• peetrys

    Ahoj,potřeboval bych radu.doposud vozím sedlo Fi´zi:k Dolomiti. Uvažuju o nákupu nového. Buď Plateau nebo Nisene.Vozíte je někdo? A ještě jedna věc. Jak se chová ta verze Nisene cp3? Díky

    0 0
    • BostonGeorge  

      Zdarec, jezdím na Nisene a jsem max. spokojenej. Jen mě ze zečátku trochu bolela prdel. Ale to je problém asi u všech sedel. Doporučuju, šel bych do toho. Jen možná jedna nevýhoda. Je potaženo jemným semišem a je náchylneý k natrhnutí. Už se mi to povedlo. Takže jestli si ho pořídíš pozor.

      0 0
    • rb  

      Mám obyčejné Nisene,bez gelu.zdá se mi,že díky těm vysokým ližinam celkem slušně tlumí,ale může to být subjektivní pocit.Už jsem měl pohodlnější sedlo.

      0 0
      • McBlacky  

        jaký?

        0 0
        • rb  

          Sele san marco,nevím jaky model,byvalo kdysi na vyssich Authorech,žlu­te,vysivane,zad­ni strana cervene boky.

          0 0
    • Daf  

      Pouzij vyhledavani je tam toho hodne.

      0 0
      • pitelboy  

        pokud poridis obyc. nidena tak vem toho co ma potah z jednoho kusu !! ten sesivanej se dost trha ve svu !

        0 0
    • wilma  

      Ahoj,take bych potreboval radu..nekolik let jsem mel Fizika Nisene,obyc bez gelu a cr-mo liziny …ted bych chtel koupit nove a koukam , jestli nejaky chlap vozi Vitesse,kdyz je to unisex sedlo … mate zkusenosti ? jaky je Fizik Dolomity ? Proc chces menit ?

      0 0
      • peetrys  

        Prodávám kolo a to Dolomiti tam musím nechat.Jinak jsem s ním spokojen.

        0 0
        • Lister  

          Tak si ho kup znovu když ti sedí. Zadek by se neměl provokovat, páč když se nasere tak jsi v prdeli.

          0 0
    • kovar  

      vozil jsem chviličku (100km) letošní Plateau , au, au, au. Nechceč? Prodám.

      0 0
    • blue  

      budu se opakovat, ale… mam Plateau ve verzi Ti liziny a TwinTech gel a lepsi kreslo sem nemel… kdybych si ho musel koupit, tak bych tech 2500,– za nej asi klidne dal

      0 0
    • vili  

      hele tech nissenu je strasne moc druhu,s gelem bez gelu s ti lizinama z hlafke kuze ze semise, s hodne gelem s malo gelem atd.takze si dej bacha co vybiras,ja mam ten uplne tvrdej bez gelu s normal lizinama a hladkou kuzou a hodne dlouho me bolela prdel nez se osedela a ted na tom dyl jak 3 hodky vydrzet je porod.

      0 0
    • borda  

      koupil jsem plateau, letos uz se dovazi poze zakladni verze bez gelu, s cro-mo lizinama. muselo dolu, nezvykl jsem si. kazdopadne pokud po nem touzis tak tak za 1000 je k mani (v podstate novy a v zaruce) mail v users

      0 0
      • bajker  

        Já mám Plateau – základní prov. 2004 a zvykl jsem si ca po 200km, parádně tlumí vibrace, je hodně měkký. Jsem spokojen, i když ideál to není, ale zatím nejlepší co jsem měl. Výborné je při sjezdu.

        0 0
        • borda  

          to je fak individuální podle me je supr gobi, ted jsem objevi selle italia fluid, taky supr. ale plateau, to teda nesedlo, cely leto jsem byl otlačenej a odřenej, jen jsem ho dal pryč tak v pohodě…

          0 0
          • kovar  

            teď místo Plateau mám K2 gel tech od Selle Monte Grappa za 320,–Kč ( viz www.cyklosvec.cz) vůbec teď o sedle nevím a je i docela hodně lehké, a při tom je velice pohodlné. Akorát se mi teď správní bajkeři smějou :-)

            0 0
            • borda  

              To sere pes. ja jsem asi dva roky jezdil author gel sedlo (takovy to s tema „okynkama“), bylo perfektni, ani na zacatku roku jsem o nem ani nevedel, trasy pres sto km v pohode… Akorat me fakt stvalo, ze vydrzelo vzdycky tak pul roku. To to lepsi, klobou dolu, vydrzi fakt vic. Nehlede na to, ze gobi fakt krasbe pruzi.

              0 0
    • civetta  

      Mam dva ruzny niseny (zavodak/zimak) a jednoho vitesse (spinner pouzivanej i manzelkou), takze myslim, ze vim 8-))) Vitesse – mam verzi CP (predloni jeste nebyly CP3) a da se to ty 2,5 h. v poho vydrzet, prijde mi ale takovy kratsi (asi jak je vzadu sirsi) Nisene – na zavodnim mam taky CP + sesivany (designovy duvody + taky jsem si neveril ze najedu vic jak 3000 rocne 8-))) a je to i po peti hodinach naprosto super (nikdy jsem nemel pocit ze by bylo s tim CP moc mekky), na zimaku Twintech/Ti s potahem v jednom kuse, a musim rict ze je to kupodivu pooodstatne min pohodlny (a to mam – hanba! – odpruzenou sedlovku 8-))) NICMENE – plati to co uz bylo receno – chce to vyzkouset. Znamej mel neskutecny problemy se vsema sedlama, pujcil si twintecha a maximalni spokojenost.

      0 0
    • figur  

      Cp 3 je pohodlný ale u mě hodně potivý sedlo.Zkoušel jsem i Nisena,Dolomity i Gobi.A nejlepší z nich bylo podle mě jednoznačně Gobi.Ty dlouhý ližiny skvěle pruží.Trochu mínus je,že nemá žádnou ochranu boků a při pádu bude asi dost hotový.Dnes jezdím WTB Laser V Stealth a konečně jsem se trefil.

      0 0
    • dave lister  

      pod predstavou tydne na Garde s Velo Plush (nebo jak se ta mrcha jmenuje) jsem vyrazil tesne pred odjezdem na nakupy a koupil Fi´zi:k Nisene cp3. mel jsem predtim kratkou zkusenost s necp3 verzi a ta byla na mne dost tvrda. no a behem toho tydne bylo znat, ze si prdel zvyka, ale byla to jednoznacne zmena k lepsimu…

      0 0
    • peetrys  

      Holt, co prdel- to názor:o) Díky za rady, příští týden to rozlousknu.

      0 0
      • Tomus  

        Ja jsem zkusil vymenit zde proklinane sedlo Hardware za Fizik Dolomiti ,ale nesedlo me.

        Takze kdyby ho nekdo chtel, 2 tydny stare, 1× pouzite – asi 20 km, TwinTech gel, CrMo liziny, barva cerno-cervena, 100% stav, puvodni cena 1490 Kc ,ted za 1090 Kc, jsem z Brna.

        0 0
        • ferda  

          nevis,jak moc se lisi od Nisene ?

          0 0
        •  

          Kdybys nemohl prodat, já bych ho bral, ale nemůžu za něj dát víc než osum stováků (jsem ze severu, takže asi na dobírku.Ahoj

          0 0
    •  

      Máme rádi zvířata!

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.