• ČEHUÒ

    V uvedenej rubrike o najlepších oblastiach na Slovensku sú také nezmysli že sa to nedá vobec číta? , preto som sa rozhodol že niečo vam napišem . Ja chodim po Slovensku na tzv. Dalekonosné 10 rokov takže mám bohaté skusenosti Jednoznačne najlepšie tereny sú: Vyskoké + Níske Tatry , Rohače , atd. Najlepšie hrebenovky sú Nizke Tatry ale celý hrebeň od Kralovej Holy až po Donovaly , potom Veľká Fatra od Križnej až po Ružomberok . Ked si chce niekdo zajazdi? v ?ažkých terenoch ako je Lago v Taliansku tak odporučam Vysoké a Níske Tatry a Rohače, sú tam perfektné tereny len treba vedie? kde. Ale samozrejme treba si poveda? čo hladam bikovanie po Zvážniciach v lese alebo najkrajšie tereny ,kde sú výhlady a 1000 m previšenia . Keby mal niekdo zaujem to vyskúša? tak nech pošle mejlik na jaro može is? s namy.

    0 0
    • kovar  

      To je paradňý.Zvlastňý skola tam porada vilet na kolech? A co jinak, jak to jde? Rabujes jen obchody nebo aj cykloobchody?

      0 0
    • lendl  

      Ahoj Peter, to som ja lendl. Pozeram, ze ti tvoji krajania sa do teba nejako obuli. Inac uznavam tvoje kvality, ale trochu si to prehnal. Treba to dat na pravu mieru – tie V. Tatry jazdis len po okraji, do samotneho srdca VT si s bikom nebol. Tie Rohace (presnejsie Zap. Tatry) je zase viac pesia turistika s bikom na pleci plus zjazdy. Musis uznat, ze mam pravdu a nenapis, ze tomu nerozumiem. Inac suhlasim, ze SK je na bike vyborna krajina, skoro mozno idealna. O ochranaroch sa ale radsej nevyjadrujem, ale viem o nich svoje. (Mozno inokedy.)

      0 0
      • ČEHUÒ  

        CAU LENDL , rano napišem do rubriky a na obed už sa mi ozveš to je pekné , vydím že je to tu aktualne . S týmy V.T. maš pravdu ale vieš dobre že o hrebenovke som nemyslel. Ostatné si povieme vo štvrtok na schodzi tebe nechcem otara? oči ty ich máš otvorené ale hlavne tým druhym čo radia čoje dobré a pritom nikde neboli. Takže by mali mlča?. CAU CEHUN P.S. Rohače . V predošlej rubrike som urobil zoznam čo som všetko urobil pozri si to neni toho dos? ?

        0 0
        • kovar  

          no uz nemusis davat takmostentativne najevo, ze si nevidis dal, jak na spicku vlastniho nosu. A jasne se priznej k tomu, ze provozujes up hill bikealpinismus (BAranec, Placlive), kazdy mame nejakou uchylku.

          0 0
          • ČEHUÒ  

            Určite si vidím dalej od nosa ako ty ! Celé bikovanie bolo založené preto aby sa jazdilo v horách a ked sa máme rozprava? o najlepších terénoch tak ja hovorím že sú to tieto ,ked si tam bol tak napiš ako si to citil ty kde si tam nebol tak neurážaj a šúchaj nohami.

            0 0
            • kovar  

              Rikas „JAZDILO po horach“ a mluvis o nekterych vrcholcich Rohacu, no to je legrace, nevim kdo tam sucha nohami, asi oba, ja s batohem, ty s kolem na zadech.

              0 0
        • Palo TT  

          No obdobie, ked sa muselo mlcat je uz nastastie davno za nami. A preto mozes svoj nazor vyjadrovat na fore ako je toto. Zda sa ale, ze niekto nie je schopny akceptovat nazor inych. Mam dojem, ze LENDL ma k tebe spravny vztah velkeho brata (tutora), ktoreho naozaj potrebujes. Ja pre istotu budem v prispevkoch zdoraznovat, ze sa jedna o moj nazor :O ,aby niekto neziskal nahodou milnu predstavu, ze sa snazim vyjadrovat aj v jeho mene. A o bikovani na Slovensku sa mozeme veselo bavit dalej v povodnom threade.

          0 0
          • ČEHUÒ  

            Ahoj TT ja voči tebe nič nemám len radíš bikerom čo je na Slovensku nezjazdné a ja som ti chcel tymto poveda? že nevyjadruj sa k veciam ktorým nerozumieš , zjazdné je všetko ,len nie pre každého. Na rozdiel od teba som všetky trasy ktoré ty propaguješ a tebe podobné bikerské trosky , išiel a preto najprv vyskúšaj tie tereny ktoré ja doporučujem a potom až zaujmi nejaké odporúčanie.

            0 0
            • ivano  

              Prečo také výrazy, „bikerské trosky“. To nevieš pochopi?, že každého baví trochu iný sposob cyklistiky? To, čo robíš Ty a Tvoja partia skrachovancov, je fakt bikealpinizmus – hore s bikom na chrbte a to každého nebaví. Nakoniec aj Ty jazdíš aj normálne túry /napr. Karpatský maratón/ a tam si posobil skor ako bikerská troska Ty, ja som už mal tretie pivo v cieli a Ty si bol ešte v polovici:-)))

              0 0
              • Gatier  

                A on mal tretie v polovici :-) Ale inac je to jedno… Pekne je vsade, ale do Vysokych a nizkych Tatier by som bike nebral. Uz aj pre to, ze je to zakazane. A je kopec inych krasnych miest, ktore boli spomenute v povodnej diskusii.

                0 0
              • ČEHUÒ  

                AHOJ AVANTI. Prečo tie tvrdé vyrazy , túto stranku som nepoznal , a všedci hovoria V.T. neziazdné N.T. Slovenský Raj – neziazdné . Nič nechcem ,len aby napísal V.T. pre mňa neziazdné lebo..... S. Raj tam by som ja nešiel lebo......... P.S. Ked si ma predbehol na Karpa. Maratone v Bukovej to bolo čo, ty ako velký MAKAČ.

                0 0
                • Palo TT  

                  No v mojom prispevku sa jednak vyjadrujem len o niektorych castiach danych pohory a okrem toho sa tu nikto nevyjadroval (okrem teba) o „zjazdnosti/zi­azdnosti“. Zjazdit sa da naozaj skoro vsetko, aj ked nieco len s bikom na chrbte.

                  0 0
    • marcel  

      Ahojte vsetci. Pocuvaj Peter ja som sa zucastnoval niekolko rokov tych tvojich dalekonosnych. Pises blbosti o zjazdnosti. Niest 4 hodiny bike na Baranec a potom 40minut zhucat dole- to predsa nie je zjazdne aj ked som to isiel s tebou 4 krat. A ostatne tvoje super trasy na Bystru a pod. Vysoke tatry – lanovkovat na Hrebienok a potom okolo potoka dole doblba niekolkokrat- to nie je bikevacka. Ano su aj super trasy ako Javorniky , Velka Fatra a … ktore maju pekne vyhlady a mozes si aj dobre zamakat, su tam aj zjazdiky … Myslim tiez ze Slovensko je na bike super teren.

      0 0
      • ČEHUÒ  

        AHOJ MARCEL Tak takto sa vyjadrila cierna ovca nášho týmu – Judáš ktorý sa zapredal za Judášský groš – MAKAČOM

        0 0
    •  

      Jen počkej, Zající!

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.