• Alik

    Jak se Vam na nej jezdi a jak Vam „chutna“? Mne alespon po nem nepali zaha jako treba po Carbosnacku, ale polknout se to skoro neda :) ale zas funguje vyborne! Jake zkusenosti mate Vy?

    0 0
    • RomanH  

      Myslis ostravskou klobasu poradne vymacenou ve vode s horcici, krenem a pivem, jo ;o) Tak to mi chutna moc.

      0 0
    • Otto  

      Proti karbošneku mě chu?ově připadá hnusnější a je mi po něm blbě. Už nikdy více.

      0 0
      • boulder  

        mně to napoprvy přišlo taky tak a pak jsem jel v Litvínově a ne,ěl nic jinýho a šlo to.

        0 0
      • RUMcajs  

        Jsem si koupil jablkovej a větší hnus jsem fakt dlouho necucal. Carbosnack je i na chu?, ale ten Enduro, to je hnus moučnatej.

        Blééé…

        0 0
        • jimmy63  

          vy ste jak baby!!hlavní je,že vám to pomůže na nic jinýho se nehraje!!

          0 0
          • RUMcajs  

            Takže injekce, tabletky, transfuze… Hmm, hlavně že to pomůže.

            Takhle aby to chutnalo a měl z toho člověk dobrý pocit, to tě nenapadne.

            Ikdyž, takový Božkov…

            0 0
            • vozejk  

              a měli ste někdy gutar nebo speed 8??to je teda rozhodně větší humus než enduro.

              0 0
              • pitelboy  

                a kolik stoji ENDURO ? a SPEED 8 ??

                0 0
                • vozejk  

                  speed 40,– a enduro myslim taky.

                  0 0
                  • pitelboy  

                    au. klobasa s hortici a chlebem + pivko = 35kc !! Asi zustanu u toho !!!

                    0 0
                    • vozejk  

                      dat si todle pred zavodem tak to necham este na startu,behem prvnich kilaku zbleju celej balik a tak na patym kilaku zabalim.a dozvedet se to trener tak chytnu peknej pojeb.ja radsi jezdim na carbosnack(20,–),susenky od penca(14,–) a pred zavodem jeden gutar(30,–)

                      0 0
                      • pitelboy  

                        to: VOZEJK !! Tak to nasledujici prispevok raci necti !! Ja byl na Beskyd tour (85km). Na zavod sem si do kapes vzal naky susenky, banan, rohlik s marmeladou a plechovku piva. Asi na 40km sem ve sjezdu lehce lehnul ale dost sem se prastil do kolena, tak sem tam chvili „poskakoval“ a predjelo me asi 5 borcu.. Po sjezdu nasledoval vyjezd po asfalte. Otevrel sem tu plechovku s pivkem a popijíc vesele tento mok se je zacal postupne vesele predjizdet !! Mel si videt ty vyrazy !!!

                        0 0
                        • vozejk  

                          udelat mi nekdo todle tak koncim s cyklistikou…

                          0 0
                          • jakub  

                            ((((((-:

                            0 0
                          • Meesha  

                            Presne… Kolo bych poslal do skarpy a sednul na prdel… :-))

                            0 0
                            • pitelboy  

                              tak to raci nejezdi na maratony kde budu !!!

                              0 0
                              • jakub  

                                bych te asi zabil ((((((((-: jinak muj znamej jel lonsky sudety na chemii pak dojel do machova ta vzal si mastnou polevku, pak teprve zacal zavodit, nechapu to …

                                0 0
                                • pitelboy  

                                  tim mastnym se mu asi promazly klouby a hned se jelo lip-..... :-)

                                  0 0
                              • vozejk  

                                ja maratony nejezdim.ale jestli mi todle udelas na CP na silnici,tak fakt skoncim…

                                0 0
    • Meesha  

      Me chutna. Nejradsi mam ale Carbogely. Takovy ty modry. Ted mam Penca 3v1 a krome neprakticnosti sou moc husty a hnusny…

