• sasafras

    Ak mate chut poradte mi prosim Vas.Ako sa da predist tomu,aby sedlova rurka nerobila ramus,puka to a ten zvuk sa nesie celou hlinikovou kostrou.Je to ako keby som jazdil na nejakej ukrajine.Samozrejme najjednoduchsie je sedlovku vycistit, ale robit to po kazdych par kilometroch je otravne.Staci to dobre namazat,cim, vazelinou,akou­?Alebo obalit miesto okolo rychloupinaku na sedlovku nejakym kuskom igelitu, aby sa to stale nezasieralo?Mate aj vy s tym trable,alebo ste take silne povahy, ze Vam tie zvuky nevadia.

    0 0
    • Volf  

      Prý pomůže zalepit ten prořez v rámu lepící páskou. Jinak já celkem pravidelně sedlovku vyndávám a utírám třeba na švihu jen papírovým kapesníkem. Prostě už nebojuju jen se přizpůsobuju.

      0 0
    • ivovi  

      Mne pomohlo oblepit sedlovku tenouckou izolepou, kdyz to tam budes zasouvat, tak se cast mozna sedre, ale to nevadi. Polep to od objimky az dolu nakonec, mne ten rachot vznikal prave v miste styku konce sedlovky s ramem.

      0 0
      • lubos  

        Suhlas, asto je to tak, ze sedlovka v tom mieste je volna.

        0 0
      • sasafras  

        No, skusim to namazat alebo oblepit tou izolepou, este uvidim.Dík

        0 0
    • Smazaný účet  

      Cí brďo, asi bych si měl prohlídnout kolo, sedlovku čistim jen po baheních lázních, nic mi nezarůstá a hlavně nic neklape… divný. Vazelína nevim nevim, když pořádně neupnu sedlovku tak mi postupně zajíždí, totéž bych řek že udělá s igelitem.

      0 0
      • tjuren  

        Možná budu mimo vagón, ale napadlo mě, že by to mohlo být i příliš vytaženou a tedy krátkou sedlovou trubkou..

        0 0
        • sasafras  

          Clovece, to nieje tak celkom vedla.Sedlovku mam vysunutu na max.Je to IKE okolo 30cm na Meride Matts 500, ak nic ine nepomoze asi si kupim dlhsiu, aby tam lepsie sedela.

          0 0
    • cabbage  

      nedela ti to zamek sedlovky?

      0 0
    • Daf  

      Dost casto sedlovky nepresne pasuji do ramu. Je tam dos velka vule (typicky author). Je tam i po utazeni dira kterou se tam dostava bordel. Melo by stacit po namontovani sedlovky zamaznout vazelinou misto kde je rozrizla sedlova trubka. Tudy tam nejcasteji zatejka.

      0 0
    • Sethi  

      ja to mazu nejakym mogulem a mam svatej pokoj, namazu to tak jednou za mesic a je klid. Pred tim me ty zvuky taky terorizovaly.

      0 0
    • fíha  

      Mne to praska bezne, ked tam dam vazeliny kus, sa to pomalicky zasuva, ale potichu. Najnovsie som do toho strekol trochu WD40 a zatial to funguje, takze odporucam.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.