    V každej cyklofľaši sa časom vytvorí čierna pleseň. Jej odstránenie je veľmi jednoduché. Do fľaše naliat cca 1 dcl SAVO, doplni? vodou, necha? cez noc postá?, potom zo dva razy vypláchnu? a necha? otvorenú vyvetra?. Na druhý deň už chlór necíti? a vnútro fľaše je super čisté.

    0 0
    • Martin  

      Co na to žaludek a střeva? Taky jsou pak po napití důkladně vyčištěný?

      0 0
    • Lister  

      Pokud nechcete čekat dva dny tak mě se osvedčilo nasypat tam trochu rýže(neuvařené samozřejmě), přilít trochu vody a pekně protřepat. Pak jen vypláchnout a může se vyrazit.

      0 0
      • Lišák  

        Tim sice odstranis plisen viditelnou, ale mikrocastecky tam urcite zustanou. Mam pocit, ze plisen je docela karcinogenni :-( Ja bidon i vak cistim Savem proti plisni a pohoda.

        0 0
        • Martin  

          To čistíš obyčejným Savem nebo nějakým speciálním? Asi to vyzkouším.

          0 0
          • Lišák  

            Jak sem psal: „Savo proti plísni“ tak se to jmenuje. Má to pumpičkový rozprašovač.

            0 0
    • ddd - andy  

      Šmarjá, jakmile je ve flasce neco podobnyho jde okamzite z domu!! :-/

      0 0
    • Daf  

      Sakra, jeste ze mam na to abych si mohl jednou za dva mesice koupit novou vlasku za 60kc :))))

      0 0
    • Lensik  

      Roky jsem resil podobny problem savem, vyhazovanim lahvi a od te doby co pouzivam Ionogen od Penca, nemam problemy, jednou jsem odlozil kolo na 4 dny i s poloprazdnou lahvi, vune napoje napovidala, ze by se to pit nemelo, presto nebyly v lahvi zadne stopy plisni. Po vyplachnuti teplou vodou OK. Mozna je to tim, ze je ionogen pomerne kyselej, nebo tekutej? Nevim

      0 0
      • Smazaný účet  

        Zajímavej postřeh. Sem si teď uvědomil že ve flašce v kerý mam obvykle ionogen taky nemam plíseň. Nebo aspoň sem si jí nevšim. A v ostatních kde mívám vodu jo… Ale savo to řeší. Žaludeční problémy žádný. Stačí fak maličko, jenom přicmrndnout.

        0 0
    • jihra  

      Vyčištění láhve Savem je pro žaludek neškodné. Smrad také vyprchá. Vyhazovat flašku kvůli plísni je blbost. Já jsem byl nedávno na týdenní vyjížďce na kole, plíseň se ve flašce objevila, Savo nebylo po ruce, tak pomohla hrst písku z hromady u cesty, voda, pořádně protřepat a bylo po plísni (té viditelné). Zbytek dodělala vřelá voda (paní hospodská na mne byla hodná a když jsem si u ní dal kafe, tak mi trochu vřelé vody darovala).

      0 0
    • Lada1  
      1. Bud myt lahev v mycce (diky vysokym teplotam a chemii neni po bakteriich stopy)

      2)Nevymyvat lahev a se zalibou pozorovat vnitrni svet uvnitr. A usetrim za blbosti typu www.darkyzvesmiru.cz

      0 0
    • Volf  

      Nevím jak to děláš, že tam máš plíseň. Nikdy se mi to nestalo a pokud by k tomu došlo tak letí do koše a kupuju nový.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.