      0 0
    • lubos  

      Nezkousel jsem. Jenom Penco gel, vcelku se da, carbosnack a carbogel, dobry, ale hlad po 6hodinach na maratonu nezazene. Dvakrat jsem snedl na maratonu powerbar a hlad byl pryc, a docela dobre jsem dale jel. Pry se v zaludku nejak zvatsi a tim brani pocitu hladu. Pokud neni uplne tvrdej tak se to da docela dobre jist. Takze ted jenom sezenu prodejnu a budu zit na tom :)

      0 0
      • McBlacky  

        já gely nějak nemusim, takže do sebe taky občas hodím powerbarku od powerbaru (nejradši jablko-skořice) akorát se blbě zvějká a nedá se sníst najednou, takže si ji různě strkáš do kapes, no nepraktický, ale hlad to zažene, jet se na to dá, ale moc bych to na to nesváděl… docela mě baví situace kdy se na maratonech jede silnice nebo lehká šotolinka, všichni brutální hák a já je předjíždím zleva a žvejkám k tomu powerbarku :-) ale na pitelboye s pivkem nemám, můžeš mi říct v jaký části startovního pole se dějou takovýhle úkazy, abych si dal příště pozor…

        0 0
        • lubos  

          Ja nemel kapsy tak jsem sjezdoval v blate a v zubech drzel powerbar. A byl tuhej, nejprve jsem do toho zaboril zuby, pak se to zacalo roztapat a mel jsem co delat aby mi nevypadla. Jsem ji jedl asi 10km :)

          0 0
          • McBlacky  

            to je právě ta nevýhoda, já už na to mám trochu gryf, ale stejně ji mám tak na třikrát, najednou to bez zastavení nejde…

            0 0
            • lubos  

              Sic, ale mam na ramennim popruhu kapsicku, tak muzu ji dat tam.

              0 0
    • Siddha  

      Endurosnack je hnusnejsi jak Carbosnack, ale nezbliju se z toho, jak je napriklad mozno z vyrobku se znackou MAXIM – sracky, sracky, sracky, nikdy vic.

      0 0
    • confido  

      Ted na dlouhych sudetach jsem zkousel endurosnack a jeste penco citron.Mel sem jahodovej enduro a nebyl spatnej-rozhodne lepsi nez jakejkoliv carbosnack.Chutove je na tom ale nejlip penco, aleje dobry zapit, nebot je hodne sladky a nedeboze kdyz ti to chrstne na ruku(je to totiz takovej pytlik a ne tuba), to je pak jak vterinove lepidlo-pekny hnus.

      0 0
    • Pekáček  

      Já jsem na sladký a kámoš mě jednou viděl kupovat si Pikao v tubě, z legrace jsem mu řek že to cucám místo „šneků“. A po jednom závodě z něj vypadlo že je ho z toho pěkně bolelo břicho :o)

      0 0
    • Roman  

      Tento víkend jsem zkusil chemii – gel, tyčky a nějakou tu sportovní vodičku s jonty a tak blbě mi ještě na kole nikdy nebylo (jsem lama, co člověj jí na běžném švihu, tak tím se má krmit i na závodě aby mu nebylo blbě)- možná i proto jsem 5× zabloudil, musel se vracet, najel jsem tím pádem o 7,4km víc a hodil salto pro pobavení místních srn, jelenů a medvědů – salto viděl jen jeden jezdec 50m za mnou, ale až mu přední kolo zůstalo v te samé díře, tak ho vystřihl taky.

      Až budu příště trénovat na olympiádu, nabo na MS, tak si natrénuji i tu chemii. Do té doby zůstanu na stravě běžného smrtelníka, která mi shodou okolností i chutná :o)

      0 0
      • McBlacky  

        taky jsem jednou udělal podobnou zkušenost, ale nenechal se odradit, nakonec se k tomu zase vrátíš :-)

        0 0
        • Roman  

          Asi ne, beztak mi to celý znechutil nejakej P.Boudný, co to o 1 hodinu míň než já :o)))

          0 0
          • McBlacky  

            to záleží kolik se jelo km a jak rychlé to bylo … každopádně plný kapsy gelů, iontů a tyček na Boudu stejně nestačí :-)

            0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.