• mamlin

    Chtěl sem se zeptat na vaše názory, ohledně oblečení na kolo. Někdo tvrdí,že nejlepší je MOIRA, někdo zase SENSOR, CRAFT. chápu,že každý má nějaký názor,ale včem se ty věci liší?

    0 0
    • mastihuba  

      řekl bych, že poze v ceně – mám od každýho kus a rozdíly nesleduju – důležitý je aby jednotlivý vrstvy navazovali na sebe a neměl jich na sobě zbytečně moc.

      0 0
    • ondra  

      Je to jedno hlavne to musi bejt z umely hmoty (polypropylen).:)) treba klimatex, jitex je uplne to co moira..vyzkouseno..

      0 0
      • PT  

        Tak já mám triko z moiry a i když nepřilne k tělu jako klimatex,tak má nesrovnatelně větší účinnost,co se odvodu potu týká.Ale klimatex je podstatně příjemnější.

        0 0
        • mastihuba  

          dobrý by bylo dodat jakou moiru a jakej klimatex. určitě záleží spíš na daným materiálu než na značce.

          0 0
          • martt  

            rovno na telo davam moira ultralight a ten starsi klimatex, ktory vyzera rovnako ako moira (Alae Lupuli). Tie su uplne rovnocenne.

            Potom mam taky novsi Klimatex pleteny na velmi riedko s velkymi okruhlymi sluckami a ten je vyrazne lepsi.

            0 0
          • PT  

            Přesně tak.Nevyznám se v tom,ta moira měla prostě větší očka,tak to asi je tím.Jinak fakt nevím

            0 0
    • zwwak  

      Já to rozlišuju hodně. Třeba Moira má malý průramky a to je nepříjemný. Craft má zase strašně dlouhý zadní šosy a taky malý průramky. Proto se mi osvědčilo Odlo. To nejtenší ( průhledný ) je i velmi příjemný, podstatně lehčí a příjemnější než Moira Light. Dále nekteří výrobci nedělaj věci, který chci – např. ohrnovací rolák se zipem apod.

      0 0
    • Martin  

      Zjistil jsem jeden podstatný rozdíl mezi Moirou a Klimetexem – Klimatexový věci tak strašně nesmrdí…

      0 0
      • Romík  

        Máš recht!!! Mám od Klimatexu jen rolák, ale po akci je v pohodě. Teď jsem dostal Sensor triko a testoval jsem ho zatím na lyžích a taky bez smradu. Moiru už kupovat nebudu, ten zápach je strašnej!!

        0 0
    • MartinXC  

      Na tělo buď tenoučký klimatex nebo středně tlustý rolák (polypropylen) Druhou vrstvu svetr z moiry, střední tlouš?ka Třetí vrstva budna ze zatepleného NoWindu. To je tak do –2. Když je opravdu zima, (-8) tak pod bundu na svetr obyčelnou pleteninovou vrstvu (izolace). Na nohy tlustší čapáky (kolem 5st), nebo kombinace se zateplenými koleny (do 0) anebo do větší zimy zepředu NoWindové čapáky, event zateplit kolena návleky (-8). Přes boty UVEX neoprén, při – teplotách mám zateplení z Alu-matky zvenku na tretrách. Na ruce Axon Windstopper rukavice, pod –2 přidávám dovnitř tenké polypropylénové rukavice (Klimatex). Na hlavu Klimatex cyklo čepici a na to helmu. Pod –10 nejezdím :-)

      0 0
      • MartinXC  

        Jo, zapoměl jsem, do bot Klimatex tlusté turistické ponožky (do 0) nebo tlusté Klimatex podkolenky nebo lyžařské ponožky (do –8).

        0 0
      • mars  

        Tak tento prispovok sa mi pacil… Mas moje uznanie ;)

        0 0
      • scret  

        Presne tak, maslim, ze od –10 je cas i na jiny sporty nez na kolo.

        0 0
    • Darjan  

      Ja pouzivam jitex primona telo, na neho moiru duo, na to vetrovku dri-tex. Kdyz je tak do –10 tak to jde. Pokud je teplota kolem –18 tak dam pod vetrovku jeste dres.

      0 0
    • bikemanx  

      Můžu vřle doporučit rolák nebo mikinu MOIRA (nevím jak to nazvat, má to zip a vypadá to jak rolák) je to fakt super. Pod to moiru s dl. rukávem, bundu (jen pro ty co nemájí na STOP WIND jiné vychytané hadříky) a zima nemá šanci…pokud nežijete s tučňákama

      0 0
      • JJ  

        Jo, to je super vec.Ale ted mam od Treksportu neco podobnyho teplejsiho a na zimu vyborny

        0 0
    • Bjerndi  

      ja ted jezdim v klimatexu. Teda jen vrsek a tim je triko s dlouhym rukavem ( fenix ) a je fakt super, pot clovek neciti a schne rychle. Na to jen tricko, abych nebyl uplne zaliskanej.

      Jsem vic nez mile prekvapenej, ze triko hned nesmrdi jak se casto pise treba u moiry, ale vydrzi toho vic.

      No a jelikoz se mi nechce brat funkcni veci na nohy, protoze nohy se rychle zahrejou, tak jezdim v jégrovkach :D a na to kratase.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